1. Stomatolog
  2. Śląskie
  3. Częstochowa

Joanna Kasprzykiewicz Przemysław Kasprzykiewicz - NZOZ Ka-Dent - Stomatolog

św. Kazimierza 16a
Częstochowa
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
16 dni 500 643 525
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00
WT14:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00
SO08:00-14:00

Opinie o Joanna Kasprzykiewicz Przemysław Kasprzykiewicz - NZOZ Ka-Dent

Dodaj opinię
1/5
Niestety zawiodłam się, lekarz źle wyleczył mi kanały i musiałam wydać mnóstwo pieniędzy u innego stomatologa, aby uratować zęba. Oprócz tego ten pan chciał mi wyleczyć zdrowe zęby.
1/5
Brak organizacji. Czekamy z rodzina na wizytę trzy tygodnie a przed wizyta otrzymałam telefon ze może przyjąć tylko jedna osobę bo musi przyjąć kogoś z bólem (wizyta w sobotę - telefon w czwartek) Jestem oburzona ja tez mam problemy z zębami i nie mogę czekać następnych tygodni. Ktoś jest lepszym pacjentem a ktoś gorszym?... Nie polecam... Najbardziej się obawiam, że dziecko po pierwszej wizycie u dentysty będzie miało uraz do kolejnych wizyt Pierwsza wizyta okazała się bolesna na dłuższy czas, a opatrunek wytrzymał 4 dni.
5/5
Jestem pacjentką doktor Kasprzykiewicz od ponad 10 lat i jak dla mnie jest najlepsza. To dzięki niej przełamałam strach przed dentystą. Pani doktor zawsze robi wszystko żeby uratować chorego zęba. Polecam w 100%
1/5
Pan doktor wymyśla próchnicę prawie w każdym zębie umie pięknie gadać żeby pacjent w to uwierzył i oczywiście bardzo często kanałowe leczenie po którym i tak ząb boli i jest do usunięcia
5/5
Pani Doktor Bardzo Miła szybko wyrwała mi zęba i jako jedyna przyjęła mnie z bólem zęba . Jeszcze tylko powiem że zgodnie z ustawą i rozporządzeniem ministra zdrowia dentysta ma obowiązek przyjąć pacjenta z bólem zęba poza wszelką kolejnością.
1/5
Byłam tam kilka dni temu... Szkoda, że nie przeczytałam wcześniej opinii. Byłam u pana dentysty i zauważyłam, że zależy mu tylko na wyciągnięciu kasy od pacjenta. Wmawia, że pewne procedury są tylko i wyłącznie płatne a w sumie są one na NFZ. Poza tym nie jest komfortowo siedzieć na fotelu ze świadomością, że drzwi od gabinetu są otwarte na oścież i pacjenci w poczekalni słyszą co się dzieje. Masakra.
1/5
Bezsens. Po tych opiniach to ja dziękuję. Dwa razy byłem w ciągu dnia wychodząc z pracy , straciłem pół dnia a i tak się nie doczekałem, ale może i na szczęście
1/5
U mojej córki pan doktor wynalazł pół uzębienia z próchnica o zaczął leczyc. Coś podkusiło mnie żeby skonsultować u innego lekarza i okazało się że nie ma żadnych ubytków a 3 żeby zostały wleczone zdrowe. Nie polecam
5/5
Super lekarz profesjonalista bardzo delikatny i rzetelny Polecam
1/5
