1. Stomatolog
  2. Wielkopolskie
  3. Poznań

IPS Paulina Buczkowska-Puślecka - Stomatolog

Pamiątkowa 2/1 i 2
Poznań
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
2 dni help 788 670 950
Godziny otwarcia:
PN12:00-18:00
WT09:00-15:00
ŚR12:00-18:00
CZ12:00-18:00
PT09:00-15:00

Opinie o IPS Paulina Buczkowska-Puślecka

Dodaj opinię
5/5
Pełen profesjonalizm I ogromna dokladnosc.Po zalozeniu plomby sa praktycznie niewidoczne.Polecam
1/5
Pani Doktor doprowadziła do tego, że ząb trzonowy obumarł. Zakładajac plombe bez specjalnej wkladki ktora chroniłaby ząb wewnątrz. Ząb został zmiażdżony a ból niesamowity. Co ciekawe teraz koszty proby ratowania go są duże. Nie polecam.
5/5
Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani doktor. Pełen profesjonalizm. Pani Doktor zawsze bardzo dokładnie bada przyczyny bólu. Po wizycie ból zęba bardzo szybko minął. Gorąco polecam!!!
5/5
Obsługa na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. Ból zęba szybko minął, polecam.
5/5
Pani doktor i Pani asystentka bardzo miłe, super podejście do pacjenta, leczenie bezbolesne i profesjonalne. Nawet w sytuacji kryzysowej można liczyć na szybkie przyjęcie. Polecam!
5/5
Pani stomatolog bardzo miła i profesjonalna.
4/5
Mam zapytanie czy Pani Paulina wyrywa żeby 8semki na NFZ!?
5/5
Synek 4 letni chodził na leczenie 5 ząbków, na każda wizytę szedł z uśmiechem i wychodził tez szczęśliwy. Pani doktor ma super podejście do dzieci, syn chce chodzić tylko do niej.
5/5
Pelen profesjonalne podejście do klienta zabieg dentystyczny przecież dzis nie musi boleć i niebolal nawet przy bolacym zębie polecam
5/5
Bardzo profesjonalna obsługa. Polecam wizytę u Pani Doktor.
5/5
Profesjonalne i miłe podejście do pacjenta od początku trwania wizyty. Polecam.
5/5
Nie wiem jak tam jest, ale mam nadzieję że, ludzie którzy tam byli nie mataczą.
1/5
Pani Doktor bardzo nieprofesjonalna. Uprzedzam, aby nie kierować się ładnym gabinetem oraz ładną i uprzejmą Panią doktor. Mimo mojej prośby dotyczącej leczenia zęba - kanał nie został dokładnie wyczyszczony (górna 7, tłumaczeniem był 'trudny dostęp do zęba'). Poza tym zamiast odbudowy korony została mi założona zwykła plomba. Jeżeli ktoś chodzi do dentysty na NFZ i ma małe ubytki to ok. W każdym innym przypadku odradzam.
5/5
Lecze się u Pani doktor już od kilku lat-ja i cała moja rodzina. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Zawsze profesjonalne podejście, trafna diagnoza i bezbolesne leczenie. Zawsze miła i uśmiechnięta. Polecam
5/5
Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor. Plomby są praktycznie niewidoczne, bardzo estetyczne. Zawsze duża dokładność,szczegółowy wywiad i badanie, wszystko szczegółowo wyjaśnione, zawsze odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania - lecze się już 4 rok i polecam!
1/5
Pani doktor konkretna... Po błyskawicznym przeglądzie wykonała usunięcie tzw. kamienia. Odbyło się bez wcześniejszego płukania jamy ustnej, prawie bezdotykowo skalerem, kamień jak był tak nadal jest, nie wyszczotkowała zębów nie mówię już o płukance z fluorem. Dla mnie masakra. Doktor zasugerowała piaskowanie, bo to są konkretne pieniądze. Zdecydowanie nie polecam, fachowiec powinien być dokładny w każdym calu, w każdym względzie. Strach się bać, że mamy tzw. stomatologów biznesmenów !!
5/5
Polecam wizyte u Pani Doktor! Zawsze duża dokładność, fachowe podejscie, a wizyty bezbolesne. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam!
5/5
Syn i ja polecamy mila pani stomatolog i asystentka , pełen profesjonalizm !!😀
2/5
Czy jest wyrywanie na NFZ czy lecacie tam ?
Dodaj opinię

Adres:

Pamiątkowa 2/1 i 2, Poznań Wilda

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN12:00-18:00
WT09:00-15:00
ŚR12:00-18:00
CZ12:00-18:00
PT09:00-15:00