1. Stomatolog
  2. Podkarpackie

Gabinet Stomatologiczny

Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
0 dni 14 672 20 00
Godziny otwarcia:
PN07:00-13:00
WT13:35-19:35
ŚR07:00-13:00
CZ13:00-19:00
PT13:15-19:15

Opinie o Gabinet Stomatologiczny

Dodaj opinię
1/5
Witam wszystkich!
Oczywiście stanowczo odradzam komukolwiek wizytę w tym gabinecie. Pan doktor najwyraźniej uczy sie dopiero swojego fachu. Jeszcze żaden stomatolog nie użył 3 zastrzyków do znieczulenia mojego zęba. Niestety podczas mojej wizyty pan doktor zajmował się jeszcze 2 pacjentami na fotelu obok którzy przyszli z bólem zębów po wcześniejszych zabiegach. To zapaliło u mnie lampkę i rzeczywiście po powrocie do domu zajrzałem do ust i nie mogłem w to uwierzyć ten pseudo fachowiec połączył plombą dwa moje zęby. UWAGA
1/5
Nie polecam , bardzo niemiły Pan doktor, może jak dostaje pieniądze to inaczej traktuje pacjentów. Liczyłam na to, że ktoś kto się zna - potrafi powiedzieć jak człowiekowi, czy ząb nadaje się do wyrwania czy nie. A ja otrzymałam odpowiedź, że do niego to się już przychodzi konkretnie na wyrwanie, a po doradę mogę iść do swojego dentysty. A gdy chciałam sprawdzić jak się nazywa jego zapewnienia , że nie jest studentem , stażystą ani rezydentem były śmieszne.
Porażka - Żałuję , że trafiłam na Pana a nie doktora Undasa w szpitalu w Dębicy.
1/5
Bardzo nie fachowa obsługa zrobienie 2 ubytków w 5 minut, zęby te trzeba jeszcze raz zrobić ponieważ nie zostały odpowiednio odbudowane na dodatek jeden z nich boli. Brak podejścia odpowiedniego do dziecka.
Nie polecam.
1/5
Gościowi ma bilbord NFZ a jak się podejdzie i zapyta się to on tylko na NFZ wyrywa żeby ale raczej by polecił iść do kogoś innego bo z NFZ tylko urządzenia pewnie ma a robi prywatnie bo co jest bilbord NFZ to za darmo się korzysta z urządzeń
5/5
Ja jestem bardzo zadowolona z wizyty, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Trafiłam do niego z polecenia koleżanki i nie żałuję.
5/5
Miły, przyjazny stomatolog. Wszystko tłumaczy, raczej niedrogi. Gabinet świetnie wyposażony.
5/5
Polecam miła obsługa.ząb nie boli😀jestem zadowolony.
1/5
Masakra nie polecam co gościu wyprawia po 3 miesiącach żeby do ponownego leczenia
1/5
Pan doktorek to jakaś porażka. Plomby wypadają po tygodniu, zęby naprawianie psują się po 3 miesiącach. Nie polecam tego rzeznika
1/5
Leczenie zębów u tego goscia to porażka. Tylko kasa sie liczy dla niego. Plombuje zepsute zęby po czy plomby wypadaja po 3 miesiącach. Zdecydowanie nie polecam
1/5
Ludzie tego rzeznika powinni zamknac za to jak leczy zeby to jest kpina co ten doktorek wyprawia.
1/5
Zrobiłam zęba (6 na stycznej z 5) u pierwszego, lepszego dentysty! Teraz żałuję. Pan dr. Gruszczyński spiłował mi nadmiernie zdrowe szkliwo zęba poza polem ubytku (guzki zębowe) - jest nadwrażliwość, ząb nie został wypolerowany (chropowaty, po wysuszeniu widać ślady po beztroskim jeżdżeniu wiertłem (ale on nic nie widzi – może w swoich zębach, by zobaczył). Plomba jest płaska i nie pasuje do zgryzu, źle uformowane takie zagłębienie zęba w miejscu gdzie jest plomba, ciężar zwarcia przeniósł się na 4 i 5. Pan doktor nie stosuje formówki przy ubytkach na stycznych – woli sklejać ludziom zęby, nić dentystyczną po tygodniu włożyłam a na dzień dzisiejszy jej nie umiem wyciągnąć, bo się rwie. Uszkodził mi zdrową 5, odprysk szkliwa na 5 jeszcze się trzymał po wizycie - myślałam że to jakiś okruch - no cóż prawda była zgoła inna. Zamiast formować plombę przed utwardzeniem, to on jej kształt nadaje w odwrotnej kolejności – w tzw. łódeczkę jeżdżąc na oślep wiertłem po połowie zęba. Pan doktor ma problem z krytyką pod swoim adresem - o czym się zdążyłam przekonać - bo on to fachura a nie "par..." jest, odpryśnięte szkliwo na 5 to dla niego ślad po wypadniętej plombie. Może uszkadzanie zdrowych zębów gwarantuje mu w przyszłości - powrót klientów. Śmiech pusty bierze! Pan doktor za spartolone zęby nie bierze odpowiedzialności - zachęca do zmiany dentysty – tu byliśmy ZGODNI;) Nie polecam!
1/5
Też nie polecam tego pana. Od czwartku 20 maja do dzisiaj 23 maja po usunięciu zęba dalej boli . Wbilal mi trzy zastrzyki na znieczulenie . Zeby bolą mnie do dzisiaj dnia.
Nie polecam go . Więcej nie skorzystam u niego z wizyt.
1/5
Jestem rozczarowana usługami pana doktora . Obsługa owszem może i miła, ale to zależy jak wiatr zawieje . Jednak do tej pory robiłam zęby u tego doktora, poza cenami jakie sobie zażyczył za wizytę krotsza niż 15 minut ,byłam zadowolona . Ostatnio niestety poprawiał sam po sobie 3 razy tego samego zęba i w dalszym ciągu nie jest tak jak powinno . Oczywiście jestem zapisana na wizytę u kogoś innego , ale również 3 inne osoby które też były w ostatnich dniach/tygodniach na wizycie w tym gabinecie są bardzo niezadowolone . No cóż zdecydowanie nie polecam tego gabinetu ,chyba że ktoś chce robić za królika doświadczalnego 😂.
1/5
Pomimo, że na NFZ należy się czyszczenie kamienia nazębnego raz do roku to Pan Stomatolog tego nie robi, usługa tylko odpłatna i to najdrożej w okolicach Pilzna. Leczenie zębów potwierdzam porażka , nie polecam!!!!
1/5
Nie polecam ,leczenie kanałowe wykonane niedokładnie . Kanał wypełniony do połowy , ząb bolał okropnie. Wszystko robione byle wziąć pieniądze .
5/5
Dziękuję jestem bardzo zadowolony z miłej obsługi i mojego nowego wyglądu w postaci nowych zebow😘👍. Pozdrawiam.
1/5
Wizyta prywatna z bólem zęba ,ząb leczony kanałowo ,350zl poszło w kosz... Ząb boli i śmierdzi niemiłosiernie ... W zamian dostałam większą dziurę jako schowek na część z obiadu...
Nie polecam
Dodaj opinię

Adres:

Rynek 28, Pilzno

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN07:00-13:00
WT13:35-19:35
ŚR07:00-13:00
CZ13:00-19:00
PT13:15-19:15