Strata czasu. Wizyta umówiona przez Panią Asystent dwa tygodnie przed docelowym terminem z uprzedzeniem, że dzień przed tą datą zostanie potwierdzona telefonicznie. Żadnego telefonu dzień przed, ani w umówionym dniu. Po przybyciu na 10 minut przed wizytą, drzwi do gabinetu zamknięte, na dzwonek nikt nie reagował, a telefon wyłączony. Z domu dobiegały jedynie odgłosy awantury, które ustały po użyciu dzwonka. W międzyczasie przyszedł pacjent umówiony na tę samą godzinę, z której wyszło na to, że taki stan rzeczy to nie jednorazowa sytuacja, bo dzisiejsza wizyta była "wciśnięta" po takiej samej akcji. Mimo obecności domowników nikt nie raczył wyjść, powiedzieć przynajmniej, że gabinet jest dzisiaj zamknięty, nie mówiąc już o powodzie. Na odchodne po 40 minutach czekania spotkałem chłopaka wchodzącego do domu, który przekazał mi, że na furtce, a konkretnie na skrzynce pocztowej przy otwartej bramie wisi kartka, że dzisiaj jest zamknięte, jak mniemam, to jest (zdaniem wlaścicieli) właściwy sposób poinformowania, zgaduję, około dziesiątki pacjentów o odwołaniu wizyty. Totalny brak rzetelności i profesjonalizmu, strach zaczynać jakiekolwiek dłuższe leczenie, bo może się okazać, że nagle po przybyciu gabinet będzie zamknięty, a kolejna wizyta będzie wciskana między innych pacjentów za kilka tygodni. Dodatkowo słysząc krzyki pokroju "a gówno mnie to obchodzi" do kogoś w domu z agresją w głosie nie daje pacjentom poczucia komfortu i bezpieczeństwa. Ze swojej strony odradzam umawianie wizyt, chyba, że chcą Państwo całować klamkę z niewyleczonymi zębami.
1/5
CHODZĘ OD KILKUNASTU LAT, WIZYT NIE MA KOŃCA NAJCZĘŚCIEJ TYCH ODWOŁANYCH , DZIEŃ PRZED , JAK CZŁOWIEK JUŻ ZORGANIZOWAŁ CZAS ABY BYC BO MU ZALEŻY.
PO KAŻDEJ WIZYCIE WSZYSTKO PIĘKNIE A PO DWÓCH DNIACH PLOMBA WYLECIAŁA I TRZEBA ZNÓW ROBIĆ TO SAMO.
TERAZ OD KILKU MIESIĘCY GABINET ZAMKNIĘTY, PACJENCI ZOSTAWIENI SAMI SOBIE .
NIE SĄDZĘ ŻE TAM WRÓCĘ , JUZ JESTEM POD OPIEKĄ INNEGO STOMATOLOGA .
1/5
Masakra doktor chyba się na zegarku nie zna dzwonią dzień wcześniej pytają się potwierdzenie godziny a i tak czeka się godzinę albo i więcej sądzę że doktor troszkę naciąga klienta🙃
1/5
Odradzam i ostrzegam, zakłamane i nierzetelne informacje na temat stanu uzębienia,opieka.. to żart to naciąganie na koszty ...tona lukru i sztucznej uprzejmości a pod tym brak profesjonalizmu i podstawowej wiedzy stomatologicznej ...wizyta w innej poradni i łapanie się za głowę kto panią leczył... próbuje ratować wszystko co pani doktor raczyła spier....ć
1/5
Ostrzegam wszystkich przed "leczeniem" zębów w tym gabinecie. To co robi "dr" to jakaś kpina z ludzi. Wydane dużo pieniędzy, a efekty żadne. Uzębienie w gorszym stanie niż przed leczeniem. Kanały źle oczyszczone, endodonci łapią się za głowę, ponieważ twierdzą, że kanały zostały wypełnione materiałem, którego nie używa się od wielu lat. Ale nie tylko to - estetyka wykonania plomb- tragedia, nowi dentyści śmieją się w twarz. Jeszcze raz - ostrzegam, ostrzegam, ostrzegam!
1/5
Jeśli chodzi o leczenie zdrowych zebów to widzę, że mimo upływu lat nadal to się zdarza. Córka chodziła do p. doktor przed założeniem aparatu ortodontycznego i mimo stałej kontroli nagle dowiedzieliśmy się że ma 12!! zebów do leczenia. Dobrze, że po drugim poszliśmy do lekarza i okazało się że żaden ząb nie jest zepsuty. Koszmar. Jak tak można
Dodaj opinię

Adres:

św. Kazimierza 16a, Częstochowa Podjasnogórska

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-20:00
WT14:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00
SO08:00-14:00