1. Stomatolog
  2. Kujawsko-Pomorskie

Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Skalska

Mickiewicza 8
Serock
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
42 dni52 332 42 59, 502 099 677
Godziny otwarcia:
PN09:00-15:00
WT13:00-16:30
ŚR09:00-15:00
CZ11:00-18:00
PTnieczynne

Opinie o Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Skalska

Dodaj opinię
5/5
Solidny lekarz, polecam
1/5
Zero podejścia do pacjenta. Jeżeli boli to musisz wytrzymać i nie ma żadnego ale. Przez Panią doktor zrazilam się do innych stomatologów i boję pójść do kogokolwiek mimo dobrych opinii.
1/5
Brak dokładnej strony www, opisu spsobów leczenia, brak cennika, słabo.
1/5
Niestety z lekarzem ma niewiele wspólnego, podczas wizyty rozcięła mi dziąsła i naruszyła nerwy, co może skutkować bólem do około 6 miesięcy, a gdy zadzwoniłam z pytaniem co możemy zrobić odpowiedziała, że wie co robi i to nie jest jej problem. Grunt, że kasa się zgadza. NIE POLECAM!
1/5
Kompletna porażka, zero kompetencji, empatii czy dobrego wychowania. Zależy jej tylko na kasie, a do tego mimo kolejnych fuck up'ów twierdzi, że wie co robi. Otóż nie, kobieto, nie masz o niczym pojęcia... Może powinna być kowalem, ale na pewno nie dentystą. Odradzam wszystkim, którym zależy na zdrowych zębach.
1/5
Chyba najgorszy dostępny dentysta w województwie. Poszłam bez bólu, a wróciłam z koszmarnym bólem, któty trwa kilka dobrych tygodni. Mimo braku kompetencji chyba jeszcze gorszy jest brak klasy albo jakichkolwiek manier. Generalnie odradzam jeśli ktoś ceni sobie szacunek, a także dobrze wykonaną pracę.
1/5
Nie wiem gdzie jeszcze można spotkać tak nieprzyjemnego stomatologa . Byłam u kilku ale żaden nie był tak suchy i niekontaktowy . Leczenie zębów też pozostawia wiele do życzenia.Dziwie się że pani doktor wogole ma pacjentów.
1/5
Lekarz z takim stażem zawodowym a w dalszym ciągu nie potrafi leczyć zębów.Podejscie do pacjenta i wysłuchanie poniżej krytyki.
1/5
Leczenie zęba na NFZ trwa trzy miesiące i trzy miesiące łykania tabletek przeciwbólowych ale pani doktor wie lepiej nie da sobie nic powiedzieć.
1/5
Też mam to samo i nie wiem jak dotrzeć do pani doktor niewiele dowiedziałam się o stanie zęba który w dalszym ciągu boli.Zaczynam bać się o uzębienie.
5/5
Uprzejma i kompetentna Pani stomatolog !
1/5
Porażka! Nie wiem jak ktoś taki może w ogóle leczyć ludzi. Zero klasy ani manier. Obawiam się, że z wiedzą też wesoło nie jest, przynajmniej takie sprawia wrażenie. ZERO KOMPETENCJI, nie poleciłabym największemu wrogowi. Najgorszy dentysta w województwie to mało powiedziane.
1/5
Nie wiem czy tytuł lekarza w ogóle powinien się tutaj znaleźć. Może jakaś marna pomoc stomatologiczna, ale zdecydowanie nie jest to lekarz.
1/5
Wszystkie leczone zęby u pani doktor musiałam usunąć.Niby nerwy były usunięte a zęby bolały i pękały. Jeszcze trochę a zostałabym bez uzębienia
1/5
Nie polecam ani rwania ani leczenia zębów.
1/5
Chciałam wszystkich przestrzec przed robieniem kanałowym zebow u tej Pani. Każdy ząb leczony kanalowo przez tą stomatolog po kilku latach mam do ponownego leczenia kanałowego pod mikroskopem ,ponieważ zeby były źle zrobiony i od spodu zaczynalo coś dziać sie.W teraźniejszej sytuacji mam trzy zęby do ponownego leczenia kanałowego z komplikacjami,pięć nocy nieprzespanych,ogromny ból i olbrzymie koszty przed sobą na odratowanie zębów po tej Pani gdzie nie ma gwarancji że nie będą do usunięcia.
1/5
Przez dłuższy czas leczyłem również zęby u tej pani. W zębach których miałem zakładane małe plomby. Później miałem do leczenia kanałowego. Niestety kilka zębów również ta pani leczyła kanałowa. W późniejszym czasie podczas prześwietlenia RTG oraz wizyty u innego stomatologa okazało się, że zęby nie są prawidłowo przeleczone kanałowo. Przez co nad zębami pojawił się ropień/zgorzel. Dwóch zębów nie udało się uratować mimo bardzo drogiego leczenia endodocyjnego.
1/5
Nie polecam ,pani zachowuje się strasznie ,także zmusza do szczepionki na covid bo jak nie to ona nie będzie leczyć zębów bo się niby zarazi wirusem którego nie masz ,chamskie podejście do pacjenta
Dodaj opinię

Adres:

Mickiewicza 8, Serock

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN09:00-15:00
WT13:00-16:30
ŚR09:00-15:00
CZ11:00-18:00
PTnieczynne
Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Skalska na mapie
Zdjęcie budynku Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Skalska