Okulus Plus Centrum Okulistyki i Optometrii

Górska 19
Bielsko-Biała
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Oddział leczenia jednego dnia 27 dni 33 816 25 78
Operacje jaskry z zaćmą 11 dni 33 816 25 78
Poradnia okulistyczna
Okulista
319 dni 33 816 25 78
Godziny otwarcia:
PN08:00-15:00
WT09:00-18:00
ŚR08:00-15:00
CZ08:00-17:00
PT08:00-18:00
Zabiegi w zakresie ciała szklistego (witrektomia) 11 dni 33 816 25 78

Opinie o Okulus Plus Centrum Okulistyki i Optometrii

Dodaj opinię
1/5
7.01.15- czas oczekiwania NFZ 19 miesięcy!
Ocena : 0
1/5
Na NFZ nie leczą,kiedy po 10 miesiącach oczekiwania na wizytę dostałam się wreszcie do lekarza nie usłyszałam żadnej diagnozy tylko dostałam skierowanie na 2 dodatkowe badania /jedno płatne/ i ''proszę się zgłosić z wynikami''. Po ich wykonaniu -już w krótkim terminie 3 tyg-chcę się zarejestrować na wizytę i zapisują mnie za dokładnie za 2/dwa/lata-kpiny z pacjenta i wymuszanie prywatnej wizyty.Nie polecam
5/5
Profesjonalna obsługa przez wykwalifikowanych specjalistów.. Jestem bardzo zadowolona z operacji na zaćmę i jaskrę..polecam..
5/5
Do zabiegu usunięcia zaćmy podchodziłam z pewną obawą. Okazało się, że niepotrzebnie. Od momentu przekroczenia progu kliniki wyczuwa się troskę i ogromną życzliwość całego personelu. Wszystkie zagadnienia medyczne wyjaśniono mi w prosty i przystępny sposób. Sam zabieg przebiegał szybko i bezboleśnie, tak samo jak rekonwalescencja. Serdecznie polecam wszystkim.
5/5
Doktor Iwona Filipecka to konkretny i profesjonalny lekarz, a przy tym ciepła i przesympatyczna osoba. Mój wujek miał usuniętą zaćmę i wszczepione soczwki trzyogniskowe. Jest bardzo zadowolony z efektów. W końcu dostrzega wszystkie kolory a do tego czyta i pracuje bez okularów. Można powiedzieć, że w wieku 63 lat odzyskał wzrok sprzed lat, nie możemy w to uwierzyć!! Bardzo dziękujemy za wspaniałe i fachowe podejście oraz opiekę całego zespołu okulusa.
5/5
Witam. Piszę swoją opinie z dystansu czasu , który minął od mojej wizyty kwalifikacyjnej i operacji odbytej w Klinice Okulus Plus w Bielsku Białej .
Jestem przekonana , że to właśnie mijający czas jest najlepszym weryfikatorem mojej oceny, która jest bardzo pozytywna. oceniać Klinikę , to oceniać ludzi w niej pracujących: lekarzy, pielegniarki … W Klinice poddałam się usunięciu obuocznej zaćmy i wszczepieniu soczewek korekcyjnych -rok 2015 . Zabieg przeprowadziła Dr.n.med. Iwona Filipecka . Świetny lekarz-chirurg i bardzo dobry człowiek, o czym przekonałam się nie tylko poprzez osobisty kontakt z Panią doktor, ale także fakt, iż jest bardzo zaangażowanym społecznikiem, m.in. czynnie pomaga dzieciom z dalekiej Afryki. Dobry lekarz i dobry człowiek-to atuty ,które mnie przekonały do podjęcia decyzji operacji w Klinice Okulus .
z perspektywy minionych lat oceniam , że dokonałam bardzo dobrego wyboru. Pani doktor Filipecka okazała się wspaniałym specjalistą . Zabieg operacji zaćmy przebiegł pomyślnie, a soczewki , które skorygowały moją bardzo dużą wadę wzroku sprawiły, że zobaczyłam świat w zupełnie nowym świetle .
Do chwili obecnej pozostaje pod opieką Pani doktor Filipeckiej , której pragnę raz jeszcze podziękować .
Dziękuje również całemu personelowi medycznemu za profesjonalizm , uśmiech i życzliwość . Polecam Klinikę Okulus PLus .
Maria
5/5
Polecam leczenie w klinice Okulus. Jestem bardzo zadowolona z rzetelnego podejścia do pacjenta oraz możliwością wykonania wszystkich badań na miejscu. Jeden z lepszych ośrodków okulistycznych na Śląsku, lecze się u nich od 2 lat razem z córką i synem. Każdy z nas miał inny problem i każdy otrzymał fachową pomoc. Warto także podkreślić, że w okulusie od razu można kupić okulary. Duży wybór oprawek i profesjonalna pomoc ze strony Pani Optyk, dla mnie to ogromna wygoda i oszczędność czasu.
Polecam i dziękuję za pomoc.
5/5
Mam 58 lat i od trzydziestu lat nosiłem okulary . Moja wada wzroku była coraz bardziej uciążliwa , ponieważ nawet nowe okulary nie poprawiały widzenia . Po konsultacji w klinice Okulus zdecydowałem się na proponowany mi zabieg usunięcia zaćmy plus korektę wzroku.
Zabieg okazał się całkowicie bezbolesny i wyjątkowo krótki , natomiast efekt końcowy jest rewelacyjny. Na dzień dzisiejszy nie noszę żadnych okularów i wszystko widzę prawidłowo . Jestem bardzo zadowolony z efektów zabiegu i szczerze polecam sam zabieg jak i klinikę Okulus.
Zostałem jako pacjent potraktowany profesjonalnie i przyjaźnie za co serdecznie dziękuje wszystkim pracownikom Kliniki.
Dodaj opinię

Adres:

Górska 19, Bielsko-Biała

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PN08:00-15:00
WT09:00-18:00
ŚR08:00-15:00
CZ08:00-17:00
PT08:00-18:00