Jagiellońska 67a/3
Szczecin
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia alergologiczna
Alergolog
25 dni help 91 488 00 12
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-15:00

Opinie o NZOZ "Alergologia"

Dodaj opinię
1/5
Wizyty u dr Jastrzębskiej to kompletna strata czasu. Zarozumiała, robi problemy ze zrobieniem testów, sam kontakt to żadna przyjemność, nie mówiąc już o efektach leczenia. Po kilku latach przechodzenia na wizyty nie ma u dziecka żadnej poprawy, a wprost przeciwnie - alergia nasiliła się. Jest to, z pewnością, jeden z najgorszych lekarzy, na jakich niestety trafiłam.
1/5
Na początku przychodnia bardzo zorganizowana mili lekarze i w ogóle ład i porządek, niestety nie trwało to długo z przyplywem coraz większej liczby pacjentów znacząco spadła jakość leczenia, źle dobrana szczepionka ktora straciła moje 3,5 roku i jeszcze zaostrza alergie
Tak jak kiedyś bym poleciła teraz znacząco odradzam
1/5
Nie polecam..lekarki bardzo zarozumiałe (dr Herbowska i dr Fortuna) i niegrzeczne do pacjentów, dobierają szczepionki nie robiąc wnikliwej diagnostyki, fatalna organizacja w przychodni, pacjenci sie denerwują a jak sie zwroci uwagę lekarzowi to Cie jeszcze "ochrzani" że to pacjent robi problem.. szkoda słów
5/5
Jestem pacjętką tej przychodni od wielu lat, jestem zdziwiona poprzednimi opiniami. Pani dr Jastrzębska jest bardzo dobrym lekarzem, miła, profesjonalna, uprzejma. Panie rejestratorki i pielęgniarki fachowe i uczynne. Państwo zapominacie, że alergie czy astma to są przewlekle choroby. Te opinie wydają się krzywdzące.
1/5
Pani w recepcji ultra niemiła, patrzy na człowieka jakby coś jej zrobiłam, chciałam prywatnie robić testy alergiczne "skierowanie gdzie?!" z wielką łaską odpowiada na pytania, ignorowała mnie i odbierała telefony...nie polecam obsługa fatalna, nie wrócę...
1/5
Tragiczna organizacja. Odczulanie, które powinno trwać 5 minut na zastrzyk + 30 min. oczekiwania na kontrolę odczynu trwa zazwyczaj 2-3h. To wszystko trzeba pomnożyć przez 5 lat, gdzie wizyty odbywają się co 7-30 dni. Łatwo obliczyć, że łącznie traci się tu kilkaset godzin życia.
5/5
Chodzę do tej przychodni od dwóch lat do dr. Marzęckiej. Jeszcze nigdy nie spotkałam tak wspaniałego lekarza na NFZ. Cudowna Pani doktor, bardzo wnikliwie przeprowadza badania, profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta. Od kilku miesięcy pacjentką dr. Marzęckiej jest moja córka i wnioski mam wciąż te same - Wspaniały, cudowny, serdeczny i przede wszystki bardzo dobry lekarz! Panie w rejestracji również są uprzejme.
5/5
Serdecznie polecam przychodnię. Uczęszczam do niej od roku. Terminy dogodne, kontakt telefoniczny bardzo dobry. Nie jestem w stanie zgodzić się z poprzednimi opiniami widać, że niektórzy mają bujna fantazję do koloryzowania i wyolbrzymiania bądź mają wygórowane oczekiwania. W minimalnym stopniu podzielam zdanie co do oczekiwania, ale trzeba zrozumieć, iż nie jest się jednym pacjentem (alergie, odczulania są coraz częstsze). Co do 2-3 h oczekiwania-bzdury. Maksymalnie w ''gorących'' okresach (które bywają rzadko) góra do 40 min. Panie z rejestracji zawsze miłe i pomocne sprawują pieczę nad dobrą organizacją. Panie doktor oraz panie pielęgniarki-wykwalifikowana, rzetelna kadra na właściwym miejscu.
5/5
Od 10 lat lecze syna u doktor Jastrzebskiej. Wyprowadzila go z silnych ataków astmy oskrzelowej. Posiada ogromną wiedzę, intuicję, i świetne podejście do dzieci. Zawsze robi wszystkie potrzebne badania. Wizyta u niej jest zawsze miłym spotkaniem. Panie w rejestracji zawsze sa w porządku. Jedynie co trzeba stwierdzić często są opóźnienia i swoje trzeba dostać. Ale to normalne i chyba dobrze że wizyta nie trwa 5 min, tylko dłużej.
1/5
Wizyta u dr. Fortuny. Nieprzyjemna, przesłuchanie jak w wojsku, a nie wywiad z pacjentem. Dlatego lekarze nie mają sukcesów w leczeniu, bo nie słuchają pacjentów.
To wszystko nic, największy szok w pracowni, gdzie wykonuje się testy. Ludzie, tyle osób codziennie jest tam kłutych i nikomu nie wydaje się dziwne, że igły otwarte, a pani pieczołowicie po wszystkim zbiera igły i nasadki! Igła musi być otwierana w obecności pacjenta i dokładnie przed jej użyciem! Dlaczego nie zwracacie uwagi, na takie praktyki. Być może te igły są używane kilkukrotnie, bo wiadomo kasa. To nie jest miejsce, gdzie można liczyć na pomoc lekarską, co najwyżej na zarażenie igłą po innych pacjentach.
1/5
Organizacja żadna, opryskliwa Pani doktor, bez empatii jakiekolwiek. Opóźnienia 1.5/2-godzinne i wszyscy mają w poważaniu, że jesteś z malutkim dzieckiem. Jedynie panie na recepcji chcą być pomocne. Jednakże i to nie uratuje tej opinii. Tragedia! Warto pomyśleć o przychodni mniej popularnej. Moja noga tam więcej nie powstanie. Szczerze nie polecam.
1/5
Okropne babsko w ciemnych włosach na recepcji.
5/5
Czytam i nie wierzę. Leczę się u Pani doktor Jastrzębskiej od ok. 8 lat i jestem niezwykle zadowolona. Moja astma i silna alergia sezonowa są naprawdę kontrolowane. Czuję się dobrze, Pani doktor zawsze robi mi niezbędne badania (każdorazowo spiromateria + testy alergiczne 1x do roku). Do Pani doktor można zapisać się również popołudniami, co nie np. nie koliduje z moją pracą. A samą Panią doktor cenię przede wszystkim za rzadko spotykane u innych lekarzy zaangażowanie.
P.s. znam ok 6 osób, które aktualnie sie u niej leczą i wszyscy są bardzo zadowoleni. Te negatywne komentarze ogromnie mnie dziwią.
Dodaj opinię

Adres:

Jagiellońska 67a/3, Szczecin Śródmieście

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-15:00