1. Ortodonta
  2. Warmińsko-Mazurskie
  3. Węgorzewo

Grażyna Szymańska - Ortodonta

Plac Wolności 5/2
Węgorzewo
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia ortodontyczna
Ortodonta
0 dni 87 427 53 53
Godziny otwarcia:
PN10:00-18:00
WT08:00-14:00
ŚR10:00-18:00
CZ08:00-14:00
PT08:00-14:00

Opinie o Grażyna Szymańska

Dodaj opinię
1/5
Szczerze odradzam wizyty u tej kobiety. Chamska, bez medycznych powodow odmowila leczenia dziecka tylko po to zeby zrobic matce na zlosc. Wydarla sie i odmowila wyjasnien dotyczacych leczenia dziecka z padaczka, nie chciala wytlumaczyc co i jak ma byc robione zebym mogla skonsultowac sie z neurologiem a na koniec stwierdzila ze jestem niezrownowazona. Nikomu nie zycze kontaktu z ta osoba.
5/5
Zdecydowanie polecam doktor Szymańską, która ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, a w jej gabinecie panuje miła atmosfera. Córka bardzo chętnie wraca na kolejne wizyty. Ogromnymplusem jest też bardzo krótki czas oczekiwania. Polecam w 10000000% !!!
5/5
Profesjonalne podejście. W gabinecie bardzo przyjemna atmosfera. Polecam
1/5
Nie polecam . Gdybym wiedziała w życiu bym nie poszła. . Strata czasu . Górna część aparatu bardzo się różniła od dolnej. , tłumacząc blachymi powodami, klamerki odpadały co kilka dni . 100 zł za wizytę wymiany gumek.. kilka minut roboty. . Nie skończyłam leczenia, zmieniłam ortodonte
5/5
Bardzo serdeczna jest Pani Grażyna. Ma mnóstwo pacjentów i stara się dla każdego znaleźć czas. Ludzie są niestety nie wyrozumiali i jak widać potrafią kogoś tak nie miło ocenić.
5/5
Od 5 dni próbuję się dodzwonić do Pani doktor ale niestety nikt nie odbiera telefonu. Czy gabinet jest chwilowo nieczynny? Posiada ktoś wiedzę na ten temat?
5/5
Jesteśmy z Mikołajek B.dobra i fachowa specjalistka Pani Szymańska polecam
1/5
NIE POLECAM!!! Synkowi potrzebne było zrobienie zdjęcia pantograficznego w celu wyjaśnienia przyczyny nie wyrzynania się przedniej jedynki więc udaliśmy się do ów pani. Na miejscu dowiedzieliśmy się, że od pierwszej wizyty musimy odczekać miesiąc czasu i dopiero wtedy mogą nam zrobić takie zdjęcie według panujących tam zasad.Nie chcąc czekać tak długo w niecierpliwości postanowiliśmy wykonać zdjęcie prywatnie, jak się okazało synkowi potrzebny jest zabieg chirurgiczny. Równie szybko udało nam się umówić na konsultacje z chirurgiem jak i na sam zabieg.Na konsultacji doradzono nam że dobrze by było, żeby syn po zabiegu założył aparat wyjmowany więc pojechaliśmy do Wegorzewa aby zapisać się na taki aparat. Jak pani Szymańska dowiedziała się że na własną rękę zrobiliśmy zdjęcie i sami znaleźliśmy chirurga który naszym zdaniem najlepiej przeprowadzi zabieg a nie polecanego przez ów Panią była bardzo zdenerwowana i niemiła. Stwierdziła,ze jestem "światową osoba", że "nie wie czy ma ochotę kontynuować leczenie syna" chociaż gabinet jest państwowy więc powinna zajmować się wszystkimi pacjentami a nie tylko wybranymi. Jak powiedziałam że w takim razie dziękuję i chcieliśmy z synem wyjść Pani stwierdziła żebym się nie obrazala i po zabiegu przyjechała do niej wtedy pomyśli co dalej robić. Na koniec spytała "czy wszystko KUMAM co do mnie mówiła i kazała powtórzyć" poczułam się jak bym była niespełna rozumu może i taka byłam decydując się wogole udać się do tej pani chociaż wiele osób mi odradzalo. Podsumowując :syna na aparat zapisać nie mogłam więc muszę i tak robić prywatnie, zostałam w niemiły sposób potraktowana i syn zaraził się do pani gdyż bez rękawiczek wkladala mu palce do buzi. Stanowczo odradzam.
