1. Poradnia osteoporozy
  2. Łódzkie
  3. Łódź

Centrum Leczenia Osteoporozy i Innych Chorób Metabolicznych Kości Dzieci i Młodzieży

W dniach od 15-07-2024 do 26-07-2024 placówka zgłosiła przerwę i nie będzie w tym czasie udzielać świadczeń.
Gen. Romualda Traugutta 11
Łódź
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia osteoporozy 83 dni 885 716 716

Opinie o Centrum Leczenia Osteoporozy i Innych Chorób Metabolicznych Kości Dzieci i Młodzieży

Dodaj opinię
5/5
Bardzo miłe i przesympatyczne Panie w rejestracji,szybko wyznaczaja termin wizyty,ja czekałem 7 dni(w trakcie czekania na lekarza miałem zrobioną densytometrię
1/5
Szybciej dodzwonisz się do Papieża niż do tej przychodni
1/5
Szanowni Państwo, nie można dodzwonić się na podany numer telefonu
3/5
Dodzwonić się tam , przynajmniej ostatnio to masakra .....poza tym czekam już m-c na ksero dokumentacji medycznej ...te niedogodności wynagradza jedynie dr Michałus , która uważam jest lekarzem z powołania , super podejście do dzieci , brak wywyższania się wobec rodziców , można zadać nawet najgłupsze pytanie , nigdy nie jest ignorowane i zawsze człowiek dostanie odpowiedź ...trzy gwiazdki tylko dlatego , że mają super lekarza ...
1/5
dzwonie i dzwonie i cisza, ani komorka ani stacionarny, prędzej dojade
1/5
Czy ktos moze mi udzielic informacji jak tam sie dodzwonic. Pod podanym nr nikt nie odbiera przez dwa dni a dzis wylaczony. Mieszkam w Ostrowie Wlkp wiec niemam mozliwos i podejscia tam.
1/5
Niestety z telefonem to jakaś porażka. Dzwonię od dwóch tygodni w różnych godzinach i cisza.Nie każdy może sobie pozwolić na dzień urlopu by jechać specjalnie do Łodzi tylko po to by wyznaczyć wizytę.
3/5
Potwierdzam, dodzwonić się to jakaś masakra. Próbuję od kilku dni i albo zajęte, albo nikt nie odbiera.
1/5
Poradnia ignoruje pacjentów, ponieważ mimo wielu krytycznych uwag odnośnie braku możliwości kontaktu telefonicznego nic z tym nie robi. Poprzednio musiałam pojechać na miejsce, żeby umówić się na wizytę. Teraz widzę na telefonie od godziny i też nic.
2/5
Niesympatyczne i aroganckie osoby z recepcji, trudno dodzwonić się w celu omówienia wizyty.
Wizyty dzieci umawiane są w odstępach co 10-15 minut co nie pozwala na racjonalną konsultację przez lekarzy specjalistów. W międzyczasie podchodzą osoby z badaniami co znacznie opóźnia wyznaczony czas wizyty.
Uważam że Prof. dr hab. n. med. Danuta Chlebna - Sokół powinna uważniej zweryfikować sposób funkcjonowania poradni a przede wszystkim rejestracji. jedyny plus to kompetencja oraz podejście pracujących tam lekarzy.
1/5
od kilku dni dzwonie pod w/w numer .abonent poza zasiegiem.A to ciekawe i co na to NFZ.Moze pogoni te Panie do pracy a nie bezmyslne gapienie sie w ekran monitora.Potrzebuje tylko wyznaczyc wizyte.
1/5
Nie mogłam się dodzwonić, pojechałam 19,07,18. Jakaś obrażona pani nie zarejestrowała skierowania, bo zamknięte. Telefonicznie nie można się dodzwonić - wyłączone, zajęte albo nikt nie odbiera. Dlaczego NFZ podpisuje umowy z takimi placówkami.
5/5
