1. Stomatolog
  2. Świętokrzyskie

Aldona Tabisz-Lembas - Poradnia Stomatologiczna Kalimed

Klonowa 11
Piekoszów
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
105 dni 728 207 067
Godziny otwarcia:
PN13:00-19:00
WT09:00-19:00
ŚR09:00-15:00
CZ13:00-19:00
PT09:00-15:00
SO08:00-14:00

Opinie o Aldona Tabisz-Lembas - Poradnia Stomatologiczna Kalimed

Dodaj opinię
5/5
Świetna miła i fachowa obsługa. Byłam u kilku stomatologów razem z dzieckiem ale moja Julia nie bała się tylko tutaj. Mają świetne podejście do dzieci i przyjemną atmosferę . Polecam
5/5
Przystępne ceny. Miła i fachowa obsługa. Polecam
1/5
Najgorsza przychodnia w jakiej byłam. Serdecznie odradzam. Pani doktor Lembas zatrudnia praktykantki, które nie miały chyba nigdy wiertła w ręce. Byłam dokładnie u pani doktor Rak, bardzo młodej bez doświadczenia jak się okazało, ponieważ przy zwykłym zabiegu odkamieniania odłamała mi kawałek zdrowego zęba i tak pokaleczyła dziąsło, że mija już tydzień a ból jest nie do zniesienia, to wszystko napuchło i połowa twarzy jest cała spuchnięta i powiększony węzeł chłonny. Szerokim łukiem unikajcie tego miejsca!
5/5
Świetny gabinet, miła atmosfera i niesamowici ludzie. Widać, że dbają o to aby każda wychodząca osoba była zadowolona. Zawsze znajdzie się ktoś komu coś się nie podoba. Ja osobiście jestem zadowolona i na pewno jeszcze tam wrócę.
5/5
miła /fachowa obsługa....polecam
5/5
Gorąco polecam! Najlepszy gabinet w okolicy. Gabinet przyjazny dzieciom. Przemiła i profesjonalna obsługa. Dbają o pacjenta na najwyższym poziomie. Bez bólu.
5/5
Bardzo profesjonalny i solidny gabinet.Bardzo miła i ciepła atmosfera dzięki czemu nie czułam strachu. Doktor Lembas bardzo kompetentna i profesjonalna osoba wzbudzajaca zaufanie i konkretna. Reszta lekarzy również bardzo miła i kompetentna.
5/5
Polecam tą przychodnię. Solidna i konkretna. Fachowa obsługa bardzo miła atmosfera .
5/5
Polecam. Miła fachowa obsługa. Miła atmosfera i profesjonalne podejście.
5/5
Super podejście do pacjentów. Świetni lekarze i piękne asystentki. Polecam gorąco!
4/5
Raz lepiej raz gorzej, dosłownie! Czasem jestem zadowolona, a czasem zezłoszczona, bo leczenie nie przebiega tak jak powinno, albo pani "asystentka" czuje się tam ważniejsza niż pani doktor (szczególnie jedna, chodząca z głową w chmurach) utrudnia wizyty, tzn: umawia na wizytę, ale tak że nie do końca ten termin pasuje pacjentowi, albo oddali wizytę. Pani doktor Lębas, wywiązuje się dobrze z ustalonego leczenia, bardzo miła i jeśli trzeba przyjmie w nagłej potrzebie. Wspomnę też drugą panią asystentkę, ta pani natomiast zachowuje się tak jakby jej tam nie było, a najlepiej to, by się jej nic nie pytać! Więc, moim zdaniem lekarze są tam w porządku, a asystentki do zmiany...ale to moje zdanie.
Do Mrr....chyba Mrr nie widziałeś pięknych kobiet, skoro twierdzisz, że asystentki tam są piękne. Ja patrząc na te panie, to widzę tylko nadęte, nie zadowolone twarze.....bo piękno to nie tylko ładna buzia. Pozdrawiam.
5/5
Jestem stałym pacjentem tej przychodni. Szczerze polecam,personel konkretny i bardzo w porządku,jednak pacjenci też są różni i mają swoje dziwne fochy.personel również musi się do nich ustosunkować .A to wcale nie jest proste. i tak radzą sobie super. Gorąco polecami mam pełne zaufanie.
1/5
Katastrofa!!! Malo powiedziane!!! Wsadziły wiertło w jezyk mojemu synkowi jak poszłam powiedzieć co o nich myśle to zamiast przeprosić to jeszcze naskoczyły!!! Kim one są żeby mówić jakie moje dziecko ma zęby!!! Są od tego aby wyleczyć a nie narzucać mi własne zdanie bo mnie kompletnie ona nie interesuje!!! Poszłam z problemem i przez te panie zostałam z jeszcze większym problemem. Moje dziecko ma taka traume ze na dentyste patrzeć nie może!!!
1/5
Katastrofa!!! Malo powiedziane!!! Wsadziły wiertło w jezyk mojemu synkowi jak poszłam powiedzieć co o nich myśle to zamiast przeprosić to jeszcze naskoczyły!!! Kim one są żeby mówić jakie moje dziecko ma zęby!!! Są od tego aby wyleczyć a nie narzucać mi własne zdanie bo mnie kompletnie ona nie interesuje!!! Poszłam z problemem i przez te panie zostałam z jeszcze większym problemem. Moje dziecko ma taka traume ze na dentyste patrzeć nie może!!! Prędzej czy pozniej każdy zadowolony pacjent pożałuje że tam trafił... Tak było w moim przypadku...
5/5
Nie taki diabeł straszny jak go malują. Miły i fachowy Pan doktor. Udziela wyczerpujących odpowiedzi. Świetny kontakt z dziećmi, moje już czekają na następną wizytę. A panie tam pracujące bardzo miłe i sympatyczne.
5/5
Polecam ,Fachowe podejście do pacjenta...
5/5
Polecam..Fachowe podejście do pacjenta....
5/5
Polecam tę przychodnię.Mili lekarze i asystentki.Cała rodzina tu się leczy.
1/5
Bardzo niemiła Doktor Lembas. Nie polecam!
5/5
gorąco polecam,lekarze mili...asysta też...
5/5
Polecam, mili lekarze i asystentki..Doktor Lembas miła i fachowo podchodzi do pacjenta.
5/5
Polecam.Leczenie kanałowe zero bólu.Pani stomatolog bardzo miła wszystko krok po kroku mówiła co robi, znieczulila naprawdę super że nic nie czułam.Polecam wszystkim którzy się boją dentysty tak jak ja.
5/5
miła atmosfera...jestem stałą pacjentka ..polecam
Dodaj opinię

Adres:

Klonowa 11, Piekoszów

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN13:00-19:00
WT09:00-19:00
ŚR09:00-15:00
CZ13:00-19:00
PT09:00-15:00
SO08:00-14:00