1. Ortodonta
  2. Dolnośląskie
  3. Oleśnica

Gabinet Stomatologiczny Jadwiga Banaszak - Ortodonta

Jana Kochanowskiego 54
Oleśnica
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia ortodontyczna
Ortodonta
0 dni71 314 44 92
Godziny rejestracji:
PN14:00-20:00
WT14:00-20:00
ŚR08:00-14:00
CZ14:00-20:00
PT12:00-18:00
Godziny przyjęć:
PN12:00-18:00
WT12:00-18:00
ŚR08:00-14:00
CZ12:00-18:00
PT08:00-14:00

Opinie o Gabinet Stomatologiczny Jadwiga Banaszak

Dodaj opinię
1/5
Niemiła obsługa, przedmiotowe traktowanie
1/5
Zgadzam się z P. Anią w 100%. Generalnie do P. Doktor nic nie mam ale pielęgniarka to mam wrażenie jakby tam była za karę. Zadzwoniłam z pytaniem a ta od razu z pretensjami i stwierdziła żebym zadzwoniła później bo ona nie ma teraz czasu bo wyciska aparat. Bezczelna!
1/5
Można tam pójść dwa razy- pierwszy i ostatni!!!!
1/5
Chodziłam do Doktor Banaszak 3 lata nosząc aparat stały . Stwierdzam, ze o wiele za długo, ponieważ dopiero po wyrażeniu głębokiego niezadowolenia doktor zaczęła „cos” robić z zębami, a nie tylko kasować za wizytę przesuwając zęba z jednej strony na drugą. (Mój błąd, powinnam dużo wcześniej zmienić lekarza). Bardzo często zdarzało sie ze musiałam przypominać co mam mieć robione na danej wizycie. Ogólnie w zapiskach tez pani Doktor miała wielki bałagan. Tutaj niby za cos nie zapłaciłam itd... Przede mną jeszcze jedna wizyta po ściągnięciu aparatu, ponieważ klej nie został do końca ściągnięty. Pani asystentka tłumaczyła sie, ze nie sposób tego zauważyć. Niestety było tak ze akurat doktor miała mało czasu i tylko przejechała po zębach urządzeniem do czyszczenia. Nie polecam, osobiście jestem niezadowolona z obsługi, chociaż moje zeby nie wyglądają zle. Natomiast mój budżet myśle ze mógłby mieć sie lepiej, gdyby pani doktor nie naciągala na wizyty.
1/5
Ogólnie tragedia, kroi kase na potęge... Za minutowe siedzenie na krześle dodatkowe 50zł
1/5
Nosiłam aparat 4 lata. Kasa w błoto... Kosi kasę za nic. Ogólnie nie polecam.
1/5
Pani rejestrująca bardzo uprzejma, natomiast inna jest Pani ortodontka. Nie ma podejścia do dziecka, które się boi. Zamiast wytłumaczyć dziecku co będzie robić na fotelu, to na siłę odwróciła do siebie głowę dziecka i otworzyła usta, by zobaczyć zęby.
Wykazała swoje niezadowolenie z faktu, że poszłam z córką, by Pani sprawdziła jej zęby. Drugiej córce zaleciła stomatolog konsultację u ortodonty. Także chciałam, by skontrolowała Pani ortodontka zęby obu córkom.
NIE POLECAM
1/5
Pani rejestrująca bardzo uprzejma, natomiast inna jest Pani ortodontka. Nie ma podejścia do dziecka, które się boi. Zamiast wytłumaczyć dziecku co będzie robić na fotelu, to na siłę odwróciła do siebie głowę dziecka i otworzyła usta, by zobaczyć zęby.
Wykazała swoje niezadowolenie z faktu, że poszłam z córką, by Pani sprawdziła jej zęby. Drugiej córce zaleciła stomatolog konsultację u ortodonty. Także chciałam, by skontrolowała Pani ortodontka zęby obu córkom.
NIE POLECAM
1/5
Ortodontka nie należy do osób przyjaznych. Już czekając przed gabinetem dowiedziałyśmy się, że nie jest miła i jej humor zależy od dnia, ale raczej jest nie przyjemna.
Nie odpowiadało Pani, że chce być na pierwszej wizycie blisko fotela przy dziecku (z drugiej strony ortodontki tak, by nie przeszkadzać).
1/5
ogólnie tragedia, masakra brudne narzędzia nie miła obsługa zachowują się jakby mi łaskę robiła że mi aparat zakłada kasę bierze jak nie wiem można zbankrutować płytka retencyjna miał być akryl jest plastik ludzie co tam chodzą popełniają wielki błąd w ogóle podejścia do dzieci nie wiem kto tej babie dał w ogóle tą prace pewnie tacy ortodonci jak ona żaden ortodonta powinni jej zamknąć zakład nie którzy ludzie lepiej się opiekują zwierzętami głownie to ta podła ortodontka masakra zgłaszać tylko takie osoby to już dawno powinno być zamknięte skandal
5/5
Wbrew wszystkim opiniom, postanowilam udac sie do Pani doktor, ktora okazala sie byc bardzo dobrym specjalistą, rzeczowo i konkretnie przedstawila sytuacje dot. dalszego leczenia wady zgryzu mojego dziecka. Osobiście nie mam zastrzezen i polecam Pania doktor.