1/5
Wstawiłabym milion jedynek, gdyby tylko była taka możliwość. Mam nadzieję, że ten post przeczyta jak najwięcej osób. Obok największych oszustów świata, wypadałoby postawić Panią Szymańską. Już mówie dlaczego. WYKORZYSTANIE! Naiwnych, kochających rodziców, chcących naprostować szczęki swoich 'szczeniaków' - tak podsumowałabym "kochaną ortodontkę". Trwające 5 lat, regularne wyciągnie pieniędzy z portfela mojego Taty to mało. Nie jestem specjalistką, ale nie trzeba być, żeby nie widzieć tej fałszywości. Jak k*rwa można tak traktować ludzi, tylko po to żeby sobie nazbierać na nowy dywan do mieszkania. Moje oburzenie to poparte doświadczeniami argumenty, ciągłe słówka "jak to się pięknie poprawiło" "widac różnicę" "pięknie" i przysłowiowe wchodzenie w dupe to jeden z atutów P.Szymańskiej, uwierzcie kobieta wie co robi, manipulacja to kolejny. Aparat nosiłam przez 3 lata, po czym spowrotem naciągnęła Ojca na kolejne dwa, bo 8ki wyszły i sie kobieta nie spodziewała. Wyrwane 4 stałe 4ki, bo tak trzeba było. Pomijam już totalnie to, że rozciąga policzki i grzebie w buzi jakby to była jej torebka z lekami psychotropowymi-zero wyczucia. Pomijam to, że wszystko się odkleja, a na wizytę żeby to poprawić trzeba czekac dlugo. Pomijam, że nigdy wystarczająco nie ucina drutów, przez co miałam katastrofalnie pokaleczone policzki (biedne dziecko mysli ze tak musi być). Pomijam, że po zdjęciu aparatu nie usunęła mi kleju, który nie wiem jakim cudem wciąż mam na zębach. Do tego brak profesjonalizmu, ciągłe rozmowy o swoim zyciu prywatnym (nudnym, btw.) ze swoją asystentką, a co z tego wynika - niedokładnie wykonana robota. Efekt jest taki, wyciągnie z Was tyle ile tylko będzie mogła, jeśli wada nie będzie duża to faktycznie, może i samą zmianą gumek je naprostuje, a wy bedziecie wierzyc ze jest dobra. Jedyne co w niej dobre to, to że jej nie widzę. Powinni takich zamykać w więzieniach. Na szczęscie ponoć karma wraca, chociaż i ją pewnie już sobie cwaniura udobrychała. Szczerze NIE NIE NIE POLECAM!
1/5
Najbardziej nie kulturalna, opryskliwa, nie kompetentna "Pani doktor". Nie stosuje się do zasad bhp, wkłada palce bez rękawiczek, przychodzi przeziębiona, przyjmuje po znajomości bez kolejki pomimo tego, że inni długo czekają. Bez przerwy plotkuje i obgaduje nawet swoich pacjentów. Dodzwonić się do gabinetu graniczy z cudem. Zawsze słychać jak to "pięknie wygląda" a w rzeczywistości nic się nie zmienia, zamki nie trzymają się nawet dnia, ciągle pokaleczone policzki od wystajacego, źle dociętego drutu. Naciąga pacjentów na koszty. Jest nie delikatna, podczas wizyt bardzo mocno naciąga policzki. Atmosfera jest bardzo nie przyjemna. Nigdy nie można uzyskać konkretnych odpowiedzi a jak coś jest nie pomyśli tej "Pani" to zaczyna się unosić, odkłada telefon a nawet wyprasza z gabinetu. W rezultacie... nie dokończone leczenie ortodontyczne, jeszcze gorszy zgryz. W porę uciekłam i zmieniłam ortodonte, u którego dokończylam leczenie z uśmiechem na twarzy. Nawet 1 gwiazdka to za dużo..... 😡
