Affidea

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
Traugutta 116
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Affidea

Dodaj opinię
1/5
Jeśli to informacja o MR w szpitalu Marciniaka to już nieaktualna bo dawno przeniesiona na Stabłowice. Dlaczego nie ma aktualizacji wpisów ?
4/5
Badania są nadal tam robione. Wejście jest dalej za pogotowiem.
1/5
Wariatów z ludzi robicie,uważajcie to są naciągacze
5/5
co to znaczy naciągacze? Proszę bardzo o szczegóły.
1/5
Dramat. Zarejestrowano mnie na badanie, które w placówce nie jest wykonywane pomimo tego że skierowanie było wysłane mailowo. Czyli teoretycznie nie powinno być pomyłki... A jednak. Oczywiście oryginał musiałam dostarczyć do placówki. Zrobiłam to osobiscie{na całe szczęście} - ponad 200 km w korkach. A co najważniejsze czas do rejestracji w innej placówce wydłużony. I co na to affidea???
1/5
Zarejestrowałam się we wrześniu 2018. Po ponad miesiącu czekania w kolejce odmówiono mi realizacji świadczenia. Bo skończyła im się umowa z NFZ. Zostałam ze skierowaniem sprzed półtora miesiąca na lodzie! Czyli pozapisywali pacjentów po to, żeby nie wywiązać się ze zobowiązania? A gdzie odpowiedzialność? Jeżeli inni są w mojej sytuacji proszę o kontakt. Pozew zbiorowy.
[email protected]
5/5
A co personel jest winny to kierownictwo zarząd nie podpisał kontraktu na badania NFZ ale oczywiście wyżywać się trzeba na tych najniżych szczeblach 👏👏👏
1/5
Ja również byłam zarejestrowana telefonicznie na Grabiszyńską na 30.11.2018 /skierowanie wysłałam 6 tygodni temu/ i kiedy wczoraj zadzwoniłam spytać, czy nie dałoby się przyspieszyć ,bo to pilne odpowiedziano mi, że w ogóle nie zrobią mi w tym roku, bo skończyła się im umowa. Ciekawe kiedy bym się dowiedziała, gdybym nie zadzwoniła a przecież wiedzą o tym już co najmniej 3 tygodnie. Mogłabym w tym czasie zarejestrować się gdzie indziej.
1/5
Jedna wielka porażka ułatwiają wizyty, wysyłają SMS z terminem i adresem dzień wcześniej a na miejscu stwierdzają że to zły adres tomograf przeniesiony na drugi koniec miasta
1/5
Rezonans magnetyczny wykonałam 08.11.18r. Wynik miał być po trzech tygodniach, do dzisiaj go nie ma. Wczoraj dzwoniłam do centrali i otrzymałam informację, że już na pewno jest dostępny na stronie internetowej. Niestety nadal nie ma. Nigdy w życiu nie zrobię na Traugutta badań i Wam również zdecydowanie odradzam, chociaż nie mam zastrzeżeń do pracowników obsługi.
5/5
W tej placówce rezonans robiłam kilkakrotnie i nigdy nie było żadnych problemów.
1/5
Bardzo dlugi okres oczekiwania na badanie prywatne nawet kilka godzin ODRADZAM
1/5
Beznadzieja. Przenosza wizyty. Odwoluja. Omijac firme szerokim lukiem.
Dodaj opinię

Adres:

Traugutta 116, Wrocław Przedmieście Oławskie