Lekarze Specjaliści Endokrynolodzy i Diabetolodzy E.Aksamit-Białoszewska i U.Tarasiewicz

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 24-07-2016.
Sybiraków 36
Olsztyn
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Lekarze Specjaliści Endokrynolodzy i Diabetolodzy E.Aksamit-Białoszewska i U.Tarasiewicz

Dodaj opinię
1/5
Dr Tarasiewicz równie dobrze mogłaby pobierać opłatę nie widząc pacjenta. Zmierzyć ciśnienie sama sobie potrafię, a czy TSH mam w normie też ocenić nie trudno. W związku z tym po co taki lekarz? Czuję się fatalnie po 3 latach leczenia u dr Tarasiewicz. Czas na zmianę....
1/5
podzielam negatywną opinię. W pażdzierniku 2014 poinformowano mnie, że w tym roku juz nie moge być przyjeta (limit wyczerpany). Od początku stycznia 2015 bezskutecznie usiłuję sie zarejestrować. Kontakt telefoniczny równy zeru - nikt nie odbiera telefonu, któregoś dnia usłyszałam informację, że "abonent jest czasowo wyłączony". Po co mi lekarz, do którego nie mogę się dostac na kontrolę ???? Nie pozostaje nic innego jak zmiana lekarza.
1/5
Czy to przypadkiem nie chodzi o tę samą endokrynolog która przyjmuje w poradni Endokrynologicznej Szpital Wojewódzki przy Żołnierskiej? Jeśli tak to w tej poradni nie ma czego szukać. Druga endokrynolog nie mierzy nawet ciśnienia. W rejestracji panie młode czy te starsze też robią łaskę że pracują. Czas na zmiany.

Nie polecam tej przychodni.
1/5
Całkowicie zgadzam się z opinią Anus. Wizyta polega na zmierzeniu ciśnienia i zerknięciu na poziom TSH, z czym można sobie poradzić we własnym zakresie, nie czekając 8 m-cy. Sugestia, że jednak nie czuję się najlepiej skończyła się stwierdzeniem, że jak chcę, to p. doktor może mi nieco zwiększyć dawkę hormonu. Telefon wiecznie zajęty, a w kontakcie na miejscu, pani w rejestracji "właśnie skończyła pracę" i wyprasza z poradni. Czas na zmianę.
1/5
Telefon mimo ze jest wolny nikt go zechce odnieść. Cóż to za zwyczaje i jak traktuje się chorego. Popieram poprzednie opinie i zmieniam przychodnie.
1/5
Od okolo tygodnia telefoniczna proba rejestracji. Okolo 30 telefonow dziennie i nikt nie odbiera. Porażka
1/5
popieram. nikomu sie nie chce odebrac telefonu
1/5
czy w tej przychodni pracuje ktos kto podnosi sluchawke telefonu? chyba nie!!! nie mozna sie w ogole dodzwonic !!
1/5
Dzisiaj jest czwartek 22.10.2015 r. W tym dniu poradnia diabetologiczna jest czynna ale Pani w rejestracji nie odbiera w ogóle telefonu mimo, że jest. Przypuszczam, że telefon jest wyciszony. Będąc w lipcu br. na kontroli u Pani dr U. Tarasewicz zwracałam uwagę Pani w rejestracji, że nie można się dodzwonić do poradni. Jak widać nic się w tej sprawie nie zmieniło. Mieszkam na drugim końcu Olsztyna, mam chore nogi, po to jest telefon żeby można było się telefonicznie zarejestrować. Wniosek nasuwa się sam!!!
1/5
Szlak mnie trafi kto tam ddbiera telefony? jest ktoś taki kto może dokonać rejestracji ?.Jak się dodzwoniłam to Pani podała mi nr. do szpitala miejskego mówiąc że tu to pomyłka.Na 100% pomyłka.Szanować ludzi!!!! a jak nie to odejść z pracy!!!!
1/5
przeszukalem internet, zero informacji o ktorej sa przyjmowane telefony
Wystarczylo by nagrac cos na sekretarke i ludzie by sie niedenerwowali.
Ale prawnicy i lekarze to św.... kr....wy.
1/5
Pani Tarasiewicz i pani Aksamit nie powinny mieć prawa leczyć ludzi
brak szacunku i kilku ciepłych słów dla pacjenta czuły się w Szpitalu Wojewodzkim w Olsztynie - Poradnia jak CARYCE RUSKIE okropne kobiety. NIEPOLECAM
1/5
Popieram wszystkie powyższe opinie. Ja "leczyłam" się u p. Bałoszewskiej - pomiar ciśnienia,obmacanie tarczycy,ważenie i ewentualnie z wielką łaską skierowanie na TSH. Mam guzy na tarczycy ale pani nawet nie wspomniała o biopsji, usg kontrolnym, czymkowiek. Bzdura a nie leczenie. Bez specjalizacji wiem więcej i lepiej bym się zajęła pacjentem niż w/w pani.
1/5
Nikt nie odbiera tel.
1/5
Potwierdzam poprzednie opinie. Zwłaszcza jeżeli chodzi o Panią dr. Aksamit. Zmierzy ciśnienie zważy i wypisze skierowanie na badania, oczywiście płatne. Wizyta 10 min. zero rozmowy, a na pytania udaje głuchą. Wyniki żeby nie płacić ponownie za "dzień dobry" zaniosłam do lekarza rodzinnego. Pani doktor bez tytułu naukowego lepiej mnie prowadzi niż Pani Aksamit. Więcej nie odwiedzę Tej paniusi. Wiele złych opinii o oschłej i nie sympatycznej Pani słyszałam od byłych jej pacjentów. Nie polecam.
1/5
Ja tez nie polecam . Osobiście byłam,ciśnienie tak mi podskoczyło ,że bałam się,że wyląduje w szpitalu,byłam wtedy w ciąży... Ale to jak potraktowała moją mamę,mógłby znaleźć swój finał w sadzie....kontrola po długim oczekiwaniu na wizytę w ramach NFZ..na to,że dusi w okolicach szyi pani doktor powiedziała,że trzeba do psychiatry...i dała tylko skierowanie na nędzne TSH....po czym szybko wizyta w LuxMedzie...operacja usunięcia tarczycy po 4 miesiącach....a tam gu złosliwy!!!!!!!!
Dodaj opinię

Adres:

Sybiraków 36, Olsztyn