1. Alergolog
  2. Wielkopolskie
  3. Leszno

NZOZ Poradnia Alergologiczna "Jankomed"

Leśna Osada 47
Leszno
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia alergologiczna
Alergolog
13 dni603 982 798
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT12:00-18:00
ŚR11:00-13:00
CZ08:00-12:00
PTnieczynne

Opinie o NZOZ Poradnia Alergologiczna "Jankomed"

Dodaj opinię
1/5
no cóż już myślałam że trafiłam do dobrej poradni :/ Pani doktor musi najpierw ściągnąć ful kasy z NFZ-tu za nim wykona Ci testy wiąże się to z 3-4 wizytami potem kolejne by utrafić z lekami tak więc rok mija by "pomóc"w ustaleniu kaszlu :( natomiast pielęgniarka która tam "pomaga" jest WREDNA,AROGANCKA, nieprzyjemna,ma pretensje do dzieci, że robią hałas,NIEKOMPETENTNA na to stanowisko,jak się pracuje w tylu miejscach co ta piguła to nie dziwota, że się jest zmęczonym ale co mnie to do cholery interesuje !!!!! lepiej z jakiegoś stanowiska zrezygnować niż PSUĆ opinie,no ale żądza pieniądza przeważa wszystko.No cóż róbcie jak chcecie ale ja już tam nogi nie postawie,szkoda NERWÓW !!!
1/5
Szkoda słów. Zero informacji. PANI W REJESTRACJI JEST OKROPNA. ZAPISUJE NA WIZYTE A PÓŹNIEJ OKAZUJE SIE ZE JEJ NIE MA. PANI PIGUŁA WREDNA, DRZE SIE NA LUDZI. ZAMIAST PRZYJĄĆ LUDZI STOJĄCYCH W KOLEJCE ONA NIEPRZERWANIE PODBIJA RECEPTY. PORAZKA KRZYCZY NA DZIECI CHYBA MINĘŁA SIE Z POWOLANIEM!!!! NIE POLECAM!!!
5/5
A mi pani doktor pomogła - od dwóch lat stale chorowałam , aż trafiłam do Pani Jankowskiej i ona mnie zdiagnozowała ( wreszcie trafna diagnoza) i uratowała . To prawda , że testów tak od razu nie robi , ale to wiąże się też ze stanem zdrowia pacjenta , najpierw musi podleczyć żeby móc zrobić testy. A pani w rejestracji ? no cóż to prawda co o niej mówią - raczej nie przepada za dziećmi ,ale jak jej w drogę nie wejdziesz to jest bardzo miła. Pozdrawiam obie panie .
1/5
Jedna gwiazdka to i tak za dużo. Wizyta polega na pytaniu co dolega. Żadnych testów, bo odczynników brak. Alergolog, który nie wykonuje testów na wizycie... Twierdzi że koło południa będą, prosi zadzwonić. Od godziny co godzinę dzwoniłam pytać czy można przyjść na testy. Ciągle nie ma. W uzyskałam odpowiedź że koło 17 już będzie wiadomo co i jak. Super o godzinie 17 pani doktor zdziwiona o tej godzinie testy? No cóż... Od rana się czeka. Umówić się na wizytę problem, bo pani doktor może będzie może nie. Ogólna tragedia, pomijając fakt wrednej pani w recepcji.
1/5
Nie polecam !!! Po sześciu wizytach kiedy nie mogliśmy doprosić się zrobienia testów trzeba było powiedzieć Stop. Zmiana lekarza - testy zrobione na pierwszej wizycie !!!
1/5
Panie Tomku a do kogo Pan poszedł?
5/5
Mi pani doktor pomogła i bardzo sobie chwalę. A co do pani pielęgniarki, to fakt że potrafi być wredna do dorosłych czy nawet do dzieci. Pewnie to z przepracowania albo i nie. Mimo to polecam panią doktor.
1/5
U nas podobnie jak u Pana Tomka. Pół roku chodziliśmy do Pani doktor, nie zrobiła ani jednego testu, ani jednego badania krwii. Stwierdziła astmę oskrzelową na podstawie wywiadu, a katar i kaszel to wg. Niej tylko infekcje wirusowe. Też powiedziałam dość. Poszliśmy do innego lekarza, dostaliśmy skierowanie na panel oddechowy i po 3 tygodniach już wiemy, że jest silna alergia na kurz, roztocza, kota, psa i pyłki brzozy. Można ??? Można !!! Szkoda tylko że 4-letnie dziecko przez pół roku miało wpychane leki, których nie powinno być. I to właśnie nieleczona alergia spowodowała astmę. Co do Pani w rejestracji to jest totalna pomyłka. Kobieta powinna mieć zakaz pracy w pobliżu dzieci, bo ma na nie bardzo silną alergię.
1/5
