Małgorzata Panek, Marta Urban - Praktyka Lekarza Rodzinnego

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Mosiężna 35/3/4
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Małgorzata Panek, Marta Urban - Praktyka Lekarza Rodzinnego

Dodaj opinię
1/5
Mam duże uwagi do Pani z rejestracji U Pani Doktor Urban , a chodzi mi o Panią taką czarną niską przy kości - ta Pani jest bardzo zarozumiała , opryskliwa i arogancka ! Gdy się jej coś chciałam zapytać to nie ma czasu odpowiada popijając kawkę i zagryza czekoladką i głupie odpowiedzi że ona nie wie nie ma czasu . Uwaga na Panią niską czarną w rejestracji - nazwiska jej nie znam .
5/5
Jestem pacjentka tej przychodni od ponad 30 lat. Najpierw dr Panek, teraz dr Urban. Jestem bardzo zadowolona, zawsze dobra diagnoza (zwłaszcza u dr Urban), dr nigdy nie spieszy się z antybiotykiem, a stawia na naturalne lub jak najmniej inwazyjne leczenie. Nigdy też nie miałam problemu z jakimkolwiek skierowaniem :) ogólnie uważam, że mało jest teraz takichyba lekarzy :)
1/5
Poziom kultury jednej z pań pielęgniarek-rejestratorek jest żenujący. Byłam świadkiem bulwersującego komentarza na temat zachowania jednej z pacjentek w obecności osób czekających na wizytę. Pielęgniarka używając wielokrotnie i głośno nazwiska pacjentki opowiadała, jak chora ją "opiernicza, wszystkich wykorzystuje i jest nie do zniesienia". To nie pierwszy raz, gdy ta pielęgniarka pozwala sobie na niestosowne uwagi przy rejestracji telefonicznej i złośliwe komentarze do koleżanki, co słyszą oczekujący do laboratorium. Pani nie widzi nic niewłaściwego w swoim zachowaniu, co świadczy wyłącznie o jej poziomie. Na szczęście praktyka lekarska dr Chomicz, z której usług korzystamy z córką od lat zapewnia świadczenia zdrowotne na najwyższym poziomie:-)
1/5
Od dwóch tygodni walczę, żeby zarejestrowano moje dziecko do lekarza na dzień dla dzieci zdrowych. Bez szans. Panie w rejestracji skrupulatnie wypytują przez telefon po co na co itd. Odmówiono bo przecież jest zdrowe to że potrzebne zaświadczenie- cóż pech. Po kilku nie udanych rozmowach telefonicznych z paniami z rejestracji oraz nieodbieranych połączeniach udałam się osobiście. Tu dopiero mnie zatkało jak Pani w rejestracji oświadczyła, że o tej godzinie tj. 16.30 nie będzie ze mną rozmawiać. Wskazała do przeczytania poprzyklejane na szybach rejestracji jakieś informacje i to był koniec. Nie dowierzając jeszcze raz upewniłam się czy naprawdę nie mogę o nic zapytać. Odpowiedź- Nie mogę. Przeniosłam się do tej przychodni bo blisko. A teraz bardzo żałuję. Z całego serca odradzam. Oferta przychodni żadna i do tego tak trudno dostać się do lekarza.
1/5
Pani z rejestracji dr. Urban jest bardzo nieuprzejma, zarozumiała wręcz.
Szczupła blondynka z długimi włosami o kolorze taki „siwy blond”.
Ostatnim razem również była nieuprzejma wiec nawet tłumaczenie sobie, ze każdy ma gorszy dzień niezbyt zadziała.
No przykre, bo niektórzy nie nadają się po prostu do takiego zawodu.
5/5
Jestem bardzo bardzo zadowolona z faktu bycia pacjentem praktyki ...profesjonalne podejscie do pacjenta zarówno lekarzy jak i pielęgniarek ....mój szacunek i uklon że mimo trudnych warunków pracy praktyka funkcjonuje w taki sposób że wizyta u lekarza zawsze powtarzam zawsze jest możliwa ...uklon w stronę Pań pielęgniarek w rejestracji ....podziwiam i zazdroszczę cierpliwosci do niektórych ludzi ....
1/5
Nie polecam. Jestem pewna, że bardziej liczy się tu kasa niż dobro pacjenta. Skierowania nie wypiszą, bo nie widzą potrzeby, nawet maści na trądzik nie wypiszą tylko do dermatologa wysyłają ale skierowania nie wypiszą, bo nie widzą potrzeby iii tak w kółko..
2/5
Doktor Urban super, zawsze pomocna i dokładna.. ale polecam porozmawiać bądź zmienić personel. Rozumiem, Panie z rejestracji mają dużo roboty, stykają się z setką pacjentów, mniej bądź bardziej uprzejmych ale same powinny okazywać choć trochę kultury. Sytuacja - dzownię się umówić, niestety nie mogłam wyjść z pracy - siła wyższa niektórzy to znamy, więc prosze o zapisanie się na popołudnie. Nie ma miejsc? standard. Pani prosi podejść popołudniu i ewentualnie wejdę dodatkowo. Idę, przekazuję Pani z rejestracji całą historię, ta dzowni do swojej koleżanki z rana i kiedy ja stoje bez sił i czekam na odpowiedź one żartują sobie ze mnie przez telefon PRZY MNIE że chyba nie jestem wystarczająco chora jeżeli nie wyszłam z pracy a komentarz w stylu "ale jakby Pani jednak nie chciała przyjść i wyzdrowiała proszę dać znać telefonicznie" chyba nie na miejscu. Następnie zarzucano mi kłamstwo, bo Pani nie przekazała koleżance wszystkiego co powiedziałam. Wydaje mi się, ze takie zarty nie są na miejscu. Szanowne Panie są różne sytuacje w pracy i czasami prosimy o trochę zrozumienia, a to że dzowni się chorym i o 8 nie ma miejsc? Troszkę niezrozumiałe. Pozdrawiam
Dodaj opinię

Adres:

Mosiężna 35/3/4, Wrocław Gajowice
Małgorzata Panek, Marta Urban - Praktyka Lekarza Rodzinnego na mapie
Zdjęcie budynku Małgorzata Panek, Marta Urban - Praktyka Lekarza Rodzinnego