1. Stomatolog
  2. Wielkopolskie
  3. Nowy Tomyśl

Gabinet Stomatologii Rodzinnej Aleksandra Kamień

Os. Stefana Batorego 52
Nowy Tomyśl
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
14 dni 608 028 732
Godziny otwarcia:
PN13:00-19:00
WT13:00-19:00
ŚR08:00-14:00
CZ13:00-19:00
PT08:00-14:00

Opinie o Gabinet Stomatologii Rodzinnej Aleksandra Kamień

Dodaj opinię
5/5
miła pani Doktor .Jestem zadowolona z leczenia i podejścia do pacjenta.Polecam
1/5
Pani Kamień znerwicowana, mówiąca sama do siebie ,nie przyjemna, nie ma podejścia do pacjenta.
5/5
Bardzo miła, bez zastrzeżeń ,polecam
5/5
Zabieg przeprowadzono profesjonalnie i estetycznie. Polecam.
5/5
Polecam Panią Doktor bardzo serdecznie podchodzi do pacjenta miła cierpliwa ja się bardzo boję stomatologa ale po dzisiejszym zabiegu będę odwiedzać Panią Doktor jak będzie ból zęba
5/5
Jestem bardzo zadowolona i polecam. Nie odmówiła jeszcze ani razu jak dzwoniłam że z bolącym zębem, pełen profesjonalizm,spokojna, miła sympatyczna osoba.
Ja osoba bojąca się chodzenia do stomatologów, teraz już idę bez stresu i nerwów.
Polecam
5/5
Z czystym sumieniem polecam Panią Olę. Odwiedziłam wielu specjalistów i żaden nie wykonywał swojej pracy tak rzetelnie i sumiennie. Leczę się już kilka lat i jestem zadowolona.
5/5
Byłam dzisiaj u Pani Oli i podeszła do mnie na spokojnie zwłaszcza gdzie ja strasznie się boje dentysty. Pełen profesionalizm i uprzejmość. Na pewno będę tam częściej chodzić już ze spokojem.
5/5
Jestem bardzo zadowolona i polecam pani Aleksandra
5/5
Wszystkie zabiegi przeprowadzone profesjonalne, nigdy u Pani Aleksandry nie biorę znieczulenia, jest tak delikatna że nie ma takiej potrzeby podczas gdy u innych specjalistów nieraz nie idzie wytrzymać z bólu. Szacunek.
5/5
Bardzo pomogla pani doktor.Polecam
5/5
Bardzo miła i cierpliwa Pani , dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z wykonanego leczenia. Tak bardzo bałam się wyrwania zęba, myślałam że zabieg dopiero będzie wykonywany, a to już ząb był wyrwany. Dziękuję oraz polecam Pani gabinet.
5/5
Pani doktor bardzo profesjonalna oraz dokładna. Polecam serdecznie! 😁
5/5
Bardzo wszystkim polecam panią Olę miła sympatyczna a przede wszystkim rzetelna.
1/5
Bardzo niemiła. Drogo .
5/5
Bardzo sympatyczna i delikatna. Jeśli ktoś się boi dentystów to polecam. Ja jestem bardzo zadowolony.
5/5
Bardzo polecam panią przesympatyczna kobieta fachowość przyjęła mnie pani z bólem od ręki dziękuję za pomoc i polecam :-)
2/5
Pani doktor najlepsza ma podejście i wie co należy zrobić żeby było bez bólu estetycznie.
5/5
Polecam serdecznie.Jestem zaskoczona!tak,to chyba właściwe słowo,rzetelną informacją co będzie robione i jak,delikatnością Pani doktor przy podawaniu znieczulenia.
Rzetelnie i w czas,ale bez pośpiechu i niedbalstwa.
1/5
Ta dentystka robiła mi kilka zębów, za każdym razem po około roku do półtora plomby wypadały i trzeba było robić na nowo. Podczas zabiegów ta pani mówiła do siebie i zachowywała się nerwowo. Bardzo wrażliwa na błahostki, ogólnie zachowywała się jak primadonna. Udało mi się znaleźć Osobiście nie polecam.
1/5
Nie polecam tego dentysty. Podczas wizyty była dla mnie nieuprzejma i mówiła do siebie i ciągle wracała do jakichś nieistotnych rzeczy. Plomba która mi założyła wypadła po dwóch miesiącach i musiałem iść do innego dentysty który musiał po niej poprawiać. Odradzam wszystkim.
1/5
Nie polecam tego dentysty ma nerwowe ruchy i robi na szybko jak na akord. Plomba była źle założona ząb mnie bolał już na drugi dzień i musiałem iść do innego dentysty aby poprawił, ponieważ plomba przepuszczała powietrze i miałem zapalenie. Odradzam wszystkim
5/5
Pani Kamień to jest anioł i prawdziwy dentysta z powołania, przyjęła mnie w niedzielny wieczór bez problemu, poświęciła swój wolny czas dla pacjenta. Dziękuję!
5/5
Do Pani doktor chodzę od lat. Dusza człowiek, i co najważniejsze zęby jeszcze tylko dzięki niej mam, mimo schorzeń ,które utrudniają mi wizyty. Przyjmuje na kasę chorych i zawsze służy pomocą. Byłam u różnych stomatologów, ale zawsze wracam do niej.<3
5/5
Polecam wszystkim z czystym sercem.Pani Ola mardzo miła osoba,przyjemne podejście do pacjenta,profesjonalna, cierpliwa dla wymagających.Zawsze używałam kleju do protez,tym razem jest inaczej,nie wiem co to klej.Polecam
1/5
Нерекомендую цю стоматологи. Нервова, говорить сама з собою, випадає з рук. Видаляла камінь, якого в мене в тих містях геть небуло, що мусила екстреного іти на слідчий день робити пломби з анестезією. Емаль в літала як стружка.
5/5
Witam polecam wszystkim ja z rodziną korzystamy już kilka lat z usług pani Aleksandry
Dodaj opinię

Adres:

Os. Stefana Batorego 52, Nowy Tomyśl

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN13:00-19:00
WT13:00-19:00
ŚR08:00-14:00
CZ13:00-19:00
PT08:00-14:00