Dokdok

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
Nyska 85/u1
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Dokdok

Dodaj opinię
1/5
Tragedia. Brak zrozumienia, brak pomocy oraz brak empatii
5/5
Bez zarzutu, raczej lepsza niz podobne placowki.
5/5
Przychodnia jakiej jeszcze nie było. Szybki kontakt z lekarzem, brak kolejek i długiego czasu oczekiwania na wizytę. Do tego fajna aplikacja mobilna, gdzie mogę szybko porozmawiać z lekarzem. Korzystałam kilka razy, otrzymałam potrzebne recepty i skierowania nie wychodząc z domu.
5/5
Bardzo dobry kontakt z lekarzem, krótki czas oczekiwania na wizytę do tego aplikacja, przez którą można załatwić wiele spraw. Polecam
5/5
Super
5/5
Sztos! Szybko, na temat I profesojonalnie.
5/5
Nareszcie przychodnia na NFZ która jest nowoczesna, a personel medyczne rzeczywiście chce pomóc. Dzięki DokDok wykonałam potrzebne badania, pierwszy raz od dawna na NFZ poszło sprawniej niż prywatnie.
5/5
Nie spodziewałam się takiej przychodni w ramach NFZ. Mogę mieć konsultację z lekarzem w krótkim czasie, wystawienie recepty, zwolnienia bez problemu. Polecam!
5/5
Szybko, sprawnie, konkretnie, bez dodatkowych ceregieli. No i fakt że wszystko załatwione w telefonie bez latania 2 godziny po lekarzach. Ekstra!
5/5
Przychodnia inna niż wszystkie zdecydowanie, czysto, ładnie w środku, miłe Panie. Ale czy dobra to się okaże przy dłuższym korzystaniu.
5/5
Mega fajna opcja z tymi konsultacjami na chacie z lekarzem, bardzo przydatne
5/5
Rewelka!
5/5
Finally a way to get to a doctor without all the fuss and queues.
5/5
NFZ nareszcie dla ludzi - dostęp do lekarza szybko, na czacie, aplikacja łatwa w obsłudze, recepty i skierowania w telefonie, obsługa super, a sama przychodnia ładna, czysta i nowoczesna.
Dodaj opinię

Adres:

Nyska 85/u1, Wrocław Tarnogaj

Strona internetowa: