Okulus Plus Centrum Okulistyki i Optometrii

Górska 19
Bielsko-Biała
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Oddział leczenia jednego dnia 10 dni 33 816 25 78
Operacje jaskry z zaćmą 11 dni 33 816 25 78
Poradnia okulistyczna
Okulista
444 dni 33 816 25 78
Godziny otwarcia:
PN09:00-17:00
WT09:00-19:00
ŚR08:00-18:00
CZ15:00-20:00
PT08:00-17:00
Zabiegi w zakresie ciała szklistego (witrektomia) 10 dni 33 816 25 78

Opinie o Okulus Plus Centrum Okulistyki i Optometrii

Dodaj opinię
1/5
7.01.15- czas oczekiwania NFZ 19 miesięcy!
Ocena : 0
1/5
Na NFZ nie leczą,kiedy po 10 miesiącach oczekiwania na wizytę dostałam się wreszcie do lekarza nie usłyszałam żadnej diagnozy tylko dostałam skierowanie na 2 dodatkowe badania /jedno płatne/ i ''proszę się zgłosić z wynikami''. Po ich wykonaniu -już w krótkim terminie 3 tyg-chcę się zarejestrować na wizytę i zapisują mnie za dokładnie za 2/dwa/lata-kpiny z pacjenta i wymuszanie prywatnej wizyty.Nie polecam
5/5
Profesjonalna obsługa przez wykwalifikowanych specjalistów.. Jestem bardzo zadowolona z operacji na zaćmę i jaskrę..polecam..
5/5
Do zabiegu usunięcia zaćmy podchodziłam z pewną obawą. Okazało się, że niepotrzebnie. Od momentu przekroczenia progu kliniki wyczuwa się troskę i ogromną życzliwość całego personelu. Wszystkie zagadnienia medyczne wyjaśniono mi w prosty i przystępny sposób. Sam zabieg przebiegał szybko i bezboleśnie, tak samo jak rekonwalescencja. Serdecznie polecam wszystkim.
5/5
Doktor Iwona Filipecka to konkretny i profesjonalny lekarz, a przy tym ciepła i przesympatyczna osoba. Mój wujek miał usuniętą zaćmę i wszczepione soczwki trzyogniskowe. Jest bardzo zadowolony z efektów. W końcu dostrzega wszystkie kolory a do tego czyta i pracuje bez okularów. Można powiedzieć, że w wieku 63 lat odzyskał wzrok sprzed lat, nie możemy w to uwierzyć!! Bardzo dziękujemy za wspaniałe i fachowe podejście oraz opiekę całego zespołu okulusa.
5/5
Witam. Piszę swoją opinie z dystansu czasu , który minął od mojej wizyty kwalifikacyjnej i operacji odbytej w Klinice Okulus Plus w Bielsku Białej .
Jestem przekonana , że to właśnie mijający czas jest najlepszym weryfikatorem mojej oceny, która jest bardzo pozytywna. oceniać Klinikę , to oceniać ludzi w niej pracujących: lekarzy, pielegniarki … W Klinice poddałam się usunięciu obuocznej zaćmy i wszczepieniu soczewek korekcyjnych -rok 2015 . Zabieg przeprowadziła Dr.n.med. Iwona Filipecka . Świetny lekarz-chirurg i bardzo dobry człowiek, o czym przekonałam się nie tylko poprzez osobisty kontakt z Panią doktor, ale także fakt, iż jest bardzo zaangażowanym społecznikiem, m.in. czynnie pomaga dzieciom z dalekiej Afryki. Dobry lekarz i dobry człowiek-to atuty ,które mnie przekonały do podjęcia decyzji operacji w Klinice Okulus .
z perspektywy minionych lat oceniam , że dokonałam bardzo dobrego wyboru. Pani doktor Filipecka okazała się wspaniałym specjalistą . Zabieg operacji zaćmy przebiegł pomyślnie, a soczewki , które skorygowały moją bardzo dużą wadę wzroku sprawiły, że zobaczyłam świat w zupełnie nowym świetle .
Do chwili obecnej pozostaje pod opieką Pani doktor Filipeckiej , której pragnę raz jeszcze podziękować .
Dziękuje również całemu personelowi medycznemu za profesjonalizm , uśmiech i życzliwość . Polecam Klinikę Okulus PLus .
