Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne "Medicus"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne "Medicus"

Dodaj opinię
5/5
Polecam pracownię fizjoterapii zabiegi wykonywane bardzo dokładnie.Miły i doświadczony personel.
1/5
Porażka.
Teleporada przełożona o tydzień z powodu pomylenia kart pacjentów. Po telefonie odnośnie wyników krwi, usłyszałam że nie powinnam się interesować wynikami tylko przyjść na wizytę osobistą, która skończyła się męczeniem spirometrią, mimo problemów z oddychaniem przez chorobę. Wizyta i tak nic nie przyniosła, ponieważ wyniki krwi nie dojechały z labolatorium mimo upływu ponad 2 tygodni. Lekarz poinformował mnie że skontaktuje się ze mną gdy wyniki dojdą. Dzis mija dokładnie 25 dni od oddania krwi, więc powtórnie postanowiłam zadzwonić do przychodni i tym razem usłyszałam, że to nie ich sprawa tylko sprawa labolatorium oraz, że pani nie będzie ze mną rozmawiać i numeru do kontaktu z labolatorium też nie dostanę.
Szczerze odradzam.
Poradnia Alergologiczna
1/5
We wtorek 19.07 przyjechałam z niewolnicą 6 miesięcy 7:30 rano, stałam w kolejce 20 minut,
dziecko rozpłakało się, ludzie kazali mi iść do rejestratracji bez kolejki - wpuścili mnie bez kolejki i co słyszę po podejściu do rejestracji...,
powiedziała pani (jest młoda )
że wracam do kolejki, mimo że dziecko płakało i że przed moją koleją 7 osób, w końcu godzina 8.25słyszę od Pani że niestety, ale już do pani doktor nie ma miejsc. Czy to normalne??? Nie rozumiem po co trzymać takich ludzi
Tragedia!!
Wstyd i hańba!!!
1/5
Lekarz dermatolog ignoruje pacjenta
1/5
Chciałem prosić o wypisanie recepty przez telefon.Przez dwa dni dzwoniłem, dokładnie 63 razy.Przychodnię polecam ale z innym personelem w rejestracji.
Dodaj opinię

Adres:

Libana 7, Legnica

Strona internetowa:

Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne "Medicus" na mapie
Zdjęcie budynku Centrum Diagnostyczno - Terapeutyczne "Medicus"