Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
Al. Wiśniowa 36
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej

Dodaj opinię
1/5
Ludzie to nie jest szpital, to jest krematorium!!! Sceneria jak i obsługa niczym nie odbiega tej z horroru. Złamałem rękę z przemieszczeniem, czekałem na pomoc 6h razem z pijakiem z rozwaloną głową i kloszardem z złamanym obojczykiem. Nikt nic nie wie, każdy ma pacjenta w d. W Polsce żeby chorować trzeba mieć pieniądze i znajomości. NFZ to głęboki PRL!
1/5
Zgadzam się. Byłam tam na endokrynologii przez 5 dni. Traktowano tam ludzi beznadziejnie. Do tego przyjmuje tam niekompetentny lekarz, który kobiety traktuje jak przedmioty do macania, nie udziela informacji na temat choroby, jedynie na temat wyglądu. Nigdy w życiu tego szpitala!!!!!!!!!
Byłam już w wielu, ale tego co tam przeżyłam długo nie zapomnę.
Jakby było zero gwiazdek, to bym dała zero.

Adres:

Al. Wiśniowa 36, Wrocław Powstańców Śląskich