Opinie o Hospicjum Caritas Diecezji Płockiej w Pułtusku
Dodaj opinię
Joanna
5/5
04-06-2026 10:38
Bardzo dobre hospicjum super opieka.Mama leżała 6 miesięcy w tym hospicjum i wyszła do domu w 2000 roku
Dziś ma 87 lat czuje się dobrze.Serdecznie. dziękuję za opiekę .Córka Joanna
Dziś ma 87 lat czuje się dobrze.Serdecznie. dziękuję za opiekę .Córka Joanna