Os. Orła Białego 46
Poznań
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja
39 dni61 223 45 62
Godziny otwarcia:
PN08:00-19:30
WT08:00-19:30
ŚR08:00-19:30
CZ08:00-19:30
PT08:00-19:30

Opinie o Centrum Rehabilitacji Tęcza

Dodaj opinię
5/5
Nowa fajna placówka. Działają szybko i skutecznie. Obsługa sympatyczna. Polecam.
5/5
Chodziłam do Tęczy do osteopaty w zeszłym roku. Koleś jest po prostu genialny! Postawił mnie na nogi w trzy spotkania, podchodzi do pacjenta całościowo żeby dojść sedna problemu. Już niestety nie pracuje w Tęczy, ale ma swój gabinet Osteopathica, gorąco polecam!!
5/5
Polecam Pana Wojtka i jego terapię manualną . Świetna sprawa, zapomniałem co to bolący kręgosłup. Dodatkowo miła atmosfera w placówce zachęca do zabiegów.
5/5
Reweleacyjna placówka miła obsługa a przedewszystkim znaja sie na rzeczy - ja z bolacoa stopa trafiłam od lekarza ortopedy z zaleceniem zupełnie innych rzeczy które zastosował i Pan Tomasz...po masazu manualnym ból zniknał po 3 spotkamiach całkowicie . Było to 2 lata temu i ból nie wrócił a co jeszcze ciekawe to dopiero pan rehabilitant postawił własiwą diagnozę i przyczyne bólu gdzie nie stwierdził tego lekarz ortobeda !! Miłam nerwiaka Mortona a dzis juz nie pamietam jak to bolało.
5/5
Pomogli mi w rwie kulszowej.Super miejsce.Polecam.
Chodzę do nich też na masaże od czasu do czasu.Niesamowicie skuteczne.
1/5
Nie polecam. Podejście nieprofesjonalne. Warunki nieciekawe. Przy ćwiczeniach na rękę, zaproponowano mi tylko jedno na całe 10 dni. Choć miła obsługa to trzeba przyznać. Poza tym nie polecam.
1/5
Nie polecam. Miejsce obskurne, w salach pajęczyny, niezmienione poszewki po kolejnym pacjencie. Nieprzyjemnego to,warunki nieciekawe ogólnie.
1/5
Podważyli kompetencje lekarza, który zlecił rehabilacje. Sądzono, że do owego schorzenia dane ćwiczenia są złe. Z całym szacunkiem, ale wieloletni profesor ortopedii z pewnością zna się lepiej. Jednynie można wspomnieć o miłej obsłudze , nic poza tym. Nie polecam.
5/5
Polecam Centrum Rehabilitacji Tęcza 🌈. Bardzo dobra organizacja pracy, życzliwy uśmiech na dzień dobry i na do widzenia, miła atmosfera, skuteczna pomoc. Chodzę tu już kolejny rok i jestem bardzo zadowolona :-) Polecam wszystkim, którzy cenią sobie rehabilitację w ciszy, spokoju i z pogodnym nastawieniem do pacjenta.
5/5
Indywidualne podejście do pacjenta.
Szybka obsługa.
Wykwalifikowana kadra, bardzo miła.
1/5
żałuję że tam poszłam. straciłam tylko czas i w końcu poszłam prywatnie w inne miejsce bo rehabilitacja odbywała się niedbale. pani zamiast siedzieć ze mną i nadzorować ćwiczenia wychodziła po 5 min. by rozmawiać z kolegą. ekipa pracująca lubi oglądać tv skierowaną nie na pacjenta w poczekalni tylko na punkt rejestracji. komedia. po 2 wizytach dałam sobie spokój.
5/5
Nie zgadzam się z opinią, że nie zajmują się pacjentem. Właśnie skończyłam rehabilitację. Miałam m.in. ćwiczenia indywidualne , codziennie ćwiczył że mną rehabilitant!!! Jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobra organizacja pracy, nigdy nie czekałam na zabiegi, miła obsługa.
4/5
odpowiedź dla pana Wacława który wierzy w nieomylność profesorów;
Najlepszym kolonotypistą w Polsce i jednym z najlepszych w Europie jest lekarz medycyny
który wyciął dużego płaskiego polipa metodą endoskopową, gdy prof i dwóch dr twierdziło że trzeba wyciąć kawał jelita grubego wraz z węzłami chłonnymi i założyć stomię .
Nie zawsze prof jest najlepszym lekarzem
1/5
Nie polecam. przez 5 dni źle wykonywane zabiegi na bark- niedouczeni praktykanci , nieprawidłowo poinstruowali jak należy wykonywać ćwiczenia. Każdego dnia inny praktykant, zapominają nawet o daniu okularów przy zabiegach laserem.
Nie wspominając już o brudnych bandażach do zabiegów prądem. Bandaże jednorazowe są tam używane tygodniami jak nie miesiącami.
Generalnie rzadko się tam sprząta .
O jakości usług świadczą krótkie terminy, bo zabiegi nie wykonywane profesjonalnie nie przynoszą pozytywnych skutków.
5/5
Polecam, szybkie terminy, dobra organizacja pracy, mili i pomocni pracownicy.
Dodaj opinię

Adres:

Os. Orła Białego 46, Poznań Żegrze

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-19:30
WT08:00-19:30
ŚR08:00-19:30
CZ08:00-19:30
PT08:00-19:30
Centrum Rehabilitacji Tęcza na mapie
Zdjęcie budynku Centrum Rehabilitacji Tęcza