1. Alergolog
  2. Warmińsko-Mazurskie
  3. Olsztyn

NZOZ Alergocentrum Poradnia Alergologiczno- Pulmonologiczna Piotr Klementowski

Dworcowa 28/144
Olsztyn
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia alergologiczna
Alergolog
46 dni help 89 539 95 95
Godziny otwarcia:
PN09:00-15:00
WT09:00-15:00
ŚR09:00-18:00
CZ09:00-15:00
PT11:00-15:00

Opinie o NZOZ Alergocentrum Poradnia Alergologiczno- Pulmonologiczna Piotr Klementowski

Dodaj opinię
1/5
Byłam u tego lekarza w poradni alergologicznej na nfz. Chyba pora na emeryturę... Tak niemiłego i niekulturalnego lekarza jeszcze nigdy nie spotkałam. Mnóstwo złośliwych komentarzy, burczenie pod nosem i poniżanie pacjenta. Oczywiście, kultura osobista nie jest najważniejsza w tym zawodzie, niestety wiedza "pana doktora" również nie imponuje. Nie uzyskałam żadnej porady, mam wrażenie, że mój lekarz rodzinny wie więcej na temat alergii niż pan Klementowski. Wyszłam z gabinetu poirytowana i poniżona. Domyślam się, że uzyskałabym więcej, gdybym udała się do niego prywatnie :)
Naprawdę nie polecam, sugerowałam się tylko pozytywnymi komentarzami rejestrując się do niego, szkoda że nie wzięłam pod uwagę tych negatywów, bo niestety to sama prawda. Lepiej poszukać innego alergologa i poczekać trochę dłużej, niż powierzać swoje zdrowie tak niekompetentnej osobie (myślę, że i bez studiów medycznych każdy z nas jest w stanie zaaplikować krople z alergenami na skórę i sprawdzić gdzie zaszła reakcja :) na jakąkolwiek poradę czy wytłumaczenie czegokolwiek nie ma co liczyć...).
1/5
Dokładnie zgadzam się z wcześniejszym komentarzem. Pan Doktor już dawno powinien odpocząć.Absolutnie się już nie nadaję do leczenia a przede wszystkim dzieci. Byłam z wizytą z synem. Po standardowy minutowym wywiadzie i pięcio minutowy teście alergicznym stwierdził,że syn musi schudnąć bo od tego ma objawy alergii. Przepisał mu Pronasal który ma przyjmować na zmianę z Sudafenem . Syn schudł a katar sienny oraz obrzęk układu oddechowego dalej trwa. Więc nie polecam wizyty u Pana Doktora bo to tylko strata czasu.Dziecku nic nie pomógł a tylko udowodnił obłęd naszego systemu. Daje tylko dlatego jedną gwiazdkę żeby móc zamieścić ten komentarz.
5/5
Witam, oby więcej takich lekarzy! Doktor niewątpliwie posiada ogromną wiedzę i potrafi ja przekazać. Polecam.
1/5
Niestety zgadzam się z poprzednimi opiniami, lekarz w ogóle nie ma podejścia do dzieci, zostałam nie miło przyjęta i atmosfera była okropna a o krzyku na moje dziecko szkoda mówić. Naprawdę nie polecam tego lekarza omijać go szerokim łukiem.
5/5
Bardzo polecam pana doktora jest bardzo sympatyczny i wszystko tłumaczy pokolei jestem bardzo zadowolona z wizyty
1/5
Nie polecam wizyt u Pana doktora. Lekarz nieprzyjemny, nie słucha pacjenta oraz nie tłumaczy. Co najgorsze lekceważy pacjenta! Zdaniem doktora z pewnymi dolegliwościami trzeba żyć. Takie stwierdzenie usłyszałam po 20 minutowej wizycie. Nie wiem nawet jak zachowanie tego Pana określić. Szanowni Państwo wybierzcie kogoś innego, naprawdę szkoda czasu i zdrowia.
1/5
Potwierdzam wszystkie powyższe negatywne opinie. Doktor jest nieprzyjemny, nie udziela podstawowych informacji, próbuje poniżyć pacjenta, nie wykonał nawet testów alergicznych, co przy pierwszej wizycie u takiego lekarza wydawałoby się czymś oczywistym. Nie rozumiem, jak ktoś taki może przyjmować pacjentów, szczególnie dzieci, bo z tego co wyczytałam, to pracuje on również z dziećmi i młodzieżą. Odradzam z całego serca!
4/5
Polecam
5/5
Może i nie jest zbyt wylewny w rozmowie ale doskonały specjalista, mój syn leczy się u Pana Doktora od małego dziecka a teraz ma już 28 lat i bardzo mu pomógł. Tak jak Jego Ojciec doskonały lekarz. Polecam każdemu tak wspaniałego specjalistę.
1/5
Dołączam do negatywnych opinii o doktorze Klementowskim - jest to człowiek arogancki, znajdujący chyba radość w poniżaniu innych.
Byłam u niego z 1,5-letnim dzieckiem, u którego wszystkie objawy wskazywały na alergię na mleko krowie (liszajowate wykwity skórne na twarzy i ciele). Zanim doczekaliśmy się wizyty u specjalisty (wiadomo jak działa nasz NFZ...) zastosowaliśmy dietę bezmleczną i Bebilon Pepti, które zasugerowała nam lekarka rodzinna i ta kuracja w pełni sprawdziła się - zmiany skórne zaleczyły się i w takim to zaleczonym stanie trafiliśmy do doktora. I ten oczywiście (na podstawie krótkich oględzin, żadnych testów, broń Boże) uznał, że mój synek jest w pełni zdrowy przy czym nie omieszkał poniżyć mnie kąśliwymi komentarzami sugerującymi, że wymyśliłam sobie chorobę u dziecka, bo, cytuję, "Dzisiaj każda Matka Polka chce zobaczyć u swojego dziecka jakąś alergię" oraz "Niech Pani skończy z tym katowaniem dziecka dietą bez mleka". Efekt? Po trzech miesiącach zmiany skórne syna nie tylko się odnowiły, a wręcz nasiliły. Konieczny był powrót do diety, leczenie sterydami itp.
Z założeniem, że rodzice (z nudów chyba?) wymyślają choroby swoim dzieciom Pan doktor Klementowski powinien naprawdę zastanowić się, czy jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.
1/5
Usłyszałam na wstępie, że tracę czas szanownego pana doktora i sama nie rozumiem o czym mówię...
Zostałam tam skierowana przez lekarza rodzinnego, a badanie zasugerował również dermatolog, po utrzymujących się przez prawie dwa miesiące i nawracających zapalnych zmianach skórnych na twarzy, których przyczyny nie mogliśmy znaleźć. Lekarz Klementowski nie wysłuchał nawet mojej wypowiedzi, przeczytał historię choroby opisaną przez dermatoloa i stwierdził, że jeśli nic się nie dzieje i zostałam wyleczona antybiotykiem, to on nie ma nic do roboty i wykonał za moją prośbą test skórny, bo "jak już tu jestem to tyle może zrobić".

