1. Stomatolog
  2. Świętokrzyskie
  3. Kielce

Goraj Dental Stomatologia

Klonowa 33/a
Kielce
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
8 dni 693 415 325
Godziny otwarcia:
PN08:00-12:30
WT12:00-18:00
ŚR12:00-18:00
CZnieczynne
PT09:00-15:00
SO09:00-15:00

Opinie o Goraj Dental Stomatologia

Dodaj opinię
5/5
Jestem zachwycona kompleksowym leczeniem i chirurgią :-)
5/5
Polecam!!! pełen profesjonalizm! super stomatolog, fachowa obsługa, a do tego piękne wnętrze :)
1/5
Pani, która odbiera telefon..... baaardzo niemiła. Odnioslam wrażenie.... pracuje, bo musi.
5/5
Najlepszy dentysta. Leczymy zęby całą rodziną w Goraj Dental, córka, syn, mąż, teściowa, teściowa teściowej i wielu znajomych. Super podejście, dzieci nie boją się dentysty i zawsze chętnie chodzą. Polecam!!!
5/5
Jestem bardzo zadowolony.Jedyny gabinet ktory wart jest polecenia.A bylem juz w wielu.
5/5
Chodzimy całą rodziną i jesteśmy bardzo zadowoleni.Polecam.
5/5
Najlepszy dentysta polecam wszystkim z całego serca
1/5
Pani doktor która leczy zęby na NFZ nadaje się do leczenia bezzębnych. Wszystkie plomby i nadżerki odkleiły się więc wracam do poprzedniego dentysty. Rada dla pani doktor - jest pani młoda i proponuje podwyższać swoje kwalifikacje
5/5
Czytając wcześniejszą opinię wcale się z nią nie zgadzam to było bardzo obraźliwe dla czytających czyli mnie i mojej córki. Ja osobiście i moje dzieci chodzimy do Doktor Martyny i nie ,,jesteśmy biedakami”.
“Bardzo profesjonalny i kompetentny stomatolog. Doktor Martyna ma super podejście do pacjenta pełne empatii i cierpliwości, a każdy zabieg wykonywany jest z najwyższą starannością. Nowoczesny sprzęt, czystość oraz miła atmosfera sprawiają, że każda wizyta przebiega w komfortowych warunkach. Gorąco polecam!”Edyta Moczydłowska
5/5
Pani doktor Klaudia ♥️ to najlepszy stomatolog u jakiego byłam, wszystko dokładnie tłumaczy. Miła, profesjonalna i konkretna. Pani doktor ma niesamowite poczucie estetyki, dbałość i dokładność o każdy szczegół, detal wykonywanej pracy. Wizyta u Pani Doktor to czysta przyjemność. Polecam z całego serca ♥️
5/5
Bardzo polecam! Cudowną Panią Doktor Klaudie spokój, cierpliwość i empatia - te słowa opisoją w 💯% doktor.Zabieg czyszczenia zębów całkowicie bezbolesny,a efekt przerósł moje oczekiwanie.Pani doktor jest bardzo dokładna.Goraco polecam! Pełen profesjonalizm
Dodaj opinię

Adres:

Klonowa 33/a, Kielce

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-12:30
WT12:00-18:00
ŚR12:00-18:00
CZnieczynne
PT09:00-15:00
SO09:00-15:00