1. Neurolog
  2. Zachodniopomorskie
  3. Szczecin

Centrum Medyczne Euromedis - Neurolog

Powstańców Wielkopolskich 33a
Szczecin
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia neurologiczna
Neurolog
108 dni 91 818 21 41
Godziny otwarcia:
PN11:00-13:00,15:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR15:00-20:00
CZ08:00-10:00,15:00-20:00
PT08:00-17:00

Opinie o Centrum Medyczne Euromedis

Dodaj opinię
1/5
Koszmar totalny !!! Jeden numer telefonu na różne sprawy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zadzwoniłam dziś ( 05.02.2021) o godz 13:18 aby zapisać się na wizytę ( wypisanie recepty ) Moje połączenie było jako 7 w kolejce . OK , naiwnie sobie pomyślałam i cierpliwie czekałam . Po 40 min byłam JUŻ pierwsza w kolejce !!! Euforia mnie ogarnęła i czekam dalej , czas leci .Kobiecy głos w słuchawce , prosi mnie o CHWILĘ CIERPLIWOŚCI !!!!!!!!!!!!! Tak po półtorej godzinie otrzymałam niezbędne dla mnie informacje .
Następnym razem , przejdę się spacerkiem do przychodni .
1/5
Jakies zarty, kasuja ciezki szmal, a opoznienia umowionych wizyt godzina lub gorzej. Tak sie konczy jak sie chce kosic kase w pieciu miejscach dziennie zenada. No i oczywiscie etacik na nfz.
5/5
Może miałam akurat szczęście, ale czekałam na wizytę u psychiatry w ramach NFZ tylko 2 dni! Trzeba próbować zawsze zadzwonić samemu, bo nieraz opinie w Internecie nie mają odbicia w rzeczywistości.
1/5
Obecnie brak psychiatry na NFZ. Tylko prywatne wizyty 220zł
1/5
Już nie ma neurologa na NFZ.
1/5
Dlaczego trzymacie tyle lat personel na rejestracji skoro te Panie nie mają w sobie ani empatii ani żadnego podejścia. Zero uśmiechu. Tak mnie to irytuje! Podobnie Pani od pobrania krwi w krótkich blond włosach. Zero podejścia do dzieci. Córka bardzo się bała pobrania ale Pani ani nie zagadała do dziecka ani się nie uśmiechnęła. Po wejściu do gabinetu nie powiedziała dosłownie nic. Szkoda, że osoby które prowadzą tą przychodnie.. czyli lekarze nie interesują się tym jak traktowani są pacjenci. Bo rejestracja to wizytówka każdej przychodni.
1/5
Przychodnia prezentuje wysoki poziom pod względem warunków – wszystko wygląda nowocześnie. Niestety, wrażenie to psuje obsługa. Panie na recepcji sprawiają wrażenie osób pozbawionych empatii, zamiast uprzejmości i życzliwości pacjent spotyka chłód i obojętność. Również osoba pobierająca krew była wyjątkowo niesympatyczna, co dodatkowo potęgowało stres związany z badaniem. Szkoda, że przy tak dobrze przygotowanej placówce, standard obsługi pacjenta pozostawia tak wiele do życzenia.
Dodaj opinię

Adres:

Powstańców Wielkopolskich 33a, Szczecin Zachód

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PN11:00-13:00,15:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR15:00-20:00
CZ08:00-10:00,15:00-20:00
PT08:00-17:00