1. Logopeda
  2. Świętokrzyskie
  3. Kielce

Centrum Terapii Logomed - Logopeda

IX Wieków Kielc 6/18
Kielce
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia logopedyczna
Logopeda
0 dni502 469 686, 533 503 400
Godziny otwarcia:
PN08:00-10:00
WT08:00-12:00
ŚR08:00-14:00
CZ08:00-17:00
PT08:00-17:00

Opinie o Centrum Terapii Logomed

Uwaga!

Prosimy o rozwagę przy kierowaniu się opiniami na temat placówki. Niedługo po tym jak osoba podająca się za właściciela ośrodka zgłosiła bezprawny charakter opublikowanych negatywnych opinii (więc musieliśmy je usunąć), pod profilem placówki zaczęły pojawiać się wychwalające komentarze. Prawdopodobnie są one napisane przez te same osoby i mogą wprowadzać w błąd. Podejrzewamy, że autorzy tych opinii łamią prawo popełniając czyn nieuczciwej konkurencji.

Administratorzy

Dodaj opinię
5/5
Wielkie podziękowania dla Pani Joli, za to że pomogła mi dojść do zdrowia po tym jak dostałem wylewu i myślałem, że się świat dla mnie zawalił. Zwłaszcza, że pracuje głosem. Dziękuje raz jeszcze.
5/5
Wspaniały człowiek, Doskonały fachowiec nacechowany rzetelnością , kompetencją oraz życzliwością . Dziękuję za pomoc Pani Jolu
5/5
PANI KOZERA jest wspanialym terapeuta Zaczęłam chodzic do Pani Kozery że swoim 3 letnim synkiem który był prosto po opinii od psychiatry ze stwierdzonym Spektrum Autyzmu , niewiedzialam co dalej robić Pani Kozera okazała się wspaniałym neurologopeda , moje dziecko zaczęło nabierać nawyków schematów zaczęło wydawac dzwieki później samogłoski teraz nazywa rzeczy Jeżeli kogoś mogę polecić to tylko Panią Kozere
5/5
Najserdeczniejsze podziękowania dla Pani Kozery dzięki terapii wspanialego neurologopedy jakim jest Pani Kozera na nowo odzyskane swoją żonę która po drugim udarze nic nie mogła powiedzieć po terapii moja Ela znowu mówi Dziękuję Pani Jolu
5/5
Bardzo dziękuje pani Joli za pomoc i bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Pani Jola to bardzo dobry logopeda i wspaniały człowiek, który jest obdarzony ogromną empatią, zrozumieniem i cierpliwością- cechami, które tak trudno znaleźć w dzisiejszym świecie.To naprawdę wysokiej klasy specjalista i cudowna, niezwykle ciepła osoba.Pani Jolu jeszcze raz bardzo dziękuje.
5/5
Pani doktor bardzo dobry specjalista . Bardzo mi pomogła. Zdarzyło się, że nie mogła być w pracy i wtedy była inna Pani w gabinecie, ale to chyba dobrze o niej świadczy. To lepiej, że było zastępstwo niż nie czynna poradnia. Przecież każdy z nas ma prawo zachorować czy być na urlopie. Jesteśmy tylko ludźmi.
5/5
Jestem bardzo zadowolona z rezultatów terapii z moją córką. Która długo miała problemy z nieplynnoscia mowy. Obecnie widać niesamowitą poprawę .
Pani Jola Kozera jest rzetelna ,posiada dużą wiedzę i bardzo mocno angażuje się w terapię.
Polecam każdemu kto potrzebuje fachowca w dziedzinie z zakresu logopedii i pedagogiki.
5/5
Po zakończonych terapiach mojego syna zostałem poproszony o podzielenie się swoją opinią jeśli nadarzy się taka okazja. Uważam że ten portal jest doskonałym miejsce. Pani Kozera jest doskonałym nie tylko specjalistą ale przede wszystkim człowiekiem. Podchodzi do pacjenta nie jak lekarz który bierze pieniądze za wizytę umawia następna ale jak człowiek który potrafi słuchać i rozumie. Poprawa u syna zauważalna już po pierwszym miesiącu. Po niespełna pół rocznej terapii mogliśmy zapomnieć o chorobie. Dziękujemy Pani za pomoc.
5/5

Zgadzam sie z moim przedmówcą .Pani logopeda to wyjątkowa osoba i specjalista.Trudno teraz o takich ludzi w naszym systemie lecznictwa.Pani Jolu bardzo dziekuje
5/5
Niesamowicie ciepła, wrażliwa, a przede wszystkim kompetentna osoba, która z ogromną cierpliwością i poświęceniem potrafi pracować z dziećmi. Daje z siebie 100 procent i zawsze znajduje czas. Polecam każdemu.
5/5
Pisałam oczywiście o Pani Joli Kozera, bo zapomniałam dodać.
5/5
Pani Doktor zgłosiła się do mnie z prośbą o opinię po zakończonej terapii stąd moja obecność w tym miejscu.

