1. Stomatolog
  2. Wielkopolskie

Krzysztof Adamczak "K.A Dent" - Stomatolog

Nadnotecka 22a
Drawsko
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
12 dni 67 345 15 00
Godziny otwarcia:
PN09:00-15:00
WT09:00-15:00
ŚR09:00-18:00
CZ09:00-18:00
PT09:00-18:00

Opinie o Krzysztof Adamczak "K.A Dent"

Dodaj opinię
1/5
W poniedziałek 09/5/2022 pojechałem z bólem zęba córki do przychodni w Drawsku, Nadnotecka 22a, ponieważ przychodnia w Krzyżu w poniedziałki i wtorki jest nieczynna. Po 65 minutach oczekiwania z gabinetu wyszła pacjentka. Korzystając z okazji zajrzałem do gabinetu w celu poinformowania o problemie bólu, niestety nie zdążyłem, usłyszawszy: "proszę czekać, zawołamy". Po kolejnych 10 minutach pomoc dentystyczna otwiera drzwi i zaprasza matkę z nastolatkiem, bo była umówiona, choć przyszła po nas a jej syn - pacjent bez bólu więc jego matka wyraziła szczerą ochotę przepuścić moją córkę, skoro cierpi. I tu zaskoczenie, bo po konsultacji za drzwiami gabinetu, stomatolog, w osobie pomocy dentystycznej oświadczył, że nie przyjmie mojej córki, bo nie była umówiona i nie zdąży jej przyjąć, bo nie zdąży na pociąg do Poznania (ciekaw jestem od kiedy Drawsko ma stację PKP połączoną torami). Nie wiem, gdzie zamieszkuje i gdzie jeszcze praktykuje owa pani stomatolog, choć nie ma to żadnego znaczenia ale zakładam, że prowincję traktuje, jak za czasów słusznie minionych.
Skoro lekarz w XXI wieku wykazuje się tak rozumianą etyką lekarską, postanowiłem poinformować o tym zdarzeniu Zarodowy Fundusz Zdrowia.
Z córką musiałem pojechać do stomatologa w Gorzowie (140 km w obie strony), gdzie obsługa jest na profesjonalnym poziomie. Gorąco polecam EURO-DENT/Gorzów.
Wszystkim pacjentom życzę więcej szczęścia i optymizmu.
1/5
Byłam na wizycie z 4 letnim synem.
Okazało się, że nie było stomatologa tylko asystentka dentystyczna. Syn sie bał, zwymiotował, ja w 39tc prawie też, a owa Pani powiedziała, że powinien przyjść głodny, i teraz mam go wyprowadzić na dwór i wrócić posprzątać bo ona się też "zhaftuje", więc ja mam to wszystko ogarnąć.
5/5
Polecam gabinet stomatologiczny bardzo miła obsługa Pani Wioleta super dziękuję i pozdrawiam serdecznie
5/5
Byłam na wizycie w gabinecie stomatologicznym i jestem niezwykle zadowolona z całej obsługi. Już od rejestracji czułam się potraktowana z pełną uprzejmością ,życzliwością i troskliwością a lekarz wykazał się ogromnym profesjonalizmem, delikatnością i indywidualnym podejściem do pacjenta. Cała wizyta przebiegła w przyjaznej, spokojnej atmosferze, dzięki czemu czułam się komfortowo i bezpiecznie. Z pełnym przekonaniem mogę polecić ten gabinet każdemu, kto szuka fachowej opieki stomatologicznej na najwyższym poziomie.
5/5
Bardzo profesjonalna obsługa i przemiła atmosfera. Pan doktor oraz asystentka okazali ogromną troskę i zaangażowanie, dzięki czemu wizyta przebiegła bez stresu. Serdecznie polecam ten gabinet!
1/5
Tragedia do potęgi. Umówiony pacjent do rwania bolących zębów okazało się że na pierwszej wizycie tylko zakłada się kartotekę, kolejna wizyta za miesiąc. Więc cierp dalej i czekaj albo zapłać
żenada.
1/5
Nie polecam!
Wielką łaskę robią, że w ogóle przyjmą pacjenta, a jak już przyjmują to tylko prywatnie. ( Po co ten NFZ?). Pani mało przyjemna.