Pani Doktor w porządku. Faktycznie zwleka ze zrobieniem testów, my uczęszczamy już drugi rok i jedyne co wiemy to, to że jest alergia i nic poza tym. Natomiast jeżeli Pani Doktor nie zrobi nic z Panią w rejestracji to pacjenci będą odchodzić. Kobieta minęła się z powołaniem,jeśli w ogóle jej pracę tak można nazwać. Arogancka, wredna,po prostu zachowuje się jak stara panna, która nigdy nie zaznała w życiu szczęścia. Pozdrawiam.
5/5
Ja jestem zadowolona, nam Pani doktor pomogła, dostała leki i diagnozę
1/5
Ten gabinet to trzeba omijać szerokim łukiem. W życiu nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Idę z dzieckiem na wizytę. Pierwsze co mnie spotyka to jakaś mega nie miła babka w recepcji. Miałam stać na korytarzu i na całą przychodnie podawać swoje dane przy innej kobiecie w poczekalni. Ja w poczekalni A babka w pokoju gdzie jest recepcja... hit! Później idziemy do lekarza. Tam babka z pretensjami, że lekarze wiecznie wysyłają do alergologa i zwalają wszystko na alergię. Przypominam, że siedzę z dzieckiem, a babka się unosi. U dziecka "podejrzewa się", że może być również astmatykiem. A babka z tekstami, że co ona ma zrobić, spirometria nic nie daje. "U 97% nie wykazuje astmy" i drze się jakby jej krzywdę ktoś zrobił. Ja jednakże chciałam spróbować wykonać to badanie. Idę z dzieckiem A ta niemiła baba z recepcji wykonuje z nim to i teksty przy dziecku typu "matka zmusza Cię do badania" "to nie wyjdzie" "jak dziecko niby ma to wykonać" "on tego nie zrozumie" - zalecam douczenie, bo spirometrie wykonuje się również u dzieci i jest to pierwsze badanie jakie należałoby wykonać. Milion artykułów można o tym poczytać. Dodam, że idę z dzieckiem na badanie A babka rzuca tekstem "wyjdzie stąd Pani" śmiech na sali. Od kiedy matka nie może być z dzieckiem? Zero szacunku do drugiego człowieka. Zero podejścia do dzieci!!! Żałuję, że moje dziecko słyszało i widziało to wszystko. Przerwałam, weszłam znów do doktorki zabrałam swoje dokumenty i wyszłam mówiąc, że nie polecam i że mają zero szacunku do drugiego człowieka. Pierwszy raz przerwałam wizytę i wyszłam w takich nerwach.. Jesteśmy pod opieką kilku specjalistów i są cudownymi lekarzami. A te Panie jak widać zapomniały, że to dzięki pacjentom mają co do gara włożyć. Stanowczo nie polecam!
1/5
Niestety potwierdzam zachowanie osoby na recepcji, dawno nie spotkałam tak aroganckiej, niemiłej i nieempatycznej osoby. Polecam szybką zmianę miejsca pracy, na pewno nie z ludźmi, najlepiej z nikim.
4/5
Pielęgniarka jest faktycznie wredna ale Pani doktor super miła. Leczymy się od lat.
5/5
Miła panii doktor.Profesjonalnie podchodzi do pacjenta.Polecam z całego serca.
1/5
Jedna wielka porażka. Chodziliśmy z synem 4 lata. O 4 lata za długo.
Z wizyty na wizytę obiecywane testy.
Bez potrzeby wpychane drogie leki. A jak się upomnieliśmy o testy Ti było, że dziecko za małe bo ma infekcje . Ciągle coś.
A pani w recepcji Brak słów. Arogancką.
Zachowuje się jakby była jakaś królowa.
Przeszkadza jej ,że dzieci biegają, że ktoś rozmawia albo opiera się o drzwi toalety.
Chyba za karę tam pracuje. Nikomu nie polecam . Ta 1 gwiazdka to i tak duzo
1/5
Bardzo niemiła i nieprofesjonalna obsługa Pani z Recepcji. Jestem oburzona i nigdy jeszcze nie spotkam się z tak chamska i wredna konsultacja a chodziło tylko o normalne umowie dziecka na wizyte. Nie wspomne o tym że zostałam poniżona i upokorzona. Dziękuję bardzo.
5/5
Polecam Panią doktor
1/5
Co jest od długiego czasu nie idzie się dodzwonić…
1/5
Nie odbierają.
Dodaj opinię

Adres:

Leśna Osada 47, Leszno

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PNnieczynne
WT12:00-18:00
ŚR11:00-13:00
CZ08:00-12:00
PTnieczynne
NZOZ Poradnia Alergologiczna "Jankomed" na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ Poradnia Alergologiczna "Jankomed"