1. Stomatolog
  2. Podlaskie
  3. Kolno

Gabinet Stomatologiczny Jan Duda

Senatorska 21
Kolno
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
0 dni 608 207 152
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT13:00-18:00
ŚR08:00-13:00
CZ08:00-13:00
PTnieczynne

Opinie o Gabinet Stomatologiczny Jan Duda

Dodaj opinię
5/5
W Kolnie Piszu czy Ełku nie ma lepszego gabinetu gdzi można się udać
5/5
Jestem bardzo zadowolona, trafiłam dzisiaj do gabinetu z bólem. Jestem osobą, która na samą myśl o wizycie u dentysty trzęsie się jak galareta. A z fotela zeszłam z uśmiechem na twarzy.
5/5
Super miejsce! Elegancko i stylowo, ale przytulnie. Nowoczesny sprzęt (nie znam się, ale wygląda solidnie i nowo), gabinety błysk, TV , relaksująca muzyka. Wizytowałem już kilka razy (ekstrakcja ósemki, rekonstrukcja zęba, kanałowe, no i próchnica itp.)
5/5
Bardzo miły, sympatyczny, profesjonalny Pan Doktor. Dziękuję z całego serca za pomoc.
5/5
Polecam ze szczerego serca!!! Szczególnie dla osób panicznie bojących się jakichkolwiek nawet najdrobniejszych zabiegów, którzy mają uraz po poprzednich specjalistach.
5/5
Super super super dentysta !!!!!!!!!!
5/5
Byłem wyrwałem ząb wszystko odbyło się szybko i fachowo.Obsługa super.
1/5
Leczylem zeby u pana Jana 6 miesiecy. Na poczatku grudnia pan Jan zaplombowal mi trzy zeby. Po dwoch dniach ktorys z nich zaczal mnie bolec. Czekalem tydzien myslac ze bol minie. Wytrzymalem dwa tygodnie. 16 grudnia bylem w klinice ale pani asystentka powiedziala mi ze doktor nieda rady mnie przyjac bo ma zbyt duzo ludzi. Powiedziala ze najblizszy termin wizyty u pana Jana na wzglad jego urlopu bedzie dopiero 7 stycznia. Tak wiec swieta spedzilem z bolem zeba. 7 stycznia wolalem zadzwonic iz jestem z daleka. Pani powiedziala ze dzis nie da rady bo jest duzo pacjentow po swietach. Zadzwonilem ponownie za dwa dni rano i umowilem sie na wizyte 9 stycznia. Pan Jan szukajac u mnie bolacego zeba niemogl znalezc zadnego powiedzial ze niewie ktory to jest zab. Do tego bezczelnie mowil przez pol roku ze niemam zadnych zebow do leczenia kanalowego.Napisal mi na kartce nazwe zelu przeciwbolowego i ze jesli po tym mi nieprzejdzie bol to konieczne bedzie leczenie kanalowe. Na tej wizycie leczenie w tej niby klinice zakonczylem.Zab boli mnie do dzis. Ogolnie w klinice panuje wielki bajzel z umawianymi wizytami pacjentow. Telefony w recepcji odbieraja dwie asystentki od dwoch dentystow na zmiane biegajace w ta i z powrotem jak poparzone z jednego gabinetu do drugiego i do recepcji. Nie dziwne pozniej ze cos im tam spada wypada z rak w gabinecie przy tym kalecza sie i zacinaja sie czyms . Atmosfera w gabinecie panuje dziwna. Pan dentysta kazdego dnia ma inny nastroj. Bede szukal innego stomatologa. Z tego co wiem to pan Jan ma duzy problem z popularnym nalogiem ktory wsrod polakow jest bardzo modny w naszym kraju. Prywatna klinika NFZ. Smiechu warte. Za bardzo uwierzylem w dobre opinie na tej stronie skad zawdzieczam swoja pierwsza wizyte w tej klinice. Pacjentow zalatwia sie jak w fabryce na tasmie gdzie liczy sie ilosc i kasa a nie jakosc. Takim dentystom to ja dziekuje bardzo ….
Dodaj opinię

Adres:

Senatorska 21, Kolno

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PNnieczynne
WT13:00-18:00
ŚR08:00-13:00
CZ08:00-13:00
PTnieczynne