1. Stomatolog
  2. Kujawsko-Pomorskie
  3. Bydgoszcz

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Daniel Kuchajewicz Specjalista Protetyk

Rzeźniackiego 4/2
Bydgoszcz
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
0 dni605 557 597
Godziny otwarcia:
PN14:00-19:00
WT10:00-15:00
ŚR14:00-19:00
CZ14:00-18:00
PT10:00-15:00

Opinie o Prywatny Gabinet Stomatologiczny Daniel Kuchajewicz Specjalista Protetyk

Dodaj opinię
5/5
Wspanialy lekarz!
5/5
Bardzo mocno polecam tego stomatologa, przede wszystkim jest bardzo miły, uprzejmy, podobnie jak Pani w recepcji, widać, że ma bardzo duże doświadczenie i lubi przede wszystkim ludzi. Bardzo dokładnie wyjaśnia metody leczenia. Naprawdę warto iść do takiego specjalisty.
5/5
Bardzo dobry lekarz, duże doświadczenie, człowiek z powołania na właściwym miejscu polecam.
5/5
Super specjalista. Polecam.
5/5
Prawdziwy fachowiec
1/5
Wypadła mi plomba kompozytowa, którą nosiłam od 1,5 roku. Lekarz bez żadnej informacji, bez uprzedzenia przygotował mi plombe amalgamatową. Nie zważając na to, że mam już inne amalgamaty, ani na jakiekolwiek problemy zdrowotne. Kiedy powiedziałam, że nie chcę takiej plomby, bo jest niebezpieczna, bardzo sie obruszył. Stwierdził, że nigdy nikomu nie zaszkodzila i dla mnie jest najlepsza bo najmocniejsza, a innej mi nie założy, bo pacjent nie będzie mu dyktował co ma robić. Chciałam żeby zajął się innym moim zębem, ale lekarz się obraził i stwierdził że nie będzie mnie leczył, powtórzył że nie będę mu dyktowaćco ma robić i że kwestionuje jego autorytet. Tu pełen pretensji zaczął wymieniać swoje wieloletnie doswiadczenie zawodowe i swoje specjalizacje. Zapytałam jeszcze, czy na drugi ząb też chciałby założyć amalgamat. Odpowiedział, że nie ale nie będzie mnie leczył.
Zanim zeszłam z fotela, nie odzywając się zrobił mi przegląd, o wyniku którego nie otrzymałam żadnej informacji. Dawno nie byłam u stmatologa, mam wiele zębów leczonych i raczej po przeglądzie należy się spodziewać jakiejkolwiek informacji. Zapytałam po co mi przegląd bez informacji, na co z pretensją odpowiedział, że kontrole pracy gabinetów wymagają przeglądów. Ciekawe postępowanie i uzasadnienie, prawda ? Rzetelny fachowiec wstydził by się takiej pracy. Nie uzasadniona medycznie odmowa leczenia kwalifikuje się na złożenie skargi na tego lekarza.
5/5
Dobry lekarz,a przy tym dobry czlowiek,polecam🙂
1/5
Bardzo nie polecam nie mila obsługa i złe wykonana praca plomba którą miałem założoną wypadała po dwóch dniach
1/5
Bardzo nie polecam nie dawno miałem założoną plombe która wypadała po dwóch dniach i niby po fachowej pracy mam wielką dziurę w zębie
Dodaj opinię

Adres:

Rzeźniackiego 4/2, Bydgoszcz

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN14:00-19:00
WT10:00-15:00
ŚR14:00-19:00
CZ14:00-18:00
PT10:00-15:00
Prywatny Gabinet Stomatologiczny Daniel Kuchajewicz Specjalista Protetyk na mapie
Zdjęcie budynku Prywatny Gabinet Stomatologiczny Daniel Kuchajewicz Specjalista Protetyk