Centrum Medyczne Cztery Pory Roku

Władysława Broniewskiego 39
Bielsko-Biała
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza POZ
33 443 22 30
Pielęgniarka POZ
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki POZ
33 443 22 30
Położna POZ
Poradnia (Gabinet) Położnej POZ
33 443 22 30

Opinie o Centrum Medyczne Cztery Pory Roku

Dodaj opinię
1/5
Pani z recepcji wiecznie na papierosku śmierdzi z daleka i to się nazywa profesjonalizm przychodni.
5/5
Kilka lekarek przyjmujących dzieci i dorosłych, konkretnie i miło. Zapisy na godziny, raczej się tego trzymają - więc nie przesiaduje się godzinami w kolejkach.
5/5
Korzystam z usług od założenia poradni i nie można mieć żadnych zarzutów. Panie w rejestracji bardzo mile i pomocne. Dobra kadra lekarska. Co ważne nie czeka się godzinami w kolejkach. Polecam
1/5
Po prostu żenada , dwie panie na recepcji siedzą ,poza tym w przychodni nie ma żywego ducha, jedna piłuje paznokcie, druga lepiej nie mówić, a starsza osoba ma dwa razy przychodzić po receptę na stałe leki. Żeby umówić się do lekarza to trzeba dzwonić za tydzień żeby się zarejestrować na następny tydzień, nie wspomnę już o niemożliwości zarejestrowania się na usg które wykonują jeden raz w miesiącu.
5/5
Bardzo dobra przychodnia. Należę do niej prawie od początku powstania. Profesjonalna kadra lekarska i pielegniarska. Miła obsługa na rejestracji. Panie lekarki przyjmują na godziny i zazwyczaj się tego trzymają. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
3/5
Przeniosłam się do tej przychodni bo bliżej, nie trzeba kombinować z dwójką malutkich dzieci... I już żałuję. Załatwienie czegokolwiek poprzez młode panie recepcjonistki to wyczyn godny olimpiady. Oprócz piłowania paznokci i ploteczek chyba nic więcej nie potrafią, nawet podnieść ciężkiej słuchawki telefonu. Chcesz zapisać dziecko na szczepienie bo jako odsetek społeczeństwa nie jesteś anty? Zapomnij. Telefon do szczepień zawsze wyłączony, recepcja nie przekazuje dalej. Jedynie Pani Wyrobek wydaje się być fajnym lekarzem, ale cały system leży.
Dodaj opinię

Adres:

Władysława Broniewskiego 39, Bielsko-Biała

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PN08:00-20:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-20:00