1. Stomatolog
  2. Pomorskie
  3. Kwidzyn

ISPL Jolanta Samborska - Stomatolog

Warszawska 1
Kwidzyn
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
29 dni55 279 02 69
Godziny otwarcia:
PN07:30-13:30
WT12:00-18:00
ŚR12:00-18:00
CZ07:30-13:30
PT07:30-13:30

Opinie o ISPL Jolanta Samborska

Dodaj opinię
5/5
Polecam.....miła, delikatna i solidna.
1/5
Jest mi bardzo przykro, że to piszę ale po kolejnej wizycie prywatnej w trójmieście jestem zmuszona to powiedzieć. Pani Jolanta zniszczyla moje zęby. Wszystkie, które byly przez nią "leczone" okazały się nie wyczyszczone z próchnicy, czyli pod wypełnieniem próchnica rozwijała się dalej. Metody conajmniej średniowieczne, dokładności za grosz. Nie mam skończonych nawet 30 lat, a dziś mialam leczonego już dziesiątego zęba (wszystkie po doktor samborskiej) w tym dwa po leczeniu kanałowym, a jeden ząb czeka korona (lecznie protetyczne). Zęby wyglądały na zdrowe od wewnątrz, ale w środku przez niedokładne oczyszczenie zniszczyła mi moje zęby, tego nigdy już nie odzyskam. Nie konkretna, zbyt delikatna bojąca się cokolwiek zrobić i poświęcająca max 10 minut na pacjeta. Nie polecam i przestrzegam innych by nie zrobili tego błędu co ja. To że to mnie kosztuje finansowo to jest jedna sprawa, tak samo jak fakt, że przez tą kobietę moje zęby wyglądają gorzej jak polskie drogi, a co najgorsze nie mogę nic z tym zrobić tylko oddać się w końcu w dobre ręce i montować korony przed trzydziestka.. idzie dostać depresji..
1/5
Dwa miesiace temu mialam znowu wypelnienie zeba plombą, mam dopiero dwadzieścia lat a to moja już 5 z kolei plomba w tym zębie. Dzisiaj pękł mi ten ząb w pół przy jedzeniu ryby. Nie polecam! Jak można młodej osobie tak wiercić w zębie, żeby w tym wieku pękł?!
5/5
Dokładna i delikatna.
1/5
Nie mam w zwyczaju pisać opinii w internecie ale po dzisiejszej wizycie u dentysty w Gdańsku stwierdziłam, że warto przestrzec inne osoby przed wizytą u Pani Samborskiej. Wszystkie 9 zębów, które miałam robione musiały zostać poprawione. Ja rozumiem że można pominąć czy nie zauważyć pruchnicy w jednym czy nawet dwóch zębach (chociaż i to nie powinno się zdarzyć ) ale we wszystkich dziewięciu? Od dentysty, który obecnie poprawia to co zepsuła dr Samborska usłyszałam, że czasem tak bywa że pod plombą kilkulatnią tworzy się pruchnica ale to co dziś zobaczył przechodzi wszelkie pojęcie cytując :,, kto to Pani tak zrobił, jak można tak wypełnienie założyć wygląda na to że poprzedni stomatolog założył plombę tylko dla ozdoby nie czyszczą zupełnie pruchnicy rozwijającej się w zębie ".
Naprawdę odradzam dr Samborska jeśli nie chcecie potem tak jak ja płacić sporych pieniędzy za naprawianie błędów Pani Samborskiej.
5/5
Wystawiając opinię to przynajmniej piszcie ją w języku polskim a nie po polskiemu. Nieuki i ignoranci.

.
Dodaj opinię

Adres:

Warszawska 1, Kwidzyn

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN07:30-13:30
WT12:00-18:00
ŚR12:00-18:00
CZ07:30-13:30
PT07:30-13:30
ISPL Jolanta Samborska na mapie
Widok z ulicy ISPL Jolanta Samborska