1. Stomatolog
  2. Dolnośląskie
  3. Jelenia Góra

ISPL Irena Hałatek - Dworowska - Stomatolog

Sprzymierzonych 4
Jelenia Góra
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
10 dni 75 755 70 50
Godziny otwarcia:
PN12:00-18:00
WT09:00-13:00
ŚR15:00-18:00
CZ09:00-13:00
PTnieczynne

Opinie o ISPL Irena Hałatek - Dworowska

Dodaj opinię
1/5
Nie polecam z calego serca. Mojemu mężowi zostawila kawalek zęba w dziąśle. To niedopuszczalny błąd lekarski.
1/5
Nie polecam jezeli mile wam życie omijajcie szerokim lukiem. Rasistka i doswiadczenia zeroooo. Bedziemy zglaszac ją do odpowiednich organów. Ktos zginie w koncu przez brak kompetencji tej kobiety.
5/5
Dziękuję bardzo Pani doktor za możliwość wizyty i fachowej opieki w czasie pandemii. Mimo uciążliwych warunków pracy lekarzy w tych czasach, Pani doktor znalazła dla mnie czas, pozwoliła mi pozbyć się bólu zęba i wrócić do codziennych obowiązków. Dziękuję i pozdrawiam!
5/5
Jestem wieloletnią pacjentką Pani Doktor i bardzo polecam Panią Doktor w leczeniu ubytków oraz wyrywaniu zębów. Wielu lekarzy nie chce podejmować się nawet wyrwania zębów, Pani Doktor widać, że ma ten fach w ręku i robi to bardzo dobrze, jestem zawsze bardzo zadowolona. Wizyta jest konkretna i bez zbędnego przedłużania, co mi się bardzo podoba. Polecam i pozdrawiam serdecznie Panią Doktor!
5/5
Moja rodzina z Ukrainy leczy się u Pani doktor. Bardzo miło i jestesmy zadowoleni. Dziękujemy.
1/5
Ja także NIE POLECAM... Pomijam fakt, że naprawdę nie zbyt sympatyczna zarówno do dziecka jak i do matki dziecka ( a w szczególności ,że wizyta dotyczyła dziecka) to po tygodniu plomba WYPADŁA!!!! Co świadczy o złym założeniu plomby skoro po zaledwie tygodniu wypadła ... Co podobno zdarza się naprawdę bardzo rzadko ..oprócz wyżej wymienionych incydentów przy jednej wizycie Pani ewidentnie nie chciała wydać paragonu za usługę opłaconą gotówkowo ,kazała położyć po prostu 100 zł na biurku... NIE WRÓCĘ I Z PEWNOSCIĄ BĘDĘ ODRADZAĆ INNYM !!!
1/5
Ja także NIE POLECAM... Pomijam fakt, że naprawdę nie zbyt sympatyczna zarówno do dziecka jak i do matki dziecka ( a w szczególności ,że wizyta dotyczyła dziecka) to po tygodniu plomba WYPADŁA!!!! Co świadczy o złym założeniu plomby skoro po zaledwie tygodniu wypadła ... Co podobno zdarza się naprawdę bardzo rzadko .. Pani ewidentnie nie chciała wydać paragonu za usługę opłaconą gotówkowo ,kazała położyć po prostu 100 zł na biurku... NIE WRÓCĘ I Z OEWNOSCIA BEDE ODRADZAĆ INNYM !!!
Dodaj opinię

Adres:

Sprzymierzonych 4, Jelenia Góra

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN12:00-18:00
WT09:00-13:00
ŚR15:00-18:00
CZ09:00-13:00
PTnieczynne