1. Neurolog
  2. Mazowieckie
  3. Grodzisk Mazowiecki

Centrum Medyczne im. Jana Kazimierza Nowaka - Neurolog

Piasta 30
Milanówek
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia neurologiczna
Neurolog
112 dni 22 724 78 83
Godziny otwarcia:
PN08:00-19:00
WT11:00-19:00
ŚR08:00-13:00
CZ08:00-15:00
PT08:00-11:00

Opinie o Centrum Medyczne im. Jana Kazimierza Nowaka

Dodaj opinię
1/5
Fatalna organizacja, brak wyznaczonych godzin wizyty lekarskiej, lekarz przyjmuje od 12.30 przed gabinetem 12 osób (pandemia się cieszy) Dramat!!!
1/5
Pani, która wychodzi po pacjentów i później im rozkazuje jak mają siedzieć, nie mogą wstawać, nie mogą rozmawiać to jakaś kompletna porażka. Jest tak nie miła i chamska, że to już chyba nie ta epoka, żeby tak traktować ludzi i żeby tacy okropni ludzie byli zatrudnieniu do pracy wśród pacjentów. Myślę że najbardziej tej Pani pasowałaby np produkcja gwoździ lub kopanie rowów. Wszędzie tam gdzie nie miałaby kontaktu z drugim czlowiekiem.
1/5
Obsługa w rejestracji neurologicznej to porażka. Tak niemiłej obsługi i chamskiej nie spotkałam nigdzie. Dwa razy byłam w tej poradni i za każdym razem tak samo. Recepcjonistka która życia skierowaniem na badanie prywatne po biurku bo ośmieliłam się powiedzieć że może w Warszawie będzie szybciej. Proszę zatrudnić kogoś kto będzie miły i uśmiechnięty zwłaszcza że badanie jest płatne i robione prywatnie. Może powinni to dać do myślenia właścicielowi tej przychodni.
1/5
Poradnia neurologiczna to porażka. Recepcja totalny chaos. Lekarz, który zleca rezonans magnetyczny z kontrastem, zapomina o skierowaniu na badanie krwi - keratyninę. Przecież nie wszyscy mają ważne badanie 30 dni! Skierowanie na EEG głowy bardzo długie terminy na NFZ, prywatnie też długi termin. Skierowania nie można wykorzystać w innej placówce, bo nie jest honorowane, więc trzeba zapłacić jak za badanie prywatne. Jeśli jest wykonywane badanie, to recepcja jest zamknięta. Rejestracja czynna w niepełnych godzinach w ciągu dnia. Obsługa nie miła, chaotyczna, nie tylko przy okienku, ale też współwłaścicielkę P. Nowak. Jeśli możesz, idź do innej poradni neurologicznej.
4/5
Trafiłam do tej poradni w ubiegłym roku i byłam zadowolona z obsługi i w rejestracji i w gabinecie lekarza, który potraktował mnie z uwagą i dał skierowania na kolejne badania aby sprawdzić czy nie ma neurologicznego problemu. Czytając te negatywne opinie byłam zaskoczona.
5/5
Panie w rejestracji bardzo uprzejme i pomocne. Dr Fiłonowicz mogę gorąco polecić. Terminy na NFZ bardzo przystępne, niektóre badania trzeba zrobić prywatne, lecz mają bardzo przystępne ceny.
5/5
Byłam kilka razy wszystko jest ok pani na badaniu EEG przemiła reszta też bez zastrzeżeń
1/5
Panie w rejestracji bardzo niemiłe szczególnie p. Monika. Sama przychodnia wygląda na czasy wczesnego Gierka. Porażka
5/5
Obsługa w przychodni bardzo sympatyczna pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjentów można na każdy temat z nią porozmawiać uważam że obsługa jest profesjonalna
5/5
Mój syn porażenie mózgowe został obsłużony profesjonalnie przez panią od Eeg i przez panią neurolog
1/5
Byłam niedawno u pani neurolog. Było miło, to prawda, ale ... jedyne co dostałam to skierowanie na rehabilitację, na którą termin mam na październik ( bo jest tam masaż, gdyby to były same zwykłe zabiegi bez masażu to mogłaby być troszkę wcześniej ). Teleporadę mam też na październik, wizytę za ponad rok. A coś złego dzieje się z moją dłonią po operacji. Muszę iść prywatnie do innego neurologa już dziś, bo sądzę, że to sprawa naprawdę pilna! Objawy, których doświadczam są niepokojące i narastają. Nie dostałam od tej pani żadnego skierowania na żadne badania. Operację na cito miałam tylko dlatego, że sama prywatnie zrobiłam badania.
5/5
Rejestracja, obsługa na wysokim poziomie.
5/5
Bardzo miła i empatyczną obsługa. Pani technik wykonująca badanie eeg bardzo troskliwa i cierpliwa. Panie w recepcji pomocne, szybko pomogły znaleźć termin do neurologa i przyspieszyły opis badania eeg. Bardzo ciepła i empatyczną kadra. Polecam z całego serca.
5/5
Polecam. Badanie EEG wykonane poza godzinami pracy z dobra dla pacjenta.
5/5
Po prostu Ludzkie podejście do pacjenta, a to bardzo ważne.
5/5
W przychodni bardzo miła obsługa.Pani która wykonywała mi badanie EEG przemiła,podejście profesjonalne .Polecam z całego serca.Z wizyty u lekarza też jestem zadowolona.
5/5
Super obsługa. Lekarze. Dojeżdżam z innego miasta i nie żałuję. Przychodnia z polecenia. I spełnia wszystkie warunki. Przede wszystkim brawo dla Pań z rejestracji za cierpliwość.
5/5
Do przychodni przyjeżdżam już kilka lat. Jestem zadowolony z wizyt u neurologa jak i obsługi recepcji. Przychodnia godna polecenia
5/5
Bardzo miła Pani w okienku pomogła zmienić skierowanie na rehabilitację u Pani dr.Bandzarewicz-Samcik.Uprzejma obsługa pacjenta.Polecam z całego serca.
5/5
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Lekarze neurolodzy kompetentni, traktujący pacjenta z sercem. Panie w recepcji pomocne, szybko pomogły znaleźć kolejny termin do neurologa. Bardzo ciepła i empatyczną kadra. Polecam z całego serca.
Dodaj opinię

Adres:

Piasta 30, Milanówek

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-19:00
WT11:00-19:00
ŚR08:00-13:00
CZ08:00-15:00
PT08:00-11:00