Irma Maag Dental Clinic M

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Irma Maag Dental Clinic M

Dodaj opinię
5/5
Krótki czas oczekiwania na przyjecie do stomatologa, bardzo miła atmosfera. Dobry dojazd dla osób nie zmobilizowanych z dworca głównego. Miłe i kompetentne lekarki.
5/5
W 100% Polecam!!!
1/5
Nie oceniam umiejętności lekarskich, bo w rezultacie nie udało mi się doczekać zabiegu, ale moją wizytę usunięcia chirurgicznie 8 czterokrotnie przekładano, po 2 miesiącach czekania, gdy już miałem wyznaczony termin na zabieg i byłem w trakcie przygotowań do zabiegu (zalecone tydzień wcześniej przez panią doktor, zażywanie antybiotyku), dzień przed planowaną wizytą, poinformowano mnie, że moja wizyta jest odwołana z powodu "choroby asystentki" a najbliższe terminy w grudniu.
1/5
Dla tej pani doktor pacjent jest ważny dopóki przynosi świeżą gotówkę, natomiast wszelkie darmowe kontrole są wielokrotnie przekładane, pacjent lekceważony, bo ważniejsi są nowi naiwni, dający się nabrać na świętoszkowate słowa i płacący od ręki. Doskonale wypracowany model niedostępności dla pacjenta, którego z satysfakcją rzuca się na kolana, by błagał o dokończenie leczonego zęba. W trakcie zabiegu asystentka odbiera telefony od innych pacjentów zamiast skupić się na swojej pracy. Sama słyszałam jak w trakcie leczenia mojego zęba wyśmiewano się z innej pacjentki, która uskarżała się na ból zęba przez telefon prosząc o wizytę. Pani doktor lecząca ząb mówi do asystentki;" zapytaj czy ma temperaturę" odpowiedź pacjentki -tak 39 stopni. Pani doktor-" to, co to za temperatura, niech weźmie paracetamol"; asystentka:ale ona mówi, że ma promieniujący ból do gardła i bardzo prosi o pomoc. pani doktor: " z bólem gardła niech idzie do laryngologa", a potem mówi do mnie leżącej z otwartą buzią na fotelu;" widzi pani jacy ludzie są natrętni, myślą, że jak są moimi pacjentami , to jestem na każde ich zawołanie , trochę pokory by wykazali". Ponieważ byłam świadkiem wiele razy podobnych zachowań, pomyślałam, że za chwilę mnie to spotka i czym prędzej zmieniłam lekarza. Teraz leczę się na Kasprowicza, pan doktor to człowiek na poziomie, szanuje każdego pacjenta, wykazuje się współczuciem i bierze odpowiedzialność za to co robi.
5/5
Rewelacyjne podejście krótki czas oczekiwania na wizytę sensowne ceny i bardzo dokładnie wykonane leczenie Wolałabym nie oczywiście ale jeżeli znowu będzie coś nie tak z zębami to na pewno to wrócę.
5/5
Polecam Wszystkim niezdecydowanym pacjentom - gabinet Dental Clinic M jako najlepszy ze względu na szerokie spectrum usług obejmujący oprócz leczenia próchnicy również chirurgię stomatologiczną , protetykę oraz leczenie dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego.
Uważam, że Pani Doktor Irma Maag jest znakomitym lekarzem stomatologiem. Leczy mnie od kilku lat. Muszę stwierdzić, że wszystkie zabiegi wykonuje bardzo dokładnie, z wielkim profesjonalizmem i wkłada wiele serca w swoją pracę.
Wszystkie plomby i wypełnienia klinowe zrobione kilka lat temu przez Panią Doktor trzymają się doskonale. Korona wykonana po mistrzowsku – również jest w idealnym stanie .
Pani Doktor wykonuje również piaskowanie i robi to bardzo starannie.
Muszę dodać, że czas oczekiwania na wizytę jest dość krótki i nigdy nie ma problemu, żeby umówić się na wizytę w terminie i o godzinie, która najlepiej pasuje.
Ponadto Pani Doktor Irma Maag ma wspaniałe podejście do pacjenta – jest bardzo sympatyczna i uprzejma, podchodzi do pacjenta z wielką empatią oraz ogromnie jej zależy, by mu pomóc. Pani Doktor także z uwagą słucha pacjenta, służy radą , wszystko wyjaśnia szczegółowo i sprawia, że pacjent czuje się komfortowo w gabinecie Pani Doktor.
Muszę stwierdzić, że podczas wizyty u Pani Doktor panuje bardzo miła atmosfera, tak , że całkowicie zapomina się o tym, że przyszło się do dentysty.
Dzięki Pani Doktor zmieniłem zdanie o wizytach w gabinetach stomatologicznych. Odkąd leczy mnie Pani Doktor Irma Maag, wiem, że wizyta u dentysty może być czymś przyjemnym.
Wszystko , co zawarłem w tej opinii ma dokładne odzwierciedlenie w rzeczywistości, jest prawdziwe, co poświadczam swoim imieniem i nazwiskiem.
Zachęcam wszystkie pacjentów do wizyty w gabinecie Pani Doktor Irmy Maag – jest wybitnym specjalistą chirurgii stomatologicznej oraz implantologiem z wielkim doświadczeniem, najlepszym, jakiego znam.
Jako bardzo zadowolony pacjent , wystawiam Pani Doktor Irmie Maag maksymalną ocenę szóstkę, ponieważ oprócz tego , że leczy zęby na najwyższym poziomie, to jeszcze traktuje swoich pacjentów z godnością i wielkim szacunkiem.
1/5
Nie polecam. Całkowity brak profesjonalizmu. Jeśli chodzi o podejście do pacjenta tragedia. Pani Irma Maag niemiła podczas wizyty i wszystko od niechcenia. Zrezygnowałam z jej usług całkowicie, inna stomatolog musiała po niej poprawiać.
1/5
Brak empatii, wyjątkowo niemiła osoba.
5/5
Wyjątkowo doświadczony lekarz z OGROMNĄ wiedzą. Polecam serdecznie!
Dodaj opinię

Adres:

Pawia 56, Wrocław Wojszyce
Irma Maag Dental Clinic M na mapie
Zdjęcie budynku Irma Maag Dental Clinic M