1/5
Szczerze odradzam !
5/5
Mimo obaw i kilku złych opiniach przeczytanych w internecie zostałam miło zaskoczona. Gabinet bardzo przyjazny dzieciom, córka mimo stresu związanego z wizytą wychodząc stwierdziła, że może wrócić. Pani doktor odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania ( było ich naprawdę sporo). Moja córka czeka z niecierpliwością na wizytę.
5/5
Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Jestem a raczej moja córka jest pacjentką Pani Doktor od 2022 r . Wizyty przebiegają w miłej atmosferze zawsze o planowanej godzinie. Na wszelkie pytania zawsze zostaje udzielana odpowiedź. Panie są mile i pomocne.
5/5
Bardzo polecam Panią Doktor Grażynę.
Kobieta z wiedzą i doświadczeniem.
Zajęła się mną i podjęła się leczenia aparatem, gdy inni lekarze mówili że moja wada nadaje się do operacji. Teraz jestem szczęśliwa i mogę się uśmiechać szeroko, pięknym uśmiechem. Wyleczona z kompleksu całym sercem polecam to miejsce. :) do tego świetna Pani Justynka, ktora również zajmie się wami bardzo delikatnie oraz doradzi pielęgnację domową. Polecam
1/5
Bardzo nieprofesjonalna obsługa. 😡 Pomimo negatywnych opinii, postanowiliśmy skorzystać z pomocy. Niestety Pani "doktor" ani nie pomogła ani nie pokazała się z dobrej strony. Zero fachowego i profesjonalnego podejścia do pacjenta. Jestem w szoku, że w dzisiejszych czasach można tak potraktować dziecko. Obejrzała pacjenta w ciągu minuty. Potem dziecko i rodzic wysłuchiwali na stojąco, nawet nie pozwolono usiąść, jak to nie ma miejsc i czasu aby podjąć jakiekolwiek działania. A wystarczyło tylko chcieć!!
Lekarz umawia się na wizytę, nie patrzy, że pacjent musi dojechać nie ważne z jak daleka, poczym zostaje odprawiony z kwitkiem.
Totalne nieporozumienie. Szczerze nie polecam!!😡😡😡
Ta pani nie zasługuje nawet na 1 gwiazdkę.
1/5
Ok 3/4 lata temu założyłam u pani aparat. Co wizytę zamki się odklejały a pani twierdziła że to jest moja wina i że ma dobry klej. Rok udręki z odpadającymi co wizytę zamkami i pretensje do pacjenta. Kiedy Pani zdjęła mi aparat do dziś mam poniszczone zęby resztkami kleju na zębach.
1/5
Moje doświadczenia z tym gabinetem ortodontycznym oceniam jako wyjątkowo złe i zdecydowanie nie polecam tego miejsca nikomu, kto liczy na rzetelne leczenie i profesjonalną obsługę. Noszenie aparatu przez cztery lata powinno przynieść konkretne, widoczne efekty, tymczasem jedyne, co mogę powiedzieć, to ogromne rozczarowanie. Górny łuk zębów wygląda akceptowalnie, ale dolny – mimo wielu uwag, próśb i zwracania uwagi na problem – wciąż jest krzywy. Nie uzyskałam realnej pomocy, bo za każdym razem słyszałam jedynie, że „jest pięknie”, choć wyraźnie tak nie było.

