1. Alergolog
  2. Warmińsko-Mazurskie
  3. Olsztyn

NZOZ Alergocentrum Poradnia Alergologiczno- Pulmonologiczna Piotr Klementowski

Dworcowa 28/144
Olsztyn
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia alergologiczna
Alergolog
28 dni89 539 95 95
Godziny otwarcia:
PN09:00-15:00
WT09:00-15:00
ŚR09:00-18:00
CZ09:00-15:00
PT11:00-15:00

Opinie o NZOZ Alergocentrum Poradnia Alergologiczno- Pulmonologiczna Piotr Klementowski

Dodaj opinię
1/5
Byłam u tego lekarza w poradni alergologicznej na nfz. Chyba pora na emeryturę... Tak niemiłego i niekulturalnego lekarza jeszcze nigdy nie spotkałam. Mnóstwo złośliwych komentarzy, burczenie pod nosem i poniżanie pacjenta. Oczywiście, kultura osobista nie jest najważniejsza w tym zawodzie, niestety wiedza "pana doktora" również nie imponuje. Nie uzyskałam żadnej porady, mam wrażenie, że mój lekarz rodzinny wie więcej na temat alergii niż pan Klementowski. Wyszłam z gabinetu poirytowana i poniżona. Domyślam się, że uzyskałabym więcej, gdybym udała się do niego prywatnie :)
Naprawdę nie polecam, sugerowałam się tylko pozytywnymi komentarzami rejestrując się do niego, szkoda że nie wzięłam pod uwagę tych negatywów, bo niestety to sama prawda. Lepiej poszukać innego alergologa i poczekać trochę dłużej, niż powierzać swoje zdrowie tak niekompetentnej osobie (myślę, że i bez studiów medycznych każdy z nas jest w stanie zaaplikować krople z alergenami na skórę i sprawdzić gdzie zaszła reakcja :) na jakąkolwiek poradę czy wytłumaczenie czegokolwiek nie ma co liczyć...).
1/5
Dokładnie zgadzam się z wcześniejszym komentarzem. Pan Doktor już dawno powinien odpocząć.Absolutnie się już nie nadaję do leczenia a przede wszystkim dzieci. Byłam z wizytą z synem. Po standardowy minutowym wywiadzie i pięcio minutowy teście alergicznym stwierdził,że syn musi schudnąć bo od tego ma objawy alergii. Przepisał mu Pronasal który ma przyjmować na zmianę z Sudafenem . Syn schudł a katar sienny oraz obrzęk układu oddechowego dalej trwa. Więc nie polecam wizyty u Pana Doktora bo to tylko strata czasu.Dziecku nic nie pomógł a tylko udowodnił obłęd naszego systemu. Daje tylko dlatego jedną gwiazdkę żeby móc zamieścić ten komentarz.
5/5
Witam, oby więcej takich lekarzy! Doktor niewątpliwie posiada ogromną wiedzę i potrafi ja przekazać. Polecam.
1/5
Niestety zgadzam się z poprzednimi opiniami, lekarz w ogóle nie ma podejścia do dzieci, zostałam nie miło przyjęta i atmosfera była okropna a o krzyku na moje dziecko szkoda mówić. Naprawdę nie polecam tego lekarza omijać go szerokim łukiem.
5/5
Bardzo polecam pana doktora jest bardzo sympatyczny i wszystko tłumaczy pokolei jestem bardzo zadowolona z wizyty
1/5
Nie polecam wizyt u Pana doktora. Lekarz nieprzyjemny, nie słucha pacjenta oraz nie tłumaczy. Co najgorsze lekceważy pacjenta! Zdaniem doktora z pewnymi dolegliwościami trzeba żyć. Takie stwierdzenie usłyszałam po 20 minutowej wizycie. Nie wiem nawet jak zachowanie tego Pana określić. Szanowni Państwo wybierzcie kogoś innego, naprawdę szkoda czasu i zdrowia.
1/5
Potwierdzam wszystkie powyższe negatywne opinie. Doktor jest nieprzyjemny, nie udziela podstawowych informacji, próbuje poniżyć pacjenta, nie wykonał nawet testów alergicznych, co przy pierwszej wizycie u takiego lekarza wydawałoby się czymś oczywistym. Nie rozumiem, jak ktoś taki może przyjmować pacjentów, szczególnie dzieci, bo z tego co wyczytałam, to pracuje on również z dziećmi i młodzieżą. Odradzam z całego serca!
4/5
Polecam
5/5
Może i nie jest zbyt wylewny w rozmowie ale doskonały specjalista, mój syn leczy się u Pana Doktora od małego dziecka a teraz ma już 28 lat i bardzo mu pomógł. Tak jak Jego Ojciec doskonały lekarz. Polecam każdemu tak wspaniałego specjalistę.
1/5
Dołączam do negatywnych opinii o doktorze Klementowskim - jest to człowiek arogancki, znajdujący chyba radość w poniżaniu innych.
Byłam u niego z 1,5-letnim dzieckiem, u którego wszystkie objawy wskazywały na alergię na mleko krowie (liszajowate wykwity skórne na twarzy i ciele). Zanim doczekaliśmy się wizyty u specjalisty (wiadomo jak działa nasz NFZ...) zastosowaliśmy dietę bezmleczną i Bebilon Pepti, które zasugerowała nam lekarka rodzinna i ta kuracja w pełni sprawdziła się - zmiany skórne zaleczyły się i w takim to zaleczonym stanie trafiliśmy do doktora. I ten oczywiście (na podstawie krótkich oględzin, żadnych testów, broń Boże) uznał, że mój synek jest w pełni zdrowy przy czym nie omieszkał poniżyć mnie kąśliwymi komentarzami sugerującymi, że wymyśliłam sobie chorobę u dziecka, bo, cytuję, "Dzisiaj każda Matka Polka chce zobaczyć u swojego dziecka jakąś alergię" oraz "Niech Pani skończy z tym katowaniem dziecka dietą bez mleka". Efekt? Po trzech miesiącach zmiany skórne syna nie tylko się odnowiły, a wręcz nasiliły. Konieczny był powrót do diety, leczenie sterydami itp.
Z założeniem, że rodzice (z nudów chyba?) wymyślają choroby swoim dzieciom Pan doktor Klementowski powinien naprawdę zastanowić się, czy jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.
1/5
Usłyszałam na wstępie, że tracę czas szanownego pana doktora i sama nie rozumiem o czym mówię...
Zostałam tam skierowana przez lekarza rodzinnego, a badanie zasugerował również dermatolog, po utrzymujących się przez prawie dwa miesiące i nawracających zapalnych zmianach skórnych na twarzy, których przyczyny nie mogliśmy znaleźć. Lekarz Klementowski nie wysłuchał nawet mojej wypowiedzi, przeczytał historię choroby opisaną przez dermatoloa i stwierdził, że jeśli nic się nie dzieje i zostałam wyleczona antybiotykiem, to on nie ma nic do roboty i wykonał za moją prośbą test skórny, bo "jak już tu jestem to tyle może zrobić".

