Centrum Medyczne Polmed

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
10 Lutego 11
Gdynia
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Centrum Medyczne Polmed

Dodaj opinię
5/5
Korzystałam z poradni dermatologicznej w ramach nfz jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.
5/5
dzwoniłam dzis i dostałam sie juz na przyszly czwartek w ramach nfz :D
4/5
Polecamam, byłam z dzieckiem u dermatologa w ramach nfz - dostałam się tego samego dnia co dzwoniłam, natomiast sama dostałam się do neurologa w ciagu 2 tyg. polecam serdeczne
1/5
Cenowo strasznie drogo, a mimo to:
Na założenie Holtera byłam umówiona na 11:30 przyjęto mnie prawie o 12:30. Wcześniej po wizycie u dermatologa miałam tą samą wiedzę co przed wizytą nie bardzo był zainteresowany w jaki sposób mi pomóc, za to znał dokładną cenę zabiegu jaki ewentualnie mógłby mi zaproponować, ale oczywiście w innej przychodni.
Mój mąż był u ortopedy, który bez badania postawił diagnozę - wróżka czy co...
W moim mniemaniu wypadają bardzo słabo
1/5
Dermatolog porażka
5/5
Ja jestem pod wrażeniem - pozytywnym. Obsługa bardzo miła-panie w rejestracji zawsze uśmiechnięte, cierpliwe (a miałem mnóstwo pytań...),o ogromnej wiedzy. Lekarz internista-rewelacja. Nie "taśmowa robota"i "następny proszę". Jestem na tak i polecam.
1/5
NIE POLECAM wizyty u Pani Marzeny Rybkowskiej. Pomijając fakt, że Pani dr jest bardzo nieprzyjemna, opryskliwa i widać niezadowolona z życia to tak jak już się pojawiło w komentarzach - NIE INFORMUJE o diagnozie, nie udziela ŻADNYCH informacji (nawet o nazwie choroby !!!). Nie przyglądając się mojej twarzy wypisała receptę. Cytując "Jest on jedynie od wypisywania recept". Gdy pytałam co mi dolega- mam problemy z cerą , odpowiadała mi , że mam brać te leki które wypisała. Mówiła również, że nie jest tu od tłumaczenia bo na to nie ma czasu. Nie jest mi w stanie również powiedzieć czy moj problem da się wyleczyć czy jedynie podleczyć. Ostentacyjnie wstała i wskazała mi na drzwi mówiąc, że ma następnego pacjenta. Zapytałam czy jak bym umówiła się do Pani PRYWATNIE to n pewno miała by dla mnie więcej czasu na co Pani dr odpowiedziała, że oczywiście i zaprasza. Jestem zszokowana i zaniepokojona tą sytuacją oraz tym, że firma POLMED (ja byłam akurat w Gdyni w Batorym) nie weryfikuje swoich pracowników !!! Serdecznie NIE POLECAM tej Pani dr.
5/5
Bardzo dobra Przychodnia w Gdyni. Byłam u endokrynologa, dr Ewy Belof - wspaniały lekarz! Dokładna, przeprowadza dokładny wywiad, czułam się naprawdę "dopieszczona", jako pacjentka. Bardzo też podoba mi się kultura i profesjonalizm przemiłych Pań z recepcji!
Wcześniej korzystałam z porady u internisty, dra Macieja Kumali i jest to również lekarz przez duże L.
5/5
Polmed w Gdyni i wizyta u laryngologa, doktora Widłaka Tomasza. Bardzo kompetentny lekarz. Konkretny. Jestem bardzo zadowolony i polecam. Tak samo doktora Kumalę Macieja, internistę i diabetologa. Bardzo dobry lekarz.
5/5
Byłam u ginekologa, dr Bełtowicz-Tomińskiej. Wspaniała Pani Doktor! Naprawdę polecam, bo rzadko zdarza się lekarz taki ciepły, spokojny, delikatny. Na pewno nie zmienię już ginekologa i naprawdę wszystkim paniom polecam dr Bełtowicz-Tomińską!
1/5
Neurolog to żart? Wchodzisz i wychodzisz bo ten pan bo lekarzem nazwać go nie można nie powie ci nic,popuka w kolanko i do widzenia! Następny!
5/5
Ginekolog dr Krzysztof Wąsewicz - wspaniały lekarz! 100% profesjonalizm, dokładny, odpowiadał na dziesiątki moich pytań. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze nie raz będę korzystała z usługi - jest warta swojej ceny!
5/5
Super należę już od 2005. Miła i kompetentna obsługa. Pozdrawiam lekarzy i personel pomocniczy. Szczególnie Pana M.Kumale
