Gabinet Stomatologiczny - Maria Gaca

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Szkolna 3
Ostromecko
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Gabinet Stomatologiczny - Maria Gaca

Dodaj opinię
1/5
Nie polecam..
Drugi raz zęba musi ratować mi inny dentysta :/
Nie wiem czy pani się nie zna czy specjalnie robi tak by potem kanałowo leczyć
1/5
Nie polecam !
Byłam u pani i wieczorem po wizycie miałam zaczerwienienie w ustach następnej nocy już miałam gorączkę i nie mogłam jeść !
Radzę wszystko lepiej czyścić! Na maści i różne płyny zalecone przez lekarza wydałam 100 zł by pozbyć się wielu AFT !! Pomijam już ból który ze mną był przez dwa tygodnie a z tego co się pytałam innych pacjentów też mieli taki nieprzyjemny incydent u tej pani !
5/5
Bardzo dobry lekarz. Trafiłam do Pani Dr z silnym bólem po wyrwaniu zęba u innego stomatologa, pomimo, nie jestem pacjentką Pani Dr, zostałam przyjęta i po oczyszczeniu zębodołu założono mi opatrunek. Pani Dr udzieliła mi rady jak mam dalej postępować. Uważam, że to kompetentny i dobry lekarz.

Adres:

Szkolna 3, Ostromecko
Gabinet Stomatologiczny - Maria Gaca na mapie
Zdjęcie budynku Gabinet Stomatologiczny - Maria Gaca