1. Stomatolog
  2. Wielkopolskie
  3. Leszno

IPS Anna Hrapek-Szeflińska - Stomatolog

Tadeusza Rejtana 73a
Leszno
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
20 dni 607 284 926
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WTnieczynne
ŚR15:00-18:00,11:00-14:00
CZ09:00-12:00
PT15:00-18:00,11:00-14:00

Opinie o IPS Anna Hrapek-Szeflińska

Dodaj opinię
1/5
Poszedłem do dentysty bo dwa lata nie byłem chciałem zrobić kontrol. Nic mnie nie bolało. Pani stomatolog znalazła dwie dziurki i w jednym można było wymienić zużytą plombę. Zrobiła mi dwa zęby i dwa mnie teraz tak bolą że nie mogę nic twardego jeść, a na ciepło i zimno tak reagują że można wziąć dwie przeciwbólowe 500mg i nic nie przestanie. A mija dwa tygodnie. Dodam że nic podobnego przed wizytą się nie działo. Na trzeciego zęba mi odwagi nie starczyło. Pani dentystka jest tak zmęczona 😩 życiem że tylko marzy przy klientach o weekendzie. Na pierwszą wizytę czekałem pół godziny,na drugą przyszła jej matka i była obsłużona bez kolejki -wyszła tylko mi zakomunikować że ta pani jedzie po jej dziecko 👶 do przedszkola. Zrobienie zęba na NFZ trwa 3minuty. Przy czym najpierw jest pytanie czy na NFZ. Klienci z NFZ są później prywatnymi pacjentami. Wszystkie zęby mam zrobione na NFZ. A więc czarne plomby. Mam do zrobienia zęba nr8.
Pani stomatolog oświadczyła że może go rozwiercić ale będzie taka wielka dziura że ona tam czarnej plomby nie włoży bo jak to będzie wyglądać. Ona za 110zł może go zrobić z białą plombą. Na moje stwierdzenie że jeżeli ten ząb jest tak zniszczony że może go trzeba wyrwać. Pani stomatolog oświadczyła niech go pan wyrwie. Poinformowała mnie gdzie mogę wyrwać prywatnie gdzie na na NFZ i że czeka się dwa lata co jest nie prawdą. Ale żeby dała skierowanie do chirurga szczękowego to też nie. Ot taka przygoda z panią dentystką. Ja już się tam nie pojawię. Odradzam. Dwa zęby zrobiła i dwa zepsuła teraz miesiąc z bólem zębów.
1/5
Zdecydowanie odradza. Pani stomatolog jest bardzo niemila. Ma humory. Kaze pacjentowi pamietac jakie zeby sa do zobienia zamiast zaznaczyc w kartotece. Dodatkowo przy kazdej nastepnej wizycie zwieksza ilosc zebow do zrobienia. Trudno zaufac takiemu lekarzowi.
5/5
Bardzo dobry stomatolog polecam każdemu.Jest dokładna miła i bardzo wrażliwa. Wspiera każdego pacjenta. Wszyscy którzy boją się stomatologa przestaną się bać. Atmosfera w gabinecie świetna. Aparatura na wysokim poziomie.Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Ani. To najlepszy stomatolog w Lesznie.
5/5
Polecam bardzo dobry stomatolog.Jest dokładna i bardzo przyjazna pacjentowi. A to najważniejsze.
5/5
Jestem na tak .To znaczy dobry dentysta to Pani Ania.Wszyscy którzy się boją w tym gabinecie strach zniknie.Polecam bardzo
5/5
Dobrze że jest tak dobry stomatolog.Polecam też korzystałam i bardzo dobrze się czułam.Profesjonalizm w każdym calu.
5/5
.Polecam też korzystałam i bardzo dobrze się czułem .Profesjonalizm w każdym calu.zaufajcie mi super dentysta
Dodaj opinię

Adres:

Tadeusza Rejtana 73a, Leszno

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PNnieczynne
WTnieczynne
ŚR15:00-18:00,11:00-14:00
CZ09:00-12:00
PT15:00-18:00,11:00-14:00