Chirurgia Poznańska

Druskienicka 17
Poznań
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Oddział leczenia jednego dnia
001 Oddział Leczenia Jednego Dnia
0 dni61 656 66 91
Operacje jaskry 4 dni61 656 66 91
Operacje jaskry z zaćmą 4 dni61 656 66 91
Operacje przepukliny pachwinowej 0 dni61 656 66 91
Poradnia chirurgii ogólnej
Chirurg
0 dni61 656 66 91
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT10:00-17:00
ŚR08:00-14:00
CZ11:00-18:00
PTnieczynne
Poradnia okulistyczna
Okulista
83 dni61 656 66 91, 61 656 66 92
Godziny otwarcia:
PN08:00-13:00,15:00-18:00
WT13:00-20:30
ŚR08:00-13:00,15:00-20:30
CZ08:00-20:00
PT08:00-15:00,16:00-18:00
Świadczenia endokrynologiczne
009 Poradnia Endokrynologiczna
165 dni61 656 66 92
Godziny otwarcia:
PN13:00-20:00
WT08:00-12:00
ŚR08:00-17:30
CZ08:00-15:30,16:00-20:00
PTnieczynne
Zabiegi w zakresie ciała szklistego (witrektomia) 4 dni61 656 66 91
Zabiegi w zakresie soczewki (zaćma) 89 dni61 656 66 91

