Centrum Medyczne Cztery Pory Roku

Władysława Broniewskiego 39
Bielsko-Biała
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza POZ
33 443 22 30
Pielęgniarka POZ
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki POZ
33 443 22 30
Położna POZ
Poradnia (Gabinet) Położnej POZ
33 443 22 30

Opinie o Centrum Medyczne Cztery Pory Roku

Dodaj opinię
1/5
Pani z recepcji wiecznie na papierosku śmierdzi z daleka i to się nazywa profesjonalizm przychodni.
5/5
Kilka lekarek przyjmujących dzieci i dorosłych, konkretnie i miło. Zapisy na godziny, raczej się tego trzymają - więc nie przesiaduje się godzinami w kolejkach.
5/5
Korzystam z usług od założenia poradni i nie można mieć żadnych zarzutów. Panie w rejestracji bardzo mile i pomocne. Dobra kadra lekarska. Co ważne nie czeka się godzinami w kolejkach. Polecam
1/5
Po prostu żenada , dwie panie na recepcji siedzą ,poza tym w przychodni nie ma żywego ducha, jedna piłuje paznokcie, druga lepiej nie mówić, a starsza osoba ma dwa razy przychodzić po receptę na stałe leki. Żeby umówić się do lekarza to trzeba dzwonić za tydzień żeby się zarejestrować na następny tydzień, nie wspomnę już o niemożliwości zarejestrowania się na usg które wykonują jeden raz w miesiącu.
5/5
Bardzo dobra przychodnia. Należę do niej prawie od początku powstania. Profesjonalna kadra lekarska i pielegniarska. Miła obsługa na rejestracji. Panie lekarki przyjmują na godziny i zazwyczaj się tego trzymają. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
3/5
Przeniosłam się do tej przychodni bo bliżej, nie trzeba kombinować z dwójką malutkich dzieci... I już żałuję. Załatwienie czegokolwiek poprzez młode panie recepcjonistki to wyczyn godny olimpiady. Oprócz piłowania paznokci i ploteczek chyba nic więcej nie potrafią, nawet podnieść ciężkiej słuchawki telefonu. Chcesz zapisać dziecko na szczepienie bo jako odsetek społeczeństwa nie jesteś anty? Zapomnij. Telefon do szczepień zawsze wyłączony, recepcja nie przekazuje dalej. Jedynie Pani Wyrobek wydaje się być fajnym lekarzem, ale cały system leży.
1/5
Jeśli chcesz zadzwonić i umówić się na wizytę do lekarza to zapomnij! bo i tak nikt nie odbierze telefonu choćbyś dzwonił ze 100 razy... Panie z rejestracji wiecznie palą papierosa przed przychodnią zamiast zająć się pracą i np. odebrać telefon kiedy dzwoni pacjent. Do gabinetu zabiegowego na ekg czeka się wieczność choć nie ma nikogo innego w kolejce bo przecież trzeba wypić kawę... Natomiast co do lekarzy to jest ok. Proponuję zmianę pań z rejestracji i od razu oceny pacjentów i przychodni wzrosną.
3/5
Dodzwonić się do rejestracji jest bardzo trudno, ale umówić się telefonicznie na szczepienia jest niemożliwe. Osoba odpowiedzialna za szczepienia albo wyłącza telefon albo go wycisza w każdym razie trzeba tam gonić osobiście. Bez sensu. Najwyraźniej właściciele nie kontroluja co robia pracownicy, bo Ci chodzą bez celu po przychodni i się nudzą. Lekarze- pediatrzy natomiast póki co się starają, ale są młodzi i z małym doświadczeniem do dzieci i gdyby nie fakt że przychodnia jest blisko to już bym szukała innej, a tak muszę poczekać.
5/5
Polecam! Nie trzeba czekać długo w kolejce, zawsze wszystko na czas. Panie na recepcji zawsze mile i uśmiechnięte, zawsze chętnie we wszystkim służą pomocą.
5/5
Dziwię się że ludzie piszą takie rzeczy ile razy dzwoniłem nigdy nie miałem problemu żeby się dodzwonić, panie w rejestracji zawsze uśmiechnięte i miłe, lekarze za każdym razem jak miałem problem pomogli. Polecam
5/5
Czytam te opinie i jestem zszokowana, chyba mamy dwie różne przychodnie na tej samej ulicy i o tej samej nazwie, bo jak inaczej to wytłumaczyć??!!Jestem pacjentką od początku istnienia tejże i Z A W S Z E byłam zadowolona.Nie ma kolejek , bo miłe panie z rejestracji tego pilnują, trzymają się terminów uzgodnionych z lekarzami.Nie rozumiem, jak można na dziewczyny narzekać, są miłe, profesjonalne, pan pielęgniarz również rewelacja.Myślę, ze problematyczni są sami pacjenci:zgorzkniali i roszczeniowi , którym wydaje się, że wszystko im się należy natychmiast.Sama pracuję przy obsłudze klientów i znam taki typ ludzi. Życzę całemu personelowi uśmiechu i wytrwałości ;)
5/5
Byłem I jestem zadowolony a ci co piszą o papierosach to pewne sami pala w pracy a na necie się im nudzi to piszą bzdury i tyle zawsze można zmienić przychodnie
5/5
Szukając centrum medycznego trafiam na Cztery Pory i co?
Minusy:
parking (zajete miejsca parkingowe)
Odchody na trawnikach
Brak klimatyzacji - ogrzewania
W kąciku dla dzieci chaos i bałagan

Plusy:
Strzeżony parking
Witalna postawa Pani z rejestracji
(dzień dobry, do widzenia)
Lekarz P. Bardzo profesjonalny i indywidualne podejście.

1/5
...i wszystkie te pozytywne wpisy akurat jednego dnia 23.01.2020r. (???!!!!) ...przypadek... (???!!!)
Dodaj opinię

Adres:

Władysława Broniewskiego 39, Bielsko-Biała

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PN08:00-20:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-20:00