Waldemar Leszczyński
1/5
Rejestrują na konkretną godzinę, po czym w dniu wizyty wydają numerki wg kolejności przybycia. Tym sposobem do lekarza weszła z godzinnym opóźnieniem.
Bałagan organizacyjny.
1/5
Pani dermatolog to kompletna porażka! Żadnej porady ani recepty! Cytat : na brodawki nic nie pomoże . Zapisałabym pani krio ale to i tak nic nie da , bo powrócą....
5/5
Słyszałem, że mają dobrych specjalistów, zapisałem się więc na konsultację do dr Zedlera, bardzo wnikliwy i kompetentny lekarz. Panie w rejestracji miłe i pomocne. Będę tam wracał.
1/5
Masakra. Niedouczone panie w recepcji, tylko plotkują i śmichy chichy a wokół bałagan, tylko nerwy człowiek traci. Najgorsza przychodnia w jakiej byłem. Powinni sie przejsc po innych przychodniach i zobaczyc jak sie powinno pracowac.
5/5
Korzystałam z poradni neurologicznej bardzo miła p.doktor konkretna widać że lubi swój zawód pomorze doradzi bardzo polecam
1/5
Neurolog w Gdyni.Masakra. Pierwsza wizyta pacjenta po udarze i z nowotworem w głowie- dokładnie 5 minut. Zresztą jak się okazało dla każdego ma przeznaczony taki właśnie czas. Dramat. Nidgy więcej. 1 gwiazdka za czas oczekiwania na wizytę- w miarę krótki, ale nic dziwnego.
1/5
Zero. Dno. Godzina umówiona na konkretną godzinę , po czym wchodzi się godzinę później. Ponieważ Pani dr. Opowiada sobie o mieszkaniach i inną pacjentką. Kardiolog. To już kolejna wizyta w poradni w Gdyni. I zawsze to samo również u innych lekarzy.
5/5
Chodzę tam prywatnie do neurologa i diabetologa. Cudowni lekarze z powołaniem! Czas wizyty dostosowany do potrzeb pacjenta, więc czasami zdarzają się lekkie opóźnienia. Jako pacjentka wiem, że doktor poświęci mi tyle czasu ile potrzebuję, zleci odpowiednie badania. Polecam. Dodatkowy plus za miłe dziewczyny rejestratorki! Gdy nie mogłam przyjść na wizytę bo się rozchorowałam, szybko znalazły inny termin.
1/5
MAM PAKIET MEDYCZNY Z POLMED I O GODZ 10,42 ZADZWONIŁEM PROSZĄC O KONSULTACJE Z LEKARZEM O 13,25 DOSTAŁEM SMS ŻE KOLSUNTANT ODDZWONI I PO GODZ 16,15 POPROSZONO MNIE O OPINIE CZY JESTEM ZADOWOLONY JAK DO TEJ PORY NIE UDAŁO MI SIĘ ZAREJSTROWAĆ
5/5
Duża dostępność terminów i wielu lekarzy o różnych specjalizacjach, wszystko w jednym miejscu. Wyszłam zadowolona i na pewno wrócę! Polecam :)
1/5
W dniu dzisiejszym (21.06.2021) dzwonie już od 1,5h. Od 6 osób w kolejce jestem pierwszy. mija 30 minut dalej jestem pierwszy a odzewu zero. RECEPCJA/OBSŁUGA fatalna jak przez 1,5 h człowiek nie może się dodzwonić. Sam prowadzę biznes z usługami, i gdybym miał taką obsług to już bym mógł interes zamknąć. 0 na 10. NIE POLECEM!!!
1/5
To są jakieś jaja a nie przychodnia od 2 godz. jestem pierwsza w kolejce a czekam tylko z ciekawosci czy ktoś odbierze.
1/5
Koszmar Panie z recepcji są nieszczęśliwe że mają pracę. Klient to ich wróg.pacjent traktowany jest jak nieuk.
5/5
Polecam!! Niestety nie mają już lekarzy na NFZ, ale z wszystkich usług z których korzystałam jestem zadowolona. Plus za miłe podejście pań z recepcji. Zawsze doradzą i pomogą znaleźć dobry termin.
5/5
Polecam. Najlepsza prywatna placówka w Gdyni w której byłem
1/5
Ortopeda pani dr Iga Deszczyńska to niestety jakąś potazka , odniosłam wrażenie że pani doktor była tam za karę , generalnie to mialam wrażenie że była mało zainteresowana jak mi pomóc najważniejsze że kasa zainkasowana ( wizyta była prywatna ) 5 min i nastepny proszę. Nie polecam ( bardzo polecam pana od usg pełna profesja )
1/5
Bardzo oschła i nieprzyjemna pani (Iga Deszczynska). Może jest tam za karę . Następnym razem wydam to 200zl w innym gabinecie bo jest tego sporo w Gdyni. Nie polecam .
5/5
Razem z mężem chodzimy do kardiologa i neurologa. Polecamy serdecznie
Dodaj opinię

Adres:

10 Lutego 11, Gdynia Śródmieście