Maria
5/5
Polecam leczenie w klinice Okulus. Jestem bardzo zadowolona z rzetelnego podejścia do pacjenta oraz możliwością wykonania wszystkich badań na miejscu. Jeden z lepszych ośrodków okulistycznych na Śląsku, lecze się u nich od 2 lat razem z córką i synem. Każdy z nas miał inny problem i każdy otrzymał fachową pomoc. Warto także podkreślić, że w okulusie od razu można kupić okulary. Duży wybór oprawek i profesjonalna pomoc ze strony Pani Optyk, dla mnie to ogromna wygoda i oszczędność czasu.
Polecam i dziękuję za pomoc.
5/5
Mam 58 lat i od trzydziestu lat nosiłem okulary . Moja wada wzroku była coraz bardziej uciążliwa , ponieważ nawet nowe okulary nie poprawiały widzenia . Po konsultacji w klinice Okulus zdecydowałem się na proponowany mi zabieg usunięcia zaćmy plus korektę wzroku.
Zabieg okazał się całkowicie bezbolesny i wyjątkowo krótki , natomiast efekt końcowy jest rewelacyjny. Na dzień dzisiejszy nie noszę żadnych okularów i wszystko widzę prawidłowo . Jestem bardzo zadowolony z efektów zabiegu i szczerze polecam sam zabieg jak i klinikę Okulus.
Zostałem jako pacjent potraktowany profesjonalnie i przyjaźnie za co serdecznie dziękuje wszystkim pracownikom Kliniki.
1/5
Katastrofa ,odradzam wizytę w tej przychodni.Moja prywatna wizyta była umówiona na godzinę 17 55.Pomijam fakt że wszystkie osoby są przyjmowane na zewnątrz ,przy ruchliwej drodze (nie wyobrażam sobie jak to będzie w zimie ,mamy z małymi dziećmi),to czekamy na panią która odbiera telefony,ustala terminy wizyt i wychodzi ma zewnątrz przychodni by sprawdzić nam temperaturę.Wiem że mamy czas pandemi ale ludzie tłoczących się na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych w niczym nie poprawi naszego i pracujących tu ludzi zdrowia a wręcz przeciwnie !.Tak jak pisałam miałam umówiona wizytę na 17 55 (zaznaczam prywatną ) ,Weszłam z dwudziesto minutowym opóźnieniem , to niewiele przed tym co było przede mną,Pan doktor przyjął mnie,zrobił wywiad i zapytał o cel wizyty.Skarżyłam się na gorsze widzenie przez obecne okulary.Po przeczytaniu kilku linijek tekstu,stwierdził ze potrzebna mi zmiana okularów ,i musi jeszcze wykonać ogólne badanie gałki ocznej .Zakropił mi oczy i dwadzieścia minut miałam czekać na poczekalni,Po pół godziny zawołała mnie pielęgniarka by zrobić badanie po kropelkach i kazała czekać aż Pan doktor mnie wezwie,W poczekalni przesiedzialam prawie do godziny 20 !!!Nie mogłam po prostu w to uwierzyć ,może byc spóźnienie pół godziny ale nie tyle.Po wejściu do gabinetu pan doktor stwierdził ze był przede mną trudny pacjent ,ale to nie prawda bo w tak zwanym miedxy czasie były przyjmowane osoby przychodzące na późnejsze godziny a ci którzy przyszli wcześniej czekali w długiej kolejce.Jak już udało mi się wejść do gabinetu ,okazało się ze niestety nie dostanę recepty na okulary bo to badanie robi inny lekarz dostępny tylko w godzinach dopoludniowych i muszę znowu ustalić nowy termin do tego lekarza.To jakiś dramat !!Czy tak wyglada prywatna wizyta!!!Polecam skorzystać z wzorów kliniki np Św Łukasza,gdzie pacjent po wejściu na poczekalnie wie ze trafił w dobre ręce.Jeden lekarz robi badanie oczu,zakrapia oczy i robi odczyty oraz bada wzrok określając wadę i wypisując receptę na okulary.Odradzam tą przychodnie,pod każdym względem,