5/5
Polecam
Pełny profesjonalizm ,bez bólu i w przemiłej atmosferze!
5/5
Polecam
Leczenie bezbolesne,atmosfera w gabinecie i poczekalni przemiła,lekarz bardzo delikatny.Doktor zaproponował bardzo fajne rozwiązanie dotyczące mojego problemyu
4/5
Polecam super atmosfera 😃 bezboleśnie fajnie
4/5
Obsluga w gabinecie stomatologicznym nienaganna. Przemiły personel i szybka interwencja w przypadku bolu zęba. Polecam.
5/5
Polecam
Bezboleśnie
Jeste bardzo zadowolona
Bardzo mila atmosfera w gabinecie i poczekalni
5/5
Serdecznie polecam pana stomatologa oraz cały personel. Pełen profesjonalizm, miła atmosfera i indywidualne podejście do pacjenta. Personel bardzo uprzejmy , pomocny i uśmiechnięty. Wizyta przebiegła sprawnie i bez stresu. Podejście do dziecka świetne. Zdecydowanie warto skorzystać z usług tego gabinetu.
5/5
Bardzo przyjemna atmosfera i profesjonalne podejście od samego wejścia. Personel miły i pomocny, wszystko dobrze zorganizowane, bez długiego czekania. Gabinet nowoczesny i zadbany, człowiek od razu czuje się komfortowo. Zdecydowanie miejsce warte polecenia.
5/5
Bardzo polecam gabinet w Drawsku. Bardzo przemiły personel. I bezboleśnie🙂
5/5
Polecam Najlepszy stomatolog w powiecie Czarnkowsko Trzcianeckim bardzo miła i przyjemna pani od zapisów. Bez bolesne wyrywanie zębów. Kto się boi stomatologów po pierwszej wizycie przestaje się bać. Polecam
5/5
Szukasz dobrego godnego zaufania stomatologa oraz bardzo miłej obsługi polecam stomatologa w Drawsku. Szukasz dobrego stomatologa który rwie zęby bez bólu zapisz się tutaj a nie po żałujesz swojego wyboru stomatologa.
5/5
Polecam gabinet stomatologiczny. Szybko, bezboleśnie w miłej atmosferze.Super dentysta, delikatny z podejściem do dzieci.Pani higienistka W.najlepsza kobieta , życzliwa,pomocna z sercem na dłoni ❤️
5/5
Szybko bezboleśnie w bardzo miłej atmosferze ,jak i stomatolodzy tak i panie zapisujące na wizytę pełen profesjonalizm , najlepsi stomatolodzy w powiecie czarnkowsko trzcianeckim, polecam w 100 %. Bardzo miłe podejście do dzieci i dorosłych.
5/5
Miło bez boleśnie polecam ten gabinet cudowna atmosfera
5/5
Szybko, miło i najważniejsze bezboleśnie
5/5
Od dziecka bałam się dentysty. Tutaj to się zmieniło. Bardzo miła obsługa. Super atmosfera i podejście do pacjenta.
5/5
Z całego serca polecam! Pełen profesjonalizm. Świetne podejście do pacjenta.
5/5
Polecam, bardzo miło obsługa, syn zadowolony .
5/5
Byłem pierwszy w gabinecie w drawsku była przemiła obsługa i profesjonalne podejście do klienta 😁
Będę częstym gościem tej kliniki 😊
Każdemu polecam😁
5/5
Świetne podejście do dzieci!
Miło i profesjonalnie, szczerze polecam! :)
5/5
Świetne podejście do dzieci! Miło i profesjonalnie, szczerze polecam! :)
5/5
Bardzo polecam miła atmosfera najlepszy stomatolog w okolicach
5/5
Serdecznie polecam!Pani w rejestracji bardzo uprzejma -zadzwonila ze zwolnil sie szybszy termin przyjęcia i moglam skorzysac z blyskawicznej wizyty na czym bardzo mi zależało. Oczywiście bezbolesnie ,super atmosfera.
5/5
Serdecznie polecam, bezboleśnie, wspaniała atmosfera
Dodaj opinię

Adres:

Nadnotecka 22a, Drawsko

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN09:00-15:00
WT09:00-15:00
ŚR09:00-18:00
CZ09:00-18:00
PT09:00-18:00