5/5
Bardzo dobry i rzeczowy specjalista.
2/5
Noszę aparat stały od dwóch lat na górnym łuku. Z dolnego zrezygnowałam gdyż nie podoba mi się podejście P ortodontki do klientow . Kasuje jak za zboże, w razie moich pytań patrzy na mnie i odpowiada szybko i zdawkowo. Ceny bardzo wygórowane, wręcz kosmiczne... nie wiadomo za co place. Zostawiłam u niej kupę tysięcy... i boję sie zdjąć u tej pani aparat . Chyba znowu wymienię tylko gumki i powiem co myślę...poszukam innej specjalistki
1/5
Mega nie miła Pani dr. zero podejścia do pacjenta zero konkretów minęła się z powołaniem.
Nie polecam
1/5
Bardzo nie polecam dr Banaszak jako ortodonty. Doktor zdobyla specjalizacje chyba 30 lat temu nie podnosząc przy tym już żadnych kwalifikacji w zawodzie. Stare metody leczenia, opryskliwa postawa w stosunku do pacjenta. Wizyta trwa 15 minut, nie potrafi doktor wytłumaczyć co konkretnie robi. Gdy stwierdziła ze zgryz już jest super, musiałam jej palcem pokazywać które zęby są jeszcze Krzywe, na co usłyszałam ‚a No faktycznie’.. totalna porażka, strata czasu, nerwow oraz pieniędzy. Nie polecam
1/5
Nie polecam dr. Banaszak bardzo nie miła po za tym na każdej wizycie mam wrażenie że pije płyn z tego samego kubka co osoba przedemną , ostatnio powiedziała mojemu dziecku że nie nosi aparatu na zęby chociaż mówiłam jej że go nosi
Poza tym gdy przyjeżdża ktoś prywatnie od razu jest miła
1/5
Nie polecam. Podejście mało profesjonalne oraz niemiła obsługa.
1/5
Pani doktor bardzo mało empatyczna, skutecznie zniechęca dziecko do wizyt w jej gabinecie....nie polecam
1/5
Bardzo nie polecam p. Banaszak. Jest agresywna w słowach i zachowaniu. Nie potrafi rozmawiać z pacjentem i wyjaśnić procesu leczenia. Mówi do Pacjenta z podniesionym tonem. Poszłam do tej pani z polecenia, ale był to ogromny błąd z mojej strony. Pani zdecydowanie jest toksyczna i zniechęca swoim zachowaniem. Wątpię w jej kompetencje, ponieważ inny specjalista znalazł rozwiązanie dla mojego problemu. Polecam znaleźć innego ortodontę, ponieważ w tej dziedzinie jest wielu wspaniałych specjalistów. Ta pani do nich na pewno nie należy! Pani na recepcji również… nie polecam! Zero kompetencji społecznych.
1/5
Ta pani mam wrażenie, że wylewa swoje frustracje i niepowodzenia osobiste na pacjentów i się na nich po prostu wyżywa. Nigdy do tej pani nie wrócę, chociaż nie powinnam tutaj jej nazywać „panią”, ale bardziej osobą która jest w niewłaściwym czasie niewłaściwym mieści, w nieodpowiednich okolicznościach postawiona. Bardzo tej kobiety nie polecam i nie polecam też przychodzić z dziećmi. To, co widziałam i słyszałam w poczekalni… jest nie do przyjęcia! Mam nadzieje, że przez spadek pacjentów uczęszczających na wizyty do tej osoby, pani pomyśli o zmianie sowiego zachowania i poszuka pomocy w tym zakresie (np. u psychologa). Powodzenia dla niej!
1/5
Wizyta dramat. Pani doktor niemiła, opryskliwa, chamska. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Na zadane pytanie o aparat u dziecka odpowiada, żeby poczytać sobie w internecie. Brak podejścia do dziecka, zero delikatności. Chodzę na Fundusz Zdrowia z konieczności. Nie rozumiem pacjentów, którzy leczą się u niej prywatnie. NIE POLECAM !!! Pani w rejestracji przemiła dla rodziców i dzieci, cierpliwa i uśmiechnięta. Pani doktor może się od Niej uczyć...
1/5
Nie polecam. Jeśli ktoś chce, aby dziecko bało się kolejnej wizyty to ta pani " z piekła rodem" jest najodpowiedniejszą osobą by doprowadzić do takiej sytuacji!!! Żałuję, bardzo żałuję tych dwóch lat które jeździliśmy do tej "ortodontki". Cudzysłów nie bez przyczyny!!!
Dodaj opinię

Adres:

Jana Kochanowskiego 54, Oleśnica

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN12:00-18:00
WT12:00-18:00
ŚR08:00-14:00
CZ12:00-18:00
PT08:00-14:00
PN14:00-20:00
WT14:00-20:00
ŚR08:00-14:00
CZ14:00-20:00
PT12:00-18:00
Gabinet Stomatologiczny Jadwiga Banaszak na mapie
Zdjęcie budynku Gabinet Stomatologiczny Jadwiga Banaszak