1. Chirurg stomatolog
  2. Dolnośląskie
  3. Wrocław

Medyczne Centrum Innowacji Wrocław - Chirurg stomatolog

Borowska 213
Wrocław
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia chirurgii stomatologicznej
Chirurg stomatolog
37 dni 71 390 96 42
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT12:00-19:00
ŚR08:00-14:00
CZ08:00-14:00
PT12:00-19:00
SO08:00-14:00

Opinie o Medyczne Centrum Innowacji Wrocław

Dodaj opinię
5/5
Pani doktor Małgosia Orzechowska mistrzyni w rwaniu,Poza tym bardzo miła,polecam bez strachu i bólu.
5/5
Kobieta - ANIOŁ. Polecam wszystkim. Na fotelu - jeszcze przed wyrwaniem mija strach całkowicie!
5/5
Pani Orzechowska wyrwała ósemkę uspokajając, sprawiając miłą atmosferę. Jestem zadowolona
5/5
Pani dr Małgorzata Sysło Orzechowska wspaniały specjalista, do tego przemiła osoba. Pani rejestrująca również bardzo uprzejma. Cała wizyta to przyjemność, a byłam już niejeden raz. Polecam.
5/5
Dr Orzechowska mistrz w swoim fachu.
Sympatyczna, uprzejma dla pacjenta. Usuniecie 2-korzeni przebiegło bez problemu, bólu i co najważniejsze szybko. Wprawna ręka i przychylność. Brawo Brawo.
5/5
Sympatyczna i miła Pani doktor, profesjonalna opieka, polecam!
1/5
Miałam wyrwane dwie ósemki. Górną Pani doktor wywała bez problemu. Dolną po wielu próbach i niemałym bólu w końcu również się udało (ząb połamał się przy wyrwaniu). 5 dni po zabiegu ból nie ustępował, więc na wizycie został przepisany mi antybiotyk. Antybiotyk nie pomógł i był zupełnie niepotrzebny. Pech chciał, że 3 dni później Pani doktor udawała się na miesięczny urlop (jak mnie wtedy poinformowano). Miesiąc przechodziłam z bólem promieniującym od miejsca wyrwania (ból stopniowo się zmiejszał jednak nie ustał), aż do wyciągnięcia pierwszego odłamka zęba z dziury po ósemce. Takich odlamków było cztery wychodzące systematycznie co 2/3 tygodnie. Oczywiście po zakończeniu urlopu zadzwoniłam do gabinetu jednak nikt nie odbierał, więc udałam się na Krakowską. Dzień później dodzwoniłam się do gabinetu Pani doktor opowiadając jej o zaistniałej sytuacji, Pani doktor kazała przyjechać. Na miejscu po sprawdzeniu dziury po ósemce Pani doktor zapytała po co ja tutaj przyjechałam skoro już mnie nie boli (sic!) i powiedziała, że może mi współczuć, że się tak wycierpiałam. Pani doktor powiedziała również, że te odłamki są czymś normalnym (martwiaki kostne), na Krakowskiej lekarz nazwał to zjawisko zupełnie inaczej, a w gabinecie pod opieką, którego aktualnie się znajduję powiedziano, że z dużym prawdopodobieństwem zębodół został źle oczyszczony po wyrwaniu. Kto ma rację nie wiem, natomiast 7 miesięcy po wyrwanu dziasło nadal się nie zagoiło.
Może jestem jakimś ewenementem w karierze Pani doktor i jedyna pacjentką, która miała komplikacje po wyrwaniu ósemki (patrząc na komentarze w sieci), ale podejście Pani doktor do całej sytuacji jest żenujące.
4/5
Witam serdecznie proszę powiedzieć czy nr.telefonu został zmieniony? Próbuje od miesiąca się dodzwonić nie ma nawet sygnału połączenia...
Dodaj opinię

Adres:

Borowska 213, Wrocław Gaj

Numer telefonu:

Strona internetowa:

Godziny otwarcia:

PNnieczynne
WT12:00-19:00
ŚR08:00-14:00
CZ08:00-14:00
PT12:00-19:00
SO08:00-14:00