Czytając wpisy powyżej nie będę się rozpisywała tylko potwierdzę powyższe. Pani Kozera do doskonały specjalista i wspaniały człowiek
5/5
Pani Jola Kozera to nie tylko wspaniały fachowiec w dziedzinie logopedii, ale również bardzo dobry,
życzliwy i uczciwy człowiek. Chodziłam i chodzę do niej z dzieckiem, więc wiem co mówię- moje dziecko za nią przepada. Godna polecenia.
5/5
Bardzo dobry specjalista
5/5
Szukałam specjalsty dłuższy czas i mając bogate doświadczenie w tej materii mogę napisać że dla mnie Pani Jolanta Kozera jest doskonałym specjalistą w odniesieniu do osób starszych jak mój ojciec a do dzieci polecam Panią Agnieszkę Bator.
5/5
Zgadzam się z komentarzami. Bardzo dobrzy specjaliści.
5/5
Pani doktor poprosiła po ostatniej wizycie o opinię która napiszę z przyjemnością. Wizyty w miłej atmosferze gabinet czysty pani doktor Kozera zawsze uprzejmą i bardzo zaangażowana w terapię.Uczęszczam od nie pełnych trzech miesięcy poprawa bardzo zauważalna. Dziękuję za pomoc i oczywiście będę Panią polecał.
5/5
Pani doktor to wspaniały człowiek
5/5
Do wiadomości osoby która napisała tekst powyżej podpisując się "Administratorzy"

Pani Kozera jest osobą uprzejmą, życzliwą a przede wszystkim uczciwą i sugerowanie jest czegoś podobnego jest co najmniej nietaktowne.

Proszę się zastanowić zanim się napisze coś takiego, tym bardziej że osoba redagująca ten tekst nie zna z pewnością Pani doktor bo gdyby tak było tekst by się nie pojawił a podobne insynuacje świadczą jedynie o niskim poziomie albo odważę się napisać bardzo niskim poziomie Administratora.

A Pani Jola Kozera z pewnością zasługuje na wysoką ocenę.
1/5
Obserwuję stronę od jakiegoś czasu, jeszcze gdy były na niej zamieszczone obiektywne oceny. W tym również niezadowolonych pacjentów. W tym momencie z rzetelną oceną nie ma to nic wspólnego. Owszem, część osób może być zadowolona, ale mogą być również negatywne opinie. A na takie w większości zasługują obie panie wymieniane w komentarzach. Żenujące jest to co się tutaj dzieje.
1/5
Również jak przedmówca zgadzam z tym, że to żenada przy czym odnoszę się do całego serwisu.

Ten serwis świat przychodni to w ogóle jakaś żenada. Opinie są w ogóle nie weryfikowane każdy może pisać co chce, nikt niczego nie pilnuje.

Każdy człowiek posiadający mózg nie powinien kierować się żadnymi opiniami z tego serwisu. Tu panuje wolna amerykanka. Porażka i tyle. Nie ma tu krzty jakości.

Jedno wielkie dziadostwo
1/5
Czy ktoś chodził do p. Twardzik z Logomedu?
5/5
Ale się uśmiałem czytając tekst administratora na żółtym tle! Ale dobrze że na żółtym tle administrator podkreślił jakim dnem jest on sam jak i ten serwis.

Istotnie w serwisie każdy może napisać co chce co stanowi o bylejakości serwisu i całej jego administracji jednakże kto był u Pani doktor ten wie jaki to człowiek i specjalista.

Ogromne brawa dla pogrążającego się w infatyliźmie i braku dobrego smaku administratora.
Oby jak najmniej takich ludzi z brakiem wyobraźni i myślenia w środowisku internetowym.
A dla Pani doktor na pewno 5 gwiazdek.
1/5
Pani Jola akurat mnie nie pomogła a zaszkodziła , moim zdaniem jest osobą ,która ma problem ze słuchaniem i nie tylko . Odradzam
2/5
Chodziłam z córką przez 2 miesiące do pani Joli , 2 razy w tygodniu , efekty pojawiły się dopiero jak zmieniałam specjalistę .Do pani Joli nie mam pretensji nie każdy umie Wszystko
2/5
Tak jak napisała "jedyna szczera" totalna żenada, pani miła owszem zarówno jedna jak i druga wychwalają wszystkich i wszystko ponad piedestał, ale niestety mojej córce nie pomogły, szkoda czasu i pieniędzy....
Dodaj opinię

Adres:

IX Wieków Kielc 6/18, Kielce

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-10:00
WT08:00-12:00
ŚR08:00-14:00
CZ08:00-17:00
PT08:00-17:00
Centrum Terapii Logomed na mapie
Widok z ulicy Centrum Terapii Logomed