1. Stomatolog
  2. Lubelskie
  3. Krasnystaw

Maciej Bicz - Stomatolog

Siennica Nadolna 59
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna dla dzieci
Stomatolog
63 dni 506 748 066
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT14:30-20:30
ŚR14:30-20:30
CZ08:00-11:00
PTnieczynne

Opinie o Maciej Bicz

Dodaj opinię
5/5
Pan jest miły i ma świetne podejście do dzieci
5/5
Super stomatolog, inni niech uczą się od niego
5/5
Bardzo dobre podejście do dzieci. Córka pierwszy raz, nie bała się, była usmiechnieta i dala sobie zrobić wszystko co trzeba było
Polecam
5/5
Bardzo dobry dentysta, dzieci wychodzą z gabinetu uśmiechnięte i nie boją się kolejnej wizyty.
5/5
Pan Maciej Jest profesjonalny, zaangażowany i wykonuje swoją praca z dużą dokładnością. Zawsze wita pacjenta z uśmiechem i dba o to aby wizyta przebiegała w miłej atmosferze.
5/5
Polecam 😍 miła atmosfera i bardzo dobre podejście do dziecka 😊😊
1/5
Niestety moja opinia jest negatywna ,jestem rozczarowana wizyta ,zero uśmiechu jak piszą państwo,Pan doktor się unosi na dziecko krzyczy , jak nie chce otworzyć buzi ,moja najmłodsza córka tragedia dziecko dwa latka nie chciało otworzyć buzi ,płakała a doktor na siłę otworzył dziecku buzię gdy ona płakała na cały głos wyszła przerażona .nie polecam wogule .szok.poprostu.
5/5
Dobry Fachowiec, rzeczywiście uprzejmy i sympatyczny, usuwa bezboleśnie, polecam dla dorosłych i dzieciaków też
5/5
Pan bardzo fajny i angażuje się w swoją pracę.Córka zadowolna zęby zdrowe.Bardzo polecam👍
5/5
Bardzo fajny dentysta,miły i sympatyczny ma bardzo fajne podejście do dziecię bawi się z nimi i pozwala dotykać różne guziki polecam
5/5
Bardzo fajny dentysta z podejściem do dziecka. Miły i delikatny. Robiąc cokolwiek przy ząbkach najpierw tłumaczy a w trakcie leczenia opowiada co robi itd. Jest super !
1/5
Ja też nie polecam u pana zero uśmiechu tak jak piszą pozostali. Jest zdziwiony jak dziecko się boi , nie powie co będzie robił, oburzony że jak dziecko może miec ślinotok . Byłyśmy u niego 6 razy a za siódmym okazał się osobą bardzo nie profesjonalna i bez empatii . Najlepiej było się oburzyć i odesłać do Lublina. Zero jak dla mnie podejścia do dzieci.
5/5
Wizyta przebiegła miło i komfortowo, moje dzieci chodzą do tego Pana już od wielu lat i nie chcą innego Stomatologa, podziwiam Jego cierpliwość i zaangażowanie, ja osobiście polecam bez żadnych wątpliwości...
5/5
Polecam pan bardzo miły z podejściem do dzieci
Dodaj opinię

Adres:

Siennica Nadolna 59

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PNnieczynne
WT14:30-20:30
ŚR14:30-20:30
CZ08:00-11:00
PTnieczynne