1. Ortodonta
  2. Dolnośląskie
  3. Legnica

ISPL Marzena Dunaj - Ortodonta

Tatrzańska 2
Legnica
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia ortodontyczna
Ortodonta
43 dni76 856 15 46
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:00
WT12:00-18:00
ŚR08:00-14:00
CZ08:00-14:00
PT08:00-14:00

Opinie o ISPL Marzena Dunaj

Dodaj opinię
1/5
Już przy pierwszej wizycie nie spodobała mi się ta pani, ponieważ zaczęła sugerować skoro przyszłam na wizytę na NFZ to jestem biedna. Była bardzo nie miła i odnosiła się z nerwami.
5/5
Bardzo dobry ortodonta.
1/5
Przez wiele lat leczyłem dwójkę swoich dzieci u Pani doktor. Od samego początku była nieprzyjemna w kontaktach jednak przymykałem na to oko, gdyż uważałem, że warto bo myślałem, ze jest ona dobrym fachowcem. Niestety czas epidemii zweryfikował wszystko. Kontakt z Panią doktor urwał się zupełnie - brak adresu, tel. komórkowego a stacjonarny (nie istniał). Z początku myślałem, że jest to normalne - w końcu epidemia - cierpliwie czekałem. Jednak gdy po kilku miesiącach inni lekarze w tym ortodonci i dentyści wrócili do pracy ta Pani nie. Dzieci miały pozakładane aparaty a Pani doktor zostawiła ich samych sobie nie zważając jakie to może mieć konsekwencje zdrowotne. Żadna próba kontaktu bezskuteczna - a było ich bardzo wiele. Wizyta u innego ortodonty zaczęła się od pytania czy mam dokumentację z leczenia ? Dopiero kilkukrotna interwencja w NFZ i prośby u znajomych pomogły w uzyskaniu dokumentacji leczenia ale też nie za pierwszym razem, gdyż Pani doktor ewidentnie nie chciała udostępnić dokumentacji - jest to jej obowiązkiem ! Pani doktor jest bardzo niemiła w kontakcie z pacjentem. Przyjmuje prywatnie w gabinecie przychodni (za pieniądze), też musiałem prosić o wystawianie faktur z czego nie była zadowolona. Spóźnia zaplanowane na godzinę wizyty (nawet do kilkudziesięciu minut). Nie wiem czy jest dobrym fachowcem bo nie zakończyła leczenia dzieci więc oceniam ją bardzo źle. Nie polecam nikomu. Nie miała nawet odwagi zadzwonić gdy o to prosiłem (przez znajomych i przez NFZ podając swój numer telefonu), przekazywał informacje do NFZ, że dzwoniła do mnie, co nigdy nie miało miejsca. Opinię wyrażam jawnie a nie anonimowo - ja nie mam się czego wstydzić, zawsze grzecznie podchodziłem, wizyty umówione zawsze na czas, zawsze dostosowywałem się do warunków ustalanych przez Panią doktor. Mam nadzieję, że Pani Marzena gdy przeczyta tą opinię choć lekko się zarumieni. A dla Państwa, zanim udacie się z dziećmi do tej Pani - radziłbym zastanówcie się kilkakrotnie. P.s. Na moje nieszczęście nawet kilkakrotnie poleciłem ją znajomym i teraz za to zbieram baty.
1/5
Jestem zmuszony znosić podejście Pani doktor dla dobra dziecka, a w rzeczywistosci mam chęć wypowiedzieć "kilka ciepłych słów" w odpowiedzi na ton i formę podejścia do małoletniego pacjenta i jego rodziców.
Chiałbym, aby Pani doktor zadała sobie pytanie czy Ona jest dla nas, czy też My dla niej i za czyje pieniądze siedzi w tym gabinecie.
Gdyby nie to, że na NFZ to dawno bym trzasnął drzwiami.
W zupełnosci zgadzam sie z opiną poprzednika. U mnie ro samo.
1/5
Tak nienormalnej lekarki to jeszcze na swojej drodze nie spotkałam! Miałam umówioną wizytę z dziećmi,gdzie przeszliśmy Covid ponad 20 dni przed wizytą,sama jeszcze zarejestrowała nas na ten dzień po czym gdy przyszłam z dziećmi- mówi zdziwiona "dlaczego przyszłam na wizytę"!? Idiotka najpierw sama umawia,dzieci są zwalniane specjalnie z lekcji po Covidzie śladu nie było bo minęło ponad 20 dni a ona,że za szybko przyszliśmy na wizytę-Jeszcze sama na nią zezwoliła bo było wszystko zgłaszane przez telefon w trakcie umawiania! Nie polecam nie szanuje ani klienta ani jego czasu! Odniosłam wrażenie, że baba ma chyba problem ze sobą! Moim zdaniem nie powinna pracować między ludźmi!
N I E P O L E C A M !!! -100 % opinii w dół dla tej Pani!
1/5
Najgorsza lekarka z jaką miałam styczność! N I E P O L E C A M
Dodaj opinię

Adres:

Tatrzańska 2, Legnica

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-14:00
WT12:00-18:00
ŚR08:00-14:00
CZ08:00-14:00
PT08:00-14:00
ISPL Marzena Dunaj na mapie
Zdjęcie budynku ISPL Marzena Dunaj