Jestem bardzo rozczarowana, zła i zażenowana. Poczułam się jak idiotka tłumacząc, że przyszłam z powodu ciągłych nawrotów mojej dolegliwości, a wyszłam dowiedziawszy się, że mogę być uczulona na bylicę.
Faktycznie, strata czasu.
5/5
Chodze od 5 lat do tego lekarza i jestem zadowolony. Polecam wszystkim. Doktor jest miły i zna sie na swojej pracy. Mam nadzieje, ze nie wybiera sie na emeryturę, bo nie jestem zainteresowany zmianą lekarza.
2/5
Mam mieszane uczucia . Borykam się z wysypką rok miałam podstawowe testy tylko . Podatna na alergie . Leki ktore juz nie działają . I jak lekarz powiedział leczyc miejscowo ale czym? Z corkąteż byłam mowie że dziecko się czochra a on to niech się czochra haha. Jeszcze jedno mam do niego wpasc da mi skierowanie na diagnostyke.
5/5
Rewelacyjny lekarz z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Bardzo pomógł moim dzieciom. Oby więcej takich lekarzy. Serdecznie polecam.
1/5
Absolutnie nie polecam tego lekarza. Neguje wszystko co powie rodzic pomimo, że on widzi dziecko przez 10 minut pierwszy raz w życiu. Wizyta nie wniosła nic do leczenia mojego dziecka gdzie na wizytę czekałam ponad miesiąc.
1/5
Jednym słowem lekarz porażka. Strasznie niesympatyczny człowiek. Zostałam skierowana przez lekarkę rodzinną, ponieważ miałam ponad 2 miesiące kaszel. Na wizycie usłyszałam: po co pani wgl przyszła, jak pani jest zdrowa. Stwierdzil, że chorobę sobie wymyślam, że ludzie chorują, niektórzy umierają oraz że to normalne że infekcja długo trwa. Lekarz strasznie opryskliwy, napewno do niego nigdy nie wrócę
5/5
Pan doktor miły uprzejmy i bardzo dobrze zna się na swojej pracy.
5/5
Negatywne opinie to chyba od mamusiek które diagnoze choroby postawiły same z doktoraGogle. Jak wszystko wiecie to po co idziecie do specjalisty. Ja z synem od kilku lat leczymy się u Pana Klementowskiego gdzie inni lekarze niepotrafili nam pomóc a tu trafiona diagnoza i leki. Polecam najpierw przemyśleć swoje zachowanie a potem oceniać innych.
5/5
Negatywne opinie to chyba od mamusiek które diagnoze choroby postawiły same z doktoraGoglle. Jak wszystko wiecie to po co idziecie do specjalisty. Ja z synem od kilku lat leczymy się u Pana Klementowskiego gdzie inni lekarze niepotrafili nam pomóc a tu trafiona diagnoza i leki. Polecam najpierw przemyśleć swoje zachowanie a potem oceniać innych.
5/5
A ja sobie bardzo chwalę kompetencje i podejście do tematu.Trafiona diagnoza skuteczne leczenie i po 5ciu latach męki dzieciaki wychodzą na zewnątrz jak gdyby nigdy nic. Ruch Ruch Ruch i dużo śmiechu i po alergii .Dzięki Panie doktorze.
1/5
,,Lekarz" nie daje dojść do słowa, nie szanuje pacjenta zamiast wytłumaczyć coś na spokojnie szarpie nerwy komuś i sobie. Z daleka widać wypalenie zawodowe. W dodatku głuchy, zdecydowanie pora na emeryturkę.
5/5
Cudowny lekarz. Specyficzny charakter owszem ale nie idzie się tam na herbatkę tylko po poradę, diagnozę.. Uspokoił mnie, pomógł i serdecznie Pana doktora polecam!
5/5
Cudowny lekarz. Specyficzny charakter owszem ale nie idzie się tam na herbatkę tylko po poradę, diagnozę.. Uspokoił mnie, pomógł i serdecznie Pana doktora polecam!
A osoby które piszą te źle komentarze o złym zachowaniu Pana doktora to muszą być przewrażliwione na swoim punkcie :)
5/5
Super specjalista, nie praktykuje a leczy skutecznie. Tyle na temat. A jak ktoś szuka miłych i gadatliwych to nie ten adres.
1/5
Lekarz odmówił Dalszego leczenia ponieważ nie jestem zaszczepiona!
Lekarz nie ma prawa odmówić pomocy z byle wyrażonej wszech obec swojej negatywnej opini do osób niezaszczepionych i stawiać swoich warunków. Brałam 7 miesięcy tabletki przygotowując się do odczulania o czym oczywiście nie było mowy o szczepieniu bo wcześniej lekarz wiedział ze nie byłam szczepiona i nie miał problemu.

