Jadwiga Krzemionka

Grota Roweckiego 24a
Sosnowiec
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia ortodontyczna
Ortodonta
14 dni 32 290 63 98
Godziny otwarcia:
PN10:00-16:00
WT10:00-16:00
ŚR12:00-18:00
CZ12:00-18:00
PT10:00-16:00

Opinie o Jadwiga Krzemionka

Dodaj opinię
5/5
SUPER
1/5
Idąc pierwszy raz z dzieckiem byłem dobrze nastawiony, ale to co zastałem na miejscu, to beznadzieja!!!!!
Już w recepcji "wita" nas zmanierowana pani, która rozmawia z pacjentami, jakby byli złem koniecznym.
Z jej postawy wynika, że robi taką łaskę dla tych "biednych"
ludzi, którzy, (odnosi się wrażenie) , powinni błagać na kolanach i przepraszać, że w ogóle przeszkadzają "czarnej damie" w jej osobistych "przemyśleniach".
Jedyna naprawdę miła pani, to starsza pani doktor, która zajmuje się bezpośrednio małymi pacjentami.
Reszta personelu pozostawia dużo do życzenia.
Bardzo bym chciał, ale niestety nie polecam tej placówki na Grota Roweckiego, pomimo tego iż mieszkam w Sosnowcu i chciałbym móc powiedzieć, że w moim mieście jest miło i przyjemnie . Dopóki pani z recepcji nie zmieni swojego podejścia do pacjentów, moja opinia będzie negatywna.
Pozdrawiam wszystkich czytelników
1/5
Niestety zgadzam się z negatywną opinia na temat placówki ortodontycznej na ul. Grota Roweckiego.
Pani brunetka zachowuje się tak, że pacjent musi przepraszać że żyje. Pani w recepcji jest wyniosła i oschła, czym odstrasza dorosłych a co dopiero dzieci. Ponadto trudno z nią dojść do porozumienia co do terminu wizyty, ona ustala termin i musisz się człowieku dostosować a jak nie. to zbywa cię w bardzo nieuprzejmy sposób. Uważam, że takie osoby nie powinny w ogóle pracować z ludźmi, ponieważ kontakt z nimi jest nie przyjemny, a chyba wszyscy wolimy być traktowani z szacunkiem.
Zastanawiam się i usiłuję znaleźć jakieś pozytywy, ale na kilka moich wizyt z dzieckiem w tej placówce, każdy kontakt z panią w recepcji, było jak zderzenie samochodu.
Nie polecam tej placówki dopóki nie zmienia stosunku do pacjenta..
Stajajcie się unikać ortodonty w Sosnowcu na ul. Grota Roweckiego
3/5
Super przychodnia i polecam :
1/5
Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak wrednymi " damami". Pani z recepcji chyba jest sila zaciagana do pracy i to za darmo , bo takie ma podejscie do pacjentów. Z reszta jak czekałam w poczekalni to aż głupio sie siedziało widząc jak traktuje również innych. W gabinecie dwie panie: Pierwsza -ortodontka Malo co się odzywa za to druga ktora notuje wredna i bezczelna. Czułam się jakby to one musiały mi zapłacić za wizytę . Bezczelna, krzyczała wręcz sie zanosila . Gdy zwrocilam jej uwagę ze zle traktuje pacjentów odpowiedziała ze jestem u niej i to ja mam się zachowywać i nie dyskutować. Z daleka od takich!
1/5
Mimo wcześniej przeczytanych opinii, postanowiłam się nie zrażać i iść na wizytę do tej przychodni. Niestety muszę potwierdzić opinie poprzedników.
Pracownicy jakby za karę obsługujący pacjentów. Zero ludzkiego podejścia po drugiego człowieka, a już tym bardziej do dzieci. Wykrzyczane "dziękuję uprzejmie" po których jest tylko niedobrze.
Lekarz hurtowo i przedmiotowo podchodzi do pacjentów: otworzyć buzie, jeść twarde, itp.
Całość wizyty oceniam bardzo słabo. Mimo że to specjalista, nie polecam.
1/5
Niestety wszystkie komentarze na temat bardzo zlej obsługi w tej placowce są prawdziwe. Pani w recepcji pracuje chyba za karę. Wizyta u Pani doktor trwała dosłownie 1 minutę; usłyszałam tylko, ze dziecko ma ładne zęby po zajrzeniu do buzi, bez wykonania zdjęć i odlewów zębów chyba na gole oko nie da sie stwierdzić, ze zabki stałe rosną w prawidłowy sposób. Omijajcie tego ortodontę z daleka.
1/5
Ludzie złoci czytam i myślę sobie że może wszyscy trafili na zły dzień w tej przychodni dzwonie chce zapisać dzieci i co słyszę, że wszystko co sie dowiedziałam w NFZ o aparatach stałych i refundacji to stek bajek a pani właścicielka K. ma racje a ja się nie znam i mam się doinformować. Skończyło się rezygnacją z wizyty. Masakra jakaś
1/5
Witam dokładnie nic dodać nic ująć może to że pani doktor z pewnością nie zmienia jednorazowych rękawiczek bo kiedy gdy jedno wchodzi dziecko a drugie wychodzi właśnie zwróciłam uwagę i chyba więcej tam nie pójdziemy choć mamy aparat
1/5
Wizyty odbywają się hurtowo ,co do rękawiczek zgadzam się też zwróciłam na to uwagę i to mnie przeraża choć gabinet jest schludny jeśli chodzi o leczenie to jesteśmy w trakcie więc się okaże plus krótkie terminy
1/5
Zgadzam się ortodoncja to wielka pomyłka NIE NIE NIE POLECAM!!!!!!!
1/5
Witam,
Co do jakości obsługi, to nie będę się rozpisywała. Chodzę już od 2 lat z dwiema córkami. Ale dzisiaj moja cierpliwość sięgnęła zenitu. W drugiej połowie zeszłego roku, miałam umówioną wizytę na marzec. Pod koniec roku, dostałam informację, że starsza córka zakwalifikowała się do aparatu. I ku mojemu zdziwieniu (bo tak sobie myślałam) dzisiaj nie został wykonany odcisk. Jak ośmieliłam się zapytać szanownej asystentki, że trochę nie rozumiem, dlaczego dzisiaj jest tylko "kontrola stanu zgryzu", to myślałam że mnie wyrzuci za drzwi. Chyba jutro zadzwonię do NFZ, bo mam wrażenie, że to jest tylko naciąganie na nic znaczące wizyty. Za rok moja córka będzie miała 12 lat, nie wiem czy do tego czasu będzie miała aparat, bo kolejny termin na czerwiec. A na aparat chyba też się czeka parę miesięcy.
Dodaj opinię

Adres:

Grota Roweckiego 24a, Sosnowiec

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN10:00-16:00
WT10:00-16:00
ŚR12:00-18:00
CZ12:00-18:00
PT10:00-16:00
Zdjęcie przybliżonego położenia placówki