Opinie o Chirurgia Poznańska

Dodaj opinię
1/5
Wielkie oszustwo, jeżeli chodzi o termin do endokrynologa. Na stronie napisane jest 31 dni a gdy dzisiaj zadzwoniłam ( 23.XII.2015), podano mi najbliższy termin - wrzesień 2016. Skandal !!!!!!
1/5
Masakra....nie dość że nr zły...musi być końcówka ...92 to jeszcze nie wiem skąd macie takie terminy!!!! Mi zaproponowali termin na lipiec ...ha ha ha mam nadzieję że ten cały syf jakim jest nfz zlikwidują i zostanie sam ZUS
5/5
Profesjonalnie i miło, widać, że wiele się zmieniło. Mogę polecić.
5/5
Polecam Chirurgie ogólną, terminy bardzo szybkie, przez cały okres leczenia przepukliny pachwinowej, nie było nic do czego mógłbym się doczepić, cieszę się że tutaj trafiłem.
1/5
Lekarz nakrzyczal na mnie podczas wizyty. Stwierdzil ze nie bedzie sie mna zajmowal co rozumiem ale nie podal informacji gdzie i do kogo mam sie zglosic. Pani doktor Górna całą wizyte miala pretensje do mnie ze przyszedlem do niej i krzyczala ze to nie jej sprawa.
1/5
nie polecam wielki chaos organizacyjny , lekarz spóźnienie godzinne brak informacji okazuje się że jest to norma w tej placówce bowiem lekarz operujący zaćmę jest właścielem tej przychodni . Katastrofa lekarka nie przyjemna poczekalnia pełna biednych starszych osób nawet nie ma się komu poskarżyć .
5/5
Czytam te opinie i oczom nie wierzę. Banda frustratów wylewających pomyje. Osobiście gorąco polecam. Miałem przeprowadzoną operację zaćmy. Wszystko odbyło się szybko, bezboleśnie a co najważniejsze profesjonalnie na najwyższym poziomie. Pisanie np o biednych starszych osobach w poczekalni świadczy tylko o ilorazie inteligencji panie Zbigniewie a właściwie o jej braku. Co do spóźnienia lekarza panie Zbigniewie to jak chce być pan przyjęty na czas to może pan iść do pierwszego lepszego konowała. W dzisiejszych czasach do każdego DOBREGO SPECJALISTY są kolejki i trzeba parę minut poczekać.
5/5
Skorzystałem z usług Chirurgii Poznańskiej i wyniosłem wyłącznie miłe i sympatyczne wrażenia. Przede wszystkim było profesjonalnie i rzeczowo.
Podczas pierwszej wizyty Pani Doktor postawiła właściwą diagnozę i podjęła decyzje o usunięciu istniejącej na powiece zmiany, Następnie to już była tylko formalność i w bardzo krótkim terminie zostałem poddany zabiegowi.
Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Chirurgię Poznańską
5/5
Dokuczała mi uciążliwie i obrzydliwie gradówka i mimo, że mieszkam w dużym mieście, w Bydgoszczy, fachowcy od okulistyki lekceważyli moje cierpienie, proponując mi odległe terminy osunięcia gradówki. Szukałem ratunku w internecie i odnalazłem możliwość otrzymania pomocy w Chirurgi Poznańskiej. Już po trzech tygodniach od pierwszego kontaktu z Kliniką wyznaczono mi termin operacji. Zabieg osunięcia gradówki został przeprowadzony bardzo profesjonalnie i bezboleśnie. Po zabiegu widzącym okiem zobaczyłem miły uśmiech pani Doktor i pomyślałem sobie: jak dobrze, że ja tu trafiłem. Polecam ich usługi medyczne.
5/5
Miałem okazję skorzystać z usługi chirurga jak i okulisty. W jednym i drugim przypadku wszystko przebiegło dobrze i sprawnie. Od samego wejścia bardzo miła atmosfera, obsługa profesjonalna. Jeśli chodzi o lekarzy to bardzo mili i dobrzy fachowcy. Gorąco polecam jeśli ktoś chce dobrych specjalistów!
5/5
Chodziłam do różnych pseudo specjalistów i nic mi nie pomogli. Do czasu, aż trafiłam na Panią Doktor. Jest to bardzo miła osoba. Chętnie mnie wysłuchała, odpowiedziała na wszelkie nurtujące mnie pytania, zleciła dokładne badania dzięki którym wiem co mi dolega. Teraz jestem pod stałą kontrolą Pani Doktor i gorąco wszystkim polecam Chirurgię Poznańską i Panią Doktor.
5/5
Operację przepukliny przeprowadzono bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Operator o wysokich kompetencjach zawodowych i etycznych. Ogólna jakość obsługi pacjenta wzorowa. Nowoczesne pomieszczenia kliniki zapewniają komfort pobytu w palcówce.
5/5
Dwukrotnie miałem wykonywaną operację zaćmy i za każdym razem był to pobyt o wysokich standardach obsługi pacjenta. Dotyczy to nie tylko najwyższej jakości fachowości operatora, ale również całego pozostałego personelu klinki. Warunki pooperacyjnego przebywania na terenie szpitala wzorowe.
5/5
Miałem operację przegrody nosowej
Zabieg wykonany profesjonalnie. Opieka przed i po zabiegu bez zarzutu
Polecam jeżeli chcecie bez nadmiernego stresu korzystać z usług medycznych
5/5
Polecam. Korzystałam z zabiegów usuwania zaćmy dwukrotnie. Zabiegi wykonane w sposób profesjonalny. Bardzo przyjazna atmosfera w elaganckim obiekcie nie przypominającym surowych, zimnych szpitali NFZ , opieka przed i po zabiegu bez zarzutu.
5/5
korzystałam z usług kliniki i szczerze polecam!
5/5
Gorąco polecam Chirurgię Poznańską i panią doktor. Niedawno miałam przeprowadzoną operację zaćmy. Pani doktor wytłumaczyła mi na czym polega usunięcie zaćmy, jak mam się do niej przygotować. Dostałam receptę na leki i opis co mogę robić po usunięciu zaćmy oraz co nie jest wskazane. Wszystko przebiegło szybko, sprawnie i bezboleśnie.
5/5
Korzystam z poradni endokrynologicznej w Chirurgi Poznańskiej od kilku lat. Miła i profesjonalna obsługa. Wizyty u lekarza odbywają się bez opóźnień. Nie zdarzyło się, żebym czekała na wizytę dłużej niż kilka minut. Lekarz dysponuje niezbędnym sprzętem do diagnostyki. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyt u lekarza.
5/5
Od kilku lat jestem pacjentem poradni okulistycznej w Chirurgii Poznańskiej. Uważam, że właśnie tak powinna funkcjonować cała służba zdrowia w naszym kraju. Terminy wizyt niezbyt odległe, myślę, że dzięki temu zdecydowanie poprawił się mój komfort widzenia. Dodatkowo w październiku br. przeszedłem operację usunięcia zaćmy. Komfortowo, szybko i bezproblemowo. Polecam.
5/5
Wysokiej klasy specjalistka o dużej wiedzy i doświadczeniu. Z profesjonalnym podejściem w którym priorytetem jest pacjent. Jeśli ktoś szuka znakomitych fachowców szczególnie okulistycznych - serdecznie polecam panią doktor Romualdę. Przy okazji życzę Pani zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni Pani serce spokojem i radością. Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka towarzyszy Pani przez całe życie, a szczere i najpiękniejsze Bożonarodzeniowe życzenia spełniają się w każdym momencie.

