Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej Arena Zdrowia

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 31-03-2019.
Mikołaja Kopernika 9
Legionowo
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej Arena Zdrowia

Dodaj opinię
1/5
Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej Arena Zdrowia to niby hospicjum, a brak jest jakiejkolwiek informacji. Nic nie wiadomo. Nigdzie nic nie można się dowiedzieć.
Zajmują się tylko rehabilitacją? :/ :/ :/
1/5
Zgadzam się z poprzednikiem w 100 %. Nigdzie nie na informacji na temat hospicjum, a podobno są w Warszawie, Zielonce i jeszcze gdzieś?!?
To nie do pomyslenia, by tak traktować umierającego czlowieka. Zero czegokolwiek, a niby są od pomagania, a tu na dzień dobry schody!
1/5
Nieprofesjonalna obsługa w oddziale w Legionowie.Chaos i bałagan. Placówka nie przystosowana dla dzieci, wszechobecne szkło, gabinety przejściowe i niezwykle akustyczne.
1/5
Bałagan na recepcji, trzeba długo czekać na wyznaczenie terminu chociaż jest skierowanie od lekarza. Dziecko prawie straciło możliwość rehabilitacji w innym miejscu bo czekalam na łaskawy odzew. Trzeba cały czas dzwonić i dopytywac
1/5
Nie polecam, firma nie płaci rehabilitantom za pracę. Właściciel to oszust, nie dorabiajcie takiego chama.
1/5
Bałagan i nic więcej, nikt nic nie wie mówią że oddzwonią i cisza zero profesjonalizmu, czekałam na rehabilitację i się nie doczekałam bo straciłam cierpliwość a zarazem bałam się oddać dziecko kilkumiesięczne w tak nieprofesjonalne ręce
Dodaj opinię

Adres:

Mikołaja Kopernika 9, Legionowo
Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej Arena Zdrowia na mapie
Widok z ulicy Niepubliczny Zakład Rehabilitacji Leczniczej Arena Zdrowia