1. Stomatolog
  2. Dolnośląskie
  3. Trzebnica

Bering Centrum Usług Stomatognatycznych Rafał Marek - Stomatolog

Prusicka 19
Trzebnica
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna dla dzieci
Stomatolog
9 dni 607 424 042
Godziny otwarcia:
PN12:00-18:00
WT09:00-15:00
ŚR09:00-15:00
CZnieczynne
PT12:00-15:00
SO09:00-15:00

Opinie o Bering Centrum Usług Stomatognatycznych Rafał Marek

Uwaga!

Prosimy o rozwagę przy kierowaniu się opiniami na temat placówki. Co najmniej jeden z komentarzy na temat ośrodka jest napisany z tego samego adresu IP, którym posługuje się osoba podająca się za właściciela placówki i która prosiła nas o aktualizację danych. Opinie mogą wprowadzać w błąd. Podejrzewamy, że ich autor łamie prawo popełniając czyn nieuczciwej konkurencji.

Administratorzy

Dodaj opinię
5/5
Świetny stomatolog, wspaniałe podejście do małych pacjentów
5/5
Wspaniały lekarz.
5/5
Polecam.
5/5
Witam jest to super stomatolog dziecięcy. Jedyny lekarz który podjął się leczenia mojego syna. Profesjonalizm podejście do dzieci. Polecam każdej mamie która ma jakikolwiek problem z uzębieniem swoich pociech.
5/5
Pan Doktor z szacunkiem traktuje pacjenta. Skutecznie niweluje lęk dzieci przed dentystą. Jest cierpliwy i wyrozumiały. Dobro dziecka stawia zawsze na pierwszym miejscu.
1/5
Przyszliśmy z dwulatkiem dzwonimy pod domofon wyskakuje kobieta z maska i od razu straszy nam dziecko. Byliśmy umówienia na daną godzinę. Owa Pani znowu zamyka drzwi wychodzi za 3 min i mówi że byliśmy umówieni pozniej. Drobne kłamstwo z jej strony. 30 nminut spędziliśmy w sklepie spożywczym. W danej godzinie pojawiliśmy w gabinecie. Pierwsze co Pani z recepcji kazała nam włożyć maski. Podniesionym głosem. Nasza corka zaczęła płakać. Kazali nam przejść do poczekalni. I zaczęłam wypełniać dokumenty. Wtedy owa Pani kazała nam uspokoić dziecko ona nie może wypełnić dokumentów. Ale to wisienka na torcie. Bo wchodzi "pan doktor" który zaczyna dowodzić jak general i mówi kto może nałożyć maske a kto nie może. Kiedy mąż chcial uspokoi dziecko podszedł do okna, na co doktór powiedział żeby nie podchodzic do okna bo dziecko może zostawić zarazki na szybie myślałam że to zart... Podszedł do córki w kaftanie masce rękawiczkach zabezpiec,ony jak na wojnę biologiczna chemiczna niż na kontakt z dwulatkiem. Mam pytanie do doktora jak chodzi do sklepu, korzysta z komunikacji, czy od pań w sklepie zada ubrania masek. Pisałabym dalej o tym traumatycznym zdarzeniu nie tylko dla dziecka ale dla mnie. Pan doktór pomylił zawody. Powinien zostać generałem wojsk chemicznych a nie prowadzić gabinet dentystyczny a teksty do dwulatka typu proszę się uspokoić są niedostosowane do wieku dziecka. Należy odpowiednio podejść do dziecka i przekierować uwagę dziecka. Co do fachowości doktora nie wypowiem się ponieważ uciekałam z mezem co sił w nogach. Lekarz nie byl zainteresowany dzieckiem. nie zadał ani jednego pytań dotyczącego zębów
1/5
Dyskryminacja, poniżenie- to dzisiaj czułam nie zostając wpuszczona mając małe dziecko.- sprawę zgłosiłam już do NFZ
5/5
Jedyny lekarz który podjął się leczenia mojego syna. Profesjonalizm podejście do dzieci. Polecam każdej mamie która ma jakikolwiek problem z uzębieniem swoich pociech.
5/5
Polecam każdej mamie która ma jakikolwiek problem z uzębieniem swoich pociech.
Dodaj opinię

Adres:

Prusicka 19, Trzebnica

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PN12:00-18:00
WT09:00-15:00
ŚR09:00-15:00
CZnieczynne
PT12:00-15:00
SO09:00-15:00