1. Zakład/oddział opiekuńczo-leczniczy
  2. Podkarpackie

Nepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Zacisze

Winne-Podbukowina 11
Świadczenia specjalistyczneNumer telefonuInne ośrodki
Zakład/oddział opiekuńczo-leczniczy509 367 706

Opinie o Nepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Zacisze

Dodaj opinię
1/5
Brak fachowej opieki nad starszymi a zwłaszcza nad osobami leżącymi.Zakład dba bardziej o własny biznes niż o dobro podopiecznych. Definitywnie nie polecamy.
1/5
TAK JAK WSZYSTKIE TEGO TYPU OŚRODKI.LICZY SIĘ KASA.A gornolotne hasła misje na papierze.
5/5
Wg mnie opieka w tym domu jest na dobrym poziomie.Obsługa miła i profesjonalna, warte polecenia.
4/5
Cichy i spokojny zakład, z domową atmosferą, calkowicie przystosowany dla seniorów i niepełnosprawnych. Polecam.
1/5
Uciekać z tego zakładu i nie dawać nikogo pod opiekę.
Krzyki wobec podopiecznych, brak empatii. Zanim dasz tutaj kogoś pod opiekę zastanów się 100razy.
1/5
Nie odnoszę się do pracy personelu, ponieważ moja wiedza nie jest pełna i nie chciałbym kogokolwiek niesłusznie obrazić. Moja opinia dotyczy otoczenia tego przygnębiającego budynku obok, którego nie rośnie choćby jedno duże drzewo. Brakuje ławek i zieleni, gdzie człowiek starszy, ale chodzący o własnych siłach mógłby usiąść na świeżym powietrzu. I to betonowe ogrodzenie. Kompletne nieporozumienie i brak wiedzy o ludzkiej psychice.
5/5
Jestem bardzo zadowolona z opieki w tym zakładzie. Doświadczony personel medyczny, stały kontakt z administracją i oddziałową, rehabilitacja, terapia zajęciowa - na piątkę z plusem.
Dodatkowo chciałabym pochwalić za dużo zieleni w otoczeniu ośrodka. Kwiaty, krzewy i dużo zielonej trawy nadaje uroku temu miejscu. Cisza i spokój.
Polecam
5/5
Jestem bardzo zadowolony z ośrodka. Zarówno opieka medyczna jak i fizjoterapeutyczna bez zarzutów. Duży plus dla Pani z administracji oraz Pani dyrektor, zawsze można liczyć na ich pomoc.
Polecam
1/5
Nie polecam tego ośrodka nie spodziewałam się takiej sytuacji ...ten ośrodek mial pomóc mojej babci a wyszlo całkiem inaczej ...babcia 4 lata leżała w domu poszla tam po 11 dniach zmarła....
1/5
Nie polecam ośrodka ,nawet prywatnie ,jest miło do momentu zapłacenia czy podpisania dokumentów ,potem tylko problemy ,dziwne zasady wprowadzone dla wygody zarządu i opiekunek ,opiekunki bez empatii wszystko sztuczne na pokaz ,jedzenie marne ,nie polecam nawet wrogowi
1/5
Nie polecam tego ośrodka!! Przy przyjęciu pacjenta wszystko pięknie, ładnie a potem się okazuje zupełnie inaczej. Chore zasady odwiedzin, tylko po 15 min, wcześniejsze uprzedzanie że się ma przyjechać, i wielkie zdziwienie że wogole odwiedza sie swoją babcię!!! Jedzenie marne ( lepsze jedzienie podają w szpitalach na NZF) dodam że babcia jest prywatnie w tym ośrodku. Opieka również pozostawia wiele do życzenia! Ogólnie jeden wielki minus!!!
2/5
Nie polecam.
1/5
Ten ośrodek to zwyczajne więzienie. Już w zakładzie karnym lepiej traktują ludzi niż tam. Osoby leżące maja opiekę poniżej krytyki, Pani dyrektor nie widzi problemu za to pieniążki widzi bardzo dobrze i ewidentnie tylko na to patrzy. Brak komentarza, dziadka musiałam przebierać sama z moja mama wielokrotnie brudne ubrania, niewyprane, dziadek tydzień leżał bez kąpieli. Nie obwiniam tutaj personelu bo jest to zdecydowanie zasługa wspaniałego niemyślącego zarządu. Szacunek to podstawa w takim miejscu szczególnie jeśli się za to płaci, nie chce nawet pomyśleć co by się działo gdyby dziadek był na NFZ.
Dodaj opinię

Adres:

Winne-Podbukowina 11

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN00:00-24:00
WT00:00-24:00
ŚR00:00-24:00
CZ00:00-24:00
PT00:00-24:00
SO00:00-24:00
ND00:00-24:00
Nepubliczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Zacisze na mapie