5/5
Szkła kontaktowe zaczęłam nosić mając 17 lat. To była ogromna odmiana po okularach, ale i tak z wizyty na wizytę przybywało dioptrii, krótkowzroczność rosła, doszedł astygmatyzm. W którymś momencie minełam granice możliwości opracji laserowej, ale ona i tak nigdy nie budziła mojego zaufania. Problem zaczął się gdy trzy lata temu moje oczy przestały tolerować wielogodzinne noszenie soczewek i musiałam wrócić do okularów. Przy krótkowzroczności ponad 12 Dioptrii i astygmatyzmie ok. 2 Dioptrii, zmiana w moim życiu była ogromna. Gdy kilka tygodni temu usłyszałam o zabiegu Visian ICL, moja decyzja była natychmiastowa. Teraz poprzez soczewki fakijne odkrywam inny świat. Po ponad 30 latach życia z wadą wzroku, przyzwyczaiłam się do tego, ze pierwsze co robiłam rano to sięganie po okulary, że pływając musiałam uważać, żeby woda nie dostała mi się do oczu, byłam w stanie założyć i ściągać soczewki w pociągu czy samolocie. Teraz otwieram rano oczy i widzę, biorąc torebkę nie sprawdzam czy mam sól fizjologiczną i lusterko, zakładając bluzkę nie muszę uważać na okulary, ani trzymać ich schodząc po schodach w maseczce, bo spadają, spadają też jak w maseczce wyciągasz zakupy z kosza na ladę, i nie oglądam już pandemicznego świata zza zaparowanych szkieł. Może wszczepienie soczewki nie brzmi zachęcająco, ale w rzeczywistości sam zabieg jest krótki i bezbolesny, a chwilowy dyskomfort nie wpływa na jakość życia. Fachowa pomoc wszystkich pracowników OKULUS PLUS i niesamowita profesjonalność doktor Iwony Filipeckiej sprawiły, że tak wizyty w klinice, jak i oba zabiegi przebiegły szybko i bezstresowo 🙂
5/5
Baaardzo i jeszcze raz bardzo dziekuje za pomoc w naglym wypadku, za dobre slowo i wogole za wszystko. Napewno zobaczymy sie znowu na zabiegach korekcyjnych 😁
Polecam i pozdrawiam wszystkich !
5/5
Polecam gorąco przychodnię, pełen profesjonalizm i serdeczność, dotrzymywanie terminów i godzin wizyt, przypominanie o nich, bez względu czy to wizyta prywatna czy na NFZ.
5/5
100 % zadowolenia. Profesjonalna obsługa na wysokim poziomie👍. Personel pomocny i uprzejmy. Szybka reakcja na nagłą potrzebę i to na NFZ. POLECAM 👍
5/5
Bardzo polecam wizytę w OKULUS PLUS! Przemyślana organizacja pracy, dzięki której wszystko odbywa się punktualnie. Specjalistów charakteryzuje rzeczowe i kompetentne podejście do pacjenta. Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze.
5/5
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Centrum Okulistycznym OKULUS które odbyło się na NFZ na początku sierpnia 2022. Wszystkie badania odbyły się sprawnie bez czekania pomiędzy a w dodatku w miłej atmosferze. Dziękuję Pani dr n.med. Agnieszce Nowak która swoją wiedzą i doświadczeniem spowodowała że czułam, że jestem pod dobrą opieką. Polecam to Centrum.DG
5/5
Obsługa profesjonalna, miła i zgodnie z umówionym terminem. Polecam 😃
1/5
Odradzam wizyty przerost ambicji nad treścią dużo gadki mało efektu typowy polski poziom usług terminy w nieskończoność trwają i nic z nich nie wynika porażka szkoda czasu
Dodaj opinię

Adres:

Górska 19, Bielsko-Biała

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PN09:00-17:00
WT09:00-19:00
ŚR08:00-18:00
CZ15:00-20:00
PT08:00-17:00