Arthmed Klinika Ortopedyczna Krzysztof Gawenda

Barcza 48/8l
Olsztyn
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Oddział leczenia jednego dnia
Oddział Chirurgii Urazowej i Ortopedii Jednego Dnia
8 dni89 541 27 39
Świadczenia ortopedyczne
Poradnia Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej
375 dni89 541 27 39
Godziny otwarcia:
PN15:00-20:00
WTnieczynne
ŚR08:00-13:00
CZ08:00-11:00,15:00-20:00
PT11:00-17:00

Opinie o Arthmed Klinika Ortopedyczna Krzysztof Gawenda

Dodaj opinię
5/5
Polecam!!! Profesjonalni lekarze i panie pielęgniarki. Miła atmosfera. Pacjent traktowany jest z szacunkiem, w gabinecie nie czuje się intruzem.
Artroskopia wykonana na medal, bez powikłań . Jeszcze raz polecam.
5/5
Polecam,profesjonalna i miła obsługa, kompetentni lekarze i pielęgniarki, pacjentów traktuje się tu z uwagą i szacunkiem
1/5
Już drugi raz czekam na wizytę. Niestety znów opóźnienie. Poprzednim razem opóźnienie wynosiło godzinę. Obecnie juz od pół godziny (od 15.00)lekarz powinien przyjmować, a nie ma go. Skandal a wszyscy pacjenci cierpliwie i pokornie siedzą i czekają.
1/5
Mija godzina i dziesięć minut, kiedy dr R powinien przyjmować. Niestety podobno stoi w korku. Chyba tylko naiwny w to wierzy. Poza tym należy wcześniej wyjeżdżać do pracy jeśli mogą być korki. Chyba ze bierze dwa etaty na raz i z zadnego rzetelnie sie nie wywiazuje. Kpina z pacjentow.
1/5
Zarejestrowałem się na wizytę. Czekałem kilka miesięcy. W dniu wizyty poprosiłem kolegę żeby zastąpił mnie w pracy na 2 godziny (powinno wystarczyć, wizyta na określoną godzinę). Zajeżdżam na miejsce a tu okazuje się że pan "doktor" przyjął ileś tam pacjentów poza kolejnością i mam czekać kilka godzin. Żenada i brak poszanowania człowieka. Co ja mam człowiekowi u mnie w pracy powiedzieć? Siedź do nocy? Bo ja będę koczował w kolejce. Po co te umówione godziny skoro lekarz sobie przyjmuje jak chce?! Lepiej niech idzie wszystko na żywioł. Niech ludzie się biją o kolejkę. Przetrwają najsilniejsi których nie trzeba będzie leczyć. Ja odradzam tą przychodnię. I więcej tam nie pójdę.
5/5
Wielki pozytyw za całokształt.
Klinika kliniką, ale najważniejsze tworzą ludzie. Bardzo pozytywna, przyjazna atmosfera – począwszy od kontaktu telefonicznego, przez recepcję, gabinet i salę operacyjną. Pozytyw za: ludzi i ich nastawienie do pacjenta (nawet tego strachliwego), pełen profesjonalizm w każdym calu doktora Gawendy, uśmiech rozładowujący emocje nawet te najsilniejsze – najlepsze lekarstwo i procedura.
Zespół – marzenie ;)
Być może nastawienie i odbiór zależy od obu stron – pacjenta i personelu.
W mojej ocenie miejsce jakich mało, a na pewno najlepsze miejsce gdzie mogłam trafić (a przede wszystkim RĘCE w jakie mogłam trafić). Wielkie dzięki wszystkim z którymi miałam/mam styczność w Arthmed.
Jeśli wracać to tylko tutaj.
1/5
Ciężko powiedzieć coś o lekarzu po jednej wizycie, jednak wydaje się być profesjonalistą w swoim zawodzie. Za nim pacjent trafi do lekarza, niestety czeka go "mur" recepcjonistek. Panie tak nieprzyjemne, wszystkowiedzące, że sprawdzają zalecenia lekarza. Opryskliwe i mało życzliwe. No i jeszcze szukanie wcześniejszych terminów dla koleżanek - wszystko jawnie, przy pacjentach czekających w kolejce. Niesmak. Ale koleżanka Grażynka pewnie jest zadowolona!
1/5
Popieram opinię Pani Joli wyżej. To samo dostrzegam, to nie jest wina lekarza, że kolejka się wydłuża to koleżanki po znajomości wchodzą bez numerów, karteczek. To jest kpina z pacjentów, którzy miesiącami czekają w kolejce. Czas wymienić hamską recepcjonistkę. Dziwi mnie to że właściciel kliniki tego nie widzi. Nie jest to jedyna zła opinia ( nie chodzi o Panią Alicję).
Szczyt hamstwa i bezczelności
4/5
Zgadzam się z Paniami Jolą i Kasią, wizyta i leczenie u dr Gawendy oceniam pozytywnie, leczę się u niego od 4 lat i nie mam powodów do narzekania. Co do recepcjonistek, to trafiając na panią Olę od razu wiem , że będę obsłużony opryskliwie, nie trzyma się godzin wizyt pacjentów, tylko wpuszcza do lekarza wg własnego uznania. Wiele było tam recepcjonistek, ale zawsze były miłe. Panie Doktorze czas na zmiany, cierpi na tym wizerunek pańskiej kliniki.
1/5
Marna przychodnia, jeśli chodzi o NFZ. Trudno trafić na tego samego lekarza. Dwukrotnie nie zareagowano na stan stawu biodrowego kwalifikującego się do protezowania. Odradzam.
5/5
Rewelacyjna przychodnia. Mailem dwa zabiegi na łokieć i cieśnie nadgarstka .Operowany przez Doktora Ziółkowskiego wszystko poszło świetnie i bez komplikacji. Wszystkie zabiegi na NFZ Szybki termin i realizacja. Szczerze polecam. Wspaniała pani w recepcji. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Pozdrawiam
1/5
To lekarz, który twierdzi, że grożą mu kary za udzielenie pomocy osobie w kwarantannie. Oczywiście po kwarantannie chętnie by leczył, zwłaszcza że wskutek nieudzielenia pomocy leczenie zapowiada się na długie i skomplikowane. Pozostawiam pod samodzielną ocenę korzystanie z usług lekarza pozbawionego zwykłej przyzwoitości. Niestety nie można wstawić oceny bez żadnej gwiazdki, bo ten człowiek nie zasługuje nawet na jej część.
5/5
Super lekarz,polecam
5/5
Zdecydowanie polecam . Panie pielęgniarki - profesjonalistki w swoim fachu. Poza tym grzeczne i uprzejme.Polecam doktora Gawendę.Wstępne diagnozy pokrywają się z wynikami rezonansu. Operował mi oba kolana - robota na medal : chodzę, pracuję , nie odczuwam dolegliwości. Jest mistrzem w wykonywaniu zastrzyków dostawowych. Z całego serca polecam i nie wyobrażam sobie leczenia u innego ortopedy. Myślę, że opóźnienia wynikają z dokładności lekarza , dociekliwych pacjentów itp.
Dodaj opinię

Adres:

Barcza 48/8l, Olsztyn

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PN15:00-20:00
WTnieczynne
ŚR08:00-13:00
CZ08:00-11:00,15:00-20:00
PT11:00-17:00
Arthmed Klinika Ortopedyczna Krzysztof Gawenda na mapie