Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne "Medicus"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Heweliusza 7/m
Legnica
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne "Medicus"

Dodaj opinię
1/5
Bardzo wysoki poziom pychy, buty i arogancji personelu oraz brak profesjonalizmu i szacunku dla schorowanych ludzi.
Neszer
1/5
Zgadzam się z opinią powyżej. W tej placówce, pacjenta traktuje się arogancko, jako zło konieczne. Zero szacunku dla starych schorowanych ludzi. Zachowują się jakby robiąc zabiegi wyświadczali jakąś łaskę. Zapominają, że pacjent za to płaci. Nie polecam.
5/5
Profesjonalny personel, wyrozumiałe, serdeczne Panie rehabilitantki, dzięki którym czuję się znacznie lepiej.Polecam to miejsce i dziękuje Paniom rehabilitantką za skuteczną pomoc w drodze powrotu do zdrowia i za ich codzienny uśmiech.
Małgorzata
2/5
Brak profesjonalizmu, kultury osobistej i zaangażowania w pracę ze strony pracowników tej placówki. Wyjątkiem od reguły są Panie - Kinga i Karolina, pracujące na sali.
Te dziewczyny naprawdę starają się pomóc swoim pacjentom i są przy tym bardzo życzliwe.
Dodaj opinię

Adres:

Heweliusza 7/m, Legnica

Strona internetowa:

Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne "Medicus" na mapie
Zdjęcie budynku Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne "Medicus"