1. Stomatolog
  2. Warmińsko-Mazurskie
  3. Olsztyn

Ewa Godlewska - Stomatolog

Wyszyńskiego 16/13
Olsztyn
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
0 dni 89 533 16 56
Godziny otwarcia:
PN08:00-13:00
WT13:00-18:00
ŚR13:00-18:00
CZnieczynne
PT08:00-12:00

Opinie o Ewa Godlewska

Dodaj opinię
1/5
to skandal, zeby sie nie dostac do stomatologa z bolem. nie po to place skladki na nfz zeby w potrzebie byc odeslanym z kwitkiem. a na prywatna wizyte niestety mnie nie stac! za cos trzeba wykarmic dzieci..
1/5
Ząb zaplombowany a Pani doktor stwierdziła że co nie tak. Dodam że ząb nie bolał.Po rozwierceniu usłyszała że leczenie kanałowe a że jestem w ciąży to bez znieczulenia.Po trzech min święcenia nie mogłam wytrzymać z bólu więc włożyła coś w zęba i kazała przyjść z nastawieniem na długie i bolesne leczenie! NIE POLECAM
5/5
Bardzo miła i uprzejma Pani doktor, wszystko szybko, sprawnie. Polecam z całego serca!
5/5
Pani doktor miła, uśmiechnięta, na wizytę długo się nie czeka, punktualna, co jest jak najbardziej na plus
5/5
bardzo sympatyczna doktor, polecam
1/5
Najgorszy stomatolog u jakiego bylem. Omijajcie ta pania szerokim lukiem.naiwnie myslalem..ze jak pokde do przychodni na kontrol to nic wielkiego stac sie nie moze...godlewska zatrula mi jednego zeba i poinformowala mnie o tym jak bylo juz po wszStkim..innego zeba tak zaleczyla ze skonczylo sie infekcja ostra i usunieciem tego zeba.....nigdy przenigdy nie idzcie do niej....
5/5
Pani doktor jest bardzo kompetentna, uratowała mi zęba, który mi dokuczał, polecam
5/5
Pani doktor jest profesjonalna, kompetentna i bardzo życzliwa. Na wizytę nie czeka się długo, nigdy nie zbywa i z uśmiechem leczy ząbki. Gorąco polecam !!!!
1/5
Jest arogandzka i buńczuczna wiedzą bardzo uboga. Chciała mnie wyrwać prawie rok temu zdrowy ząb który do dzisiaj mam. Dobrze że się nie zgodziłem. Nie wie które leki przeciw bólowe są na receptę a które nie mówi że nie musi wszystkiego wiedzieć. Omijajcie tą kobietę z daleka.
1/5
Pani doktor najgorsza u jakiej byłam, niemiła od samego dzień dobry, nie potrafi podać znieczulenia i ma pretensje że czuć ból przy wierceniu , niedelikatna, zostawiła mnie z rozwierconą dziurą w zębie i odesłała do domu. Nie polecam z całego serca
5/5
Pani stomatolog bardzo uprzejma i profesjonalna nie wiem skąd te negatywne opinie.
Od dziecka bałem się stomatologów i ich unikałem kiedy mogłem, tutaj napewo zawitam w razie potrzeby, dziękuję i pozdrawiam.
5/5
Najlepsza bez boleśnie zrobiona złamana dwójka.
1/5
Jakiś czas temu (rok - dwa) Pani doktor wymieniała mi plombę z czarnej na białą. Ząb zaczął teraz dawać o sobie znać. Inny lekarz po zrobieniu tomografu stwierdził, że wypełnienie zrobione jest za głęboko i prawdopodobnie dotyka nerwu. Po otwarciu zęba okazało się, że poprzednia Pani doktor zostawiła niewyczyszczoną starą czarną plombę. Ząb został zaleczony poprzez założenie nowej plomby. Wszystko byłoby dobrze, gdyby ząb nadal nie bolał. Także dzięki Pani czeka mnie prawdopodobnie leczenie kanałowe. Bardzo mocno nie polecam, za niedokładność i lepienie zęba w taki sposób. Bierzmy się za to, co naprawdę umiemy.
Dodaj opinię

Adres:

Wyszyńskiego 16/13, Olsztyn

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-13:00
WT13:00-18:00
ŚR13:00-18:00
CZnieczynne
PT08:00-12:00