Brukszta Barbara IPL

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Piłsudskiego 1a
Gorzów Wielkopolski
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Brukszta Barbara IPL

Dodaj opinię
1/5
Dziś dzwoniła do mnie Pani z komisariatu policji w Gorzowie Wlkp. Dowiedziałem się że pare lat temu gdy korzystałem z usług p. Brykszty (prywatnie) zostałem wpisany na liste refundowaną NFZ. Fundusz zapłacił tej krętaczce zwrot kosztów za próbe wyleczenia mojego zęba za ktorą ja także zapłaciłem! Napisałem próbe gdyż po pierwszej wizycie u tej pseudo stomatolog po 4 dniach mój ząb się rozleciał na kawałki, plomba wypadła a co gorsza pod nią mnustwo waty którą mi napchała w kanał! Niestety po wizycie u renomowanego denstysty stwerdził iż jest tak ogromny obrzęk że trzeba usunąć całościowo. I tak nie mam zęba, straciłem pieniądze, ta stara pipa zarobiła i w dodatku oszukała na mnie NFZ wyłudzając kase! Mam nadzieje że posiedzi!

Adres:

Piłsudskiego 1a, Gorzów Wielkopolski
Brukszta Barbara IPL na mapie
Widok z ulicy Brukszta Barbara IPL