Komfort pacjenta w tym gabinecie praktycznie nie istnieje. Asystentka jest nieuprzejma i niechętna do pomocy. Umawia wszystkich na tę samą godzinę, co tworzy chaos i ogromne kolejki. Wielokrotnie czekałam po godzinę, a nawet dłużej, podczas gdy w środku nikogo nie było – pani doktor i asystentka prowadziły sobie w najlepsze prywatne rozmowy, ploteczki i opowieści z życia. Pacjenci albo siedzą w poczekalni, albo stoją niepewnie, nie wiedząc, czy ktoś w ogóle zauważy ich obecność.

Zamki w aparacie odklejały się notorycznie. Podklejane były klejem, który rozlewał się po zębach, wyglądał bardzo nieestetycznie i już po kilku dniach problem wracał. Zamiast wziąć odpowiedzialność, zawsze obwiniano pacjenta. Kiedy zgłaszałam, co dokładnie nie pasuje mi w ustawieniu dolnego łuku i co należałoby poprawić, usłyszałam, że „pani doktor nie jest cudotwórcą” i mam się cieszyć z tego, co jest. Jest to absolutnie nieakceptowalne podejście do kogoś, kto płaci za specjalistyczne leczenie i ma prawo oczekiwać efektów.

Po zdjęciu aparatu dolnego został założony retainer, który odkleił się po czterech dniach – co świadczy o bardzo niestarannym wykonaniu. Gdy zadzwoniłam z prośbą o jego ponowne przyklejenie, zostałam poinformowana, że nie mogę przyjść i mam czekać do następnego tygodnia, mimo że retainer chroni zęby przed natychmiastowym przesuwaniem. Brak jakiejkolwiek chęci pomocy – rozmowa została po prostu zakończona.
Retainer po paru dniach został naklejony i odkleił się znowu W TYM SAMYM DNIU.

Podczas pracy pani doktor potrafiła prowadzić rozmowy z asystentką, kompletnie nie skupiając się na tym, co robi, co kończyło się skaleczeniami i dużym dyskomfortem. W wielu sytuacjach miałam wrażenie, że brakuje jej cierpliwości, zaangażowania, a nawet energii do pracy. Bywała wyraźnie niezadowolona, jakby każdy pacjent był dla niej przeszkodą, a nie osobą z problemem, który oczekuje leczenia. Nawet godziny otwarcia na stronie nie zgadzały się z rzeczywistością, co dodatkowo wprowadzało w błąd.

Najbardziej żal mi dzieci i ich rodziców, którzy przychodzą tu z nadzieją na poprawę uśmiechu, a często wychodzą tylko z poczuciem straty pieniędzy. Wielokrotnie słyszałam, jak winę za brak efektów zrzuca się na rzekome „niewykonywanie zaleceń”, mimo że problem wynikał ze sposobu leczenia.

Po czterech latach leczenia w tym gabinecie mam nadal krzywy dolny łuk, brak linii pośrodkowej i poczucie ogromnej straty czasu, pieniędzy i nerwów. To był najgorszy wybór, jakiego mogłam dokonać, dlatego zdecydowanie odradzam ten gabinet każdemu, kto szuka kompetentnego, rzetelnego ortodonty i normalnego podejścia do pacjenta.

Szczerze dziwię się, że jeszcze ktoś tam uczęszcza, biorąc pod uwagę poziom usług i podejście do pacjentów. Mam nadzieję, że moja opinia uratuje choć jedną osobę przed zmarnowaniem lat, zdrowia i pieniędzy, tak jak stało się to w moim przypadku.
5/5
Ja mam z kolei inne zdanie niż tu wszyscy. Miałam zatrzymane kły, krzywy zgryz i diastemę. Dwie dobre kliniki odmówiły mi leczenia ortodontycznego, a Pani Grażyna jako jedyna się tego podjęła. Zawsze byłam i jestem zadowolona z jej usług. Dla mnie jest miła, wszystko wytłumaczy i doradzi. Jestem już rok po zdjęciu aparatu, kły mam na swoim miejscu i w końcu ładny uśmiech, którego nie muszę się już wstydzić. Pani asystentka to również bardzo miła i delikatna osoba. Nie miałam nigdy problemu z dodzwonieniem się i umówieniem wizyty. Serdecznie polecam.
Dodaj opinię

Adres:

Plac Wolności 5/2, Węgorzewo

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN10:00-18:00
WT08:00-14:00
ŚR10:00-18:00
CZ08:00-14:00
PT08:00-14:00