Jak wyjaśnił rzecznik: „Nie ma podstaw prawnych do tego, żeby takiej osoby nie przyjmować. W olbrzymiej większości personel medyczny jest już zaszczepiony. Po drugie, nie wiemy z jaką chorobą mamy do czynienia” – powiedział.

Resztę opinni zachowam już dla siebie

A demontując mit czy lekarz jest przyjemny czy nie to w większości zależy czy mu coś podpasuje czy nie !
1/5
Chociaż nie wiem jak dobrym byłby specjalistą, to ja się już do niego nie udam, bo to po prostu zwykły buc bez kultury, a na takim stanowisku to już naprawdę wstyd. Szkoda nawet mi czasu żeby pisać o przebiegu wizyty. W skrócie : fukanie, burczenie, złośliwe komentarze, przerywanie w pół zdania. To naprawdę smutne, że lekarz tak potrafi się zachowywać. Niektórzy tu piszą, że Pan doktor powinien odpocząć, ale dla mnie to żaden pan doktor. No może odpocząć powinien.
Dodaj opinię

Adres:

Dworcowa 28/144, Olsztyn

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN09:00-15:00
WT09:00-15:00
ŚR09:00-18:00
CZ09:00-15:00
PT11:00-15:00
NZOZ Alergocentrum Poradnia Alergologiczno- Pulmonologiczna Piotr Klementowski na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ Alergocentrum Poradnia Alergologiczno- Pulmonologiczna Piotr Klementowski