Jestem bardzo rozczarowana, zła i zażenowana. Poczułam się jak idiotka tłumacząc, że przyszłam z powodu ciągłych nawrotów mojej dolegliwości, a wyszłam dowiedziawszy się, że mogę być uczulona na bylicę.
Faktycznie, strata czasu.
5/5
Chodze od 5 lat do tego lekarza i jestem zadowolony. Polecam wszystkim. Doktor jest miły i zna sie na swojej pracy. Mam nadzieje, ze nie wybiera sie na emeryturę, bo nie jestem zainteresowany zmianą lekarza.
2/5
Mam mieszane uczucia . Borykam się z wysypką rok miałam podstawowe testy tylko . Podatna na alergie . Leki ktore juz nie działają . I jak lekarz powiedział leczyc miejscowo ale czym? Z corkąteż byłam mowie że dziecko się czochra a on to niech się czochra haha. Jeszcze jedno mam do niego wpasc da mi skierowanie na diagnostyke.
5/5
Rewelacyjny lekarz z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Bardzo pomógł moim dzieciom. Oby więcej takich lekarzy. Serdecznie polecam.
1/5
Absolutnie nie polecam tego lekarza. Neguje wszystko co powie rodzic pomimo, że on widzi dziecko przez 10 minut pierwszy raz w życiu. Wizyta nie wniosła nic do leczenia mojego dziecka gdzie na wizytę czekałam ponad miesiąc.
Dodaj opinię

Adres:

Dworcowa 28/144, Olsztyn

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN09:00-15:00
WT09:00-15:00
ŚR09:00-18:00
CZ09:00-15:00
PT11:00-15:00