5/5
Dwukrotnie korzystałem z pomocy lejarzy specjalistów w Chirurgi Poznańskiej. Życzyłbym sobie, ażeby tak funkcjonowała "państwowa" służba zdrowia w naszym kraju. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Chirurgię Poznańską. Bez zbędnego oczekiwania, z zachowanie standardów i co również ważne w miłym i sympatycznym otoczeniu i warunkach.
5/5
Korzystam z usług Chirurgi Poznańskiej od kilku lat, ale po raz pierwszy postanowiłem podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Wysoki poziom świadczonych usług co przekłada się na moje zadowolenie. Jestem obsługiwany terminowo bez zbędnego oczekiwania. Diagnozy zawsze prawidłowe dzięki temu okres leczenia jest optymalny.
Polecam wszystkim ze szczególnym uwzględnieniem poradni okulistycznej.
5/5
Skorzystałem z usług Chirurgii Poznańskiej w związku z ciałem obcym w lewym oku. Pomocy dzielono mi bardzo szybko. Badanie, diagnoza, usunięcie przedmiotowego ciała oraz zabezpieczenie lekami oka. Otrzymałem także dokładne instrukcje odnośnie stosowania przepisanych leków. Polecam Chirurgię Poznańską.
5/5
Bardzo polecam Chirurgię Poznańską. Rozsądne terminy wizyt, przyjemne wnętrza i przede wszystkim doskonała jakość opieki.
5/5
Polecam panią chirurg M. Górną, która profesjonalnie usuwa pieprzyki. Blizny pozostają niewielkie i wyglądają estetycznie, a sam zabieg przebiega w bardzo miłej atmosferze. Poza tym czas oczekiwania na zabieg nie jest długi. Polecam!
5/5
Mega
5/5
Polecono mi "okulistykę" w Chirurgi Poznańskiej. Odbyłem już kilka wizyt. Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Terminy niezbyt odległe, fachowa i kompetentna obsługa.
Polecam
5/5
Kontynuuję leczenie już drugiego oka w Chirurgii Poznańskiej. Taką decyzję podjąłem naturalnie, mając na uwadze dotychczasowe bardzo dobre postępowanie. Polecam Chirurgię Poznańską.
Krzysztof
1/5
Słabo. Byłem prywatnie zapłaciłem za wycięcie gradówki 400 pln. Gradówkę dalej posiadam pani okulistka chamska. A zabieg wykonany w pośpiechu bez efektów. Miałem wizytę na 11.15 a zostałem przyjęty jakąś godzinę później. Nie polecam
5/5
polecam panie w rejestracji profesjonalne i bardzo miłe. Pan dr Chwaliński przemiły i bardzo pomocny, nie traktuje pacjenta jak zło konieczne tylko z empatią tak jak powinien każdy lekarz
daję 5 gwiazdek i bardzo polecam
5/5
Jestem pozytywnie zaskoczona wdrożonymi i egzekwowanymi standardami w związku z panującą pandemią. Organizacyjnie wszystko ok. Bardzo mała ilość pacjentów w poczekalni, co daje poczucie bezpieczeństwa.Każdy pacjent przychodzi na wskazaną godzinę. Przygotowanie do usunięcia zaćmy, sama operacja oraz opieka po, naprawdę na wysokim poziomie. Z całą odpowiedzialnością polecam.
Dodaj opinię

Adres:

Druskienicka 17, Poznań Podolany

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń

Strona internetowa:

Chirurgia Poznańska na mapie
Zdjęcie budynku Chirurgia Poznańska