Ponieważ nie mogłam dodzwonić się celem umówienia wizyty, jestem z Łodzi więc pojechałam 22.08.2018r. Jakie było moje zdumienie kiedy miła i uśmiechnięta pani w recepcji powiedziała że ponieważ pacjent wyznaczony nie zgłosił się na wizytę to zostanę przyjęta dzisiaj, natychmiast zostały wystawione dokumenty rejestracyjne i inna przyjazna pani zabrała mnie na densytometrię. Po badaniu sprawna wizyta u doktora i po tzw bólu. Zdaje sobie sprawę że trochę przypadek zrządził, że byłam ekspresowo zdiagnozowana nie mniej jestem miło zaskoczona wyjątkowo przyjazną pacjentowi atmosferę panująca w tej poradni, byłam tam pierwszy raz, kontrola za rok...
Drodzy pacjenci bądźmy pozytywnie nastawieni do życia i uśmiechnięci a będą nas spotykać same przyjemności...życzę wszystkim zdrowia i uśmiechu na co dzień.
1/5
Brak możliwości umówienia się na wizytę telefonicznie. Wykonałam 108 połączeń tel. i nic:(
4/5
A ja dziś po 15 minutach
1/5
dzwonię od 3 dni i niestety nic .....czy ktoś zna inny numer niż podany
1/5
Dzwonię 3 dni bez rezultatu potrzebuję zapisać się na kolejną wizytę, może ktoś zna inny numer niż ten podany. Nie jestem z Łodzi
3/5
lekarze przemili,rejestracja straszna-arogancka,nie odbiera telefonów-umówić wizytę telefonicznie to koszmar,dlaczego NFZ to toleruje?
3/5
lekarze przemili,rejestracja straszna-arogancka,nie odbiera telefonów-umówić wizytę telefonicznie to koszmar,dlaczego NFZ to toleruje?
5/5
A ja dodzwoniłam się za pierwszym razem i bez problemu umówiłam na wizytę.
1/5
Nikt nie odbiera telefonów. Rozumiem, że Pani jest w rejestracji jedna, ludzie, którzy dzwonią potrafią być marudni i niezdecydowani ale w takim razie trzeba albo zatrudnić jeszcze jedna osobę albo być bardziej asertywną.
1/5
Dzwonię do przychodni od tygodnia po 10 razy dziennie. Albo zajęte przez godzinę bez przerwy albo nikt nie odbiera jedynego wskazanego numeru telefonu. Jaką szansę zarejestrować się mają osoby mieszkające 80 km od Łodzi ?.
1/5
Kiedy ktoś zrobi porządek z tą rejestracją,nikt nie odbiera telefonu.Tak jest codziennie.Chyba trzeba to zgłosić do NFZ
1/5
Leczę sie u nich od wielu lat. Od tygdnia próbuję sie dodzwonić do poradni aby wyznaczyć termin wizyty jkednej w roku . Ale bezskutecznie bo nie odbierają albo jest wiecznie zajęte. To jest skandal, bo będe tam pewnie musiała pojechać osobiście z drugiego końca miasta. Lekarz dobry ale rejestracja beznadziejna i zgłoszę to do NFZ
1/5
Dzwonię do przychodni od kilku miesięcy i albo zajęty albo wyłączony. Jestem spoza Łodzi
1/5
Nikt nie odbiera telefonu, to jest ignorowanie pacjentów......😒
4/5
Wczoraj cudem dodzwoniłem się po ok. 2 miesiącach prób. Miła Pani z rejestracji poinformowała Uwaga!!!! "Jeśli nie możesz się dodzwonić pod nr. 885 716 716 wyślij smsa lub e maila, a oddzwonimy do Ciebie" Życzę powodzenia
2/5
Ja też miałam problem z dodzwonieniem. Ale czy ktoś klepnął skargę do NFZ? Róbmy to hurtowo!
5/5
To jestem szczęściarą.Dodzwoniłam się za pierwszym razem i zostałam mile obsłużona.
Pozdrawiam Panie z rejestracji.
5/5
Po kilku telefonach dodzwonilam sie i zostalam mile obsluzona. W miedzyczasie wyslalam sms i oczywiscie, Pani z rejestracji oddzwonila. Serdecznie Pania /e/ z rejestracji pozdrawiam.
Dodaj opinię

Adres:

Gen. Romualda Traugutta 11, Łódź Śródmieście

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN09:00-18:00
WT12:00-18:00
ŚR08:00-17:00
CZ09:00-18:00
PT12:00-18:00