NZOZ "Arka"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o NZOZ "Arka"

Dodaj opinię
1/5
Bardzo dobra opieka lekarska e strony Pani dr Madej, niestety za opieką lekarską nie nadąża personel pomocniczy. Korpulentna, niska pani w wieku ok. 35-40 lat jest po prostu za głupia aby pracować z ludźmi- nie dość, że w sposób nieuprawniony pobiera opłatę za zrobienie kopii dokumentacji medycznej załączonej do karty zdrowia pacjenta (!), to w dodatku jest opryskliwa i na prośbę interewncji w sprawie lepszego zorganizowania przyjęć staje się chamska...
5/5
bardzo fajna przychodnia, indywidualne podejscie do pacjenta, dr Madej - super lekarz
1/5
Nie polecam! Dr Madej odmówiła przyjazdu na wizytę domową do dziecka 1.5 rocznego z gorączką pow.38 stopni w czasie grypy twierdząc że ma teraz sezon na to i nie ma czasu! Kazala sobie szukac innego lekarza w innej przychodni ! Skandal!
Druga rzecz ....na recepty dla osoby z rozrusznikiem serca na leki ktore musza być przyjmowane bez przerwy do końca życia , czekam już ponad tydzień !!! Aby łaskawie wystawila e-recepty ! Skandal !
Brak leków grozi śmiercią.
Dodzwonić się nie można do.przychodni wiecznie zajęty! Na SMS na komórkę nie odpowiada! Olewa !!!!
1/5
Tele porada w tej placówce do dziecka? Zapomnij. Jak uda Ci się dodzwonić by umówić się na teleporadę to jest wielki fart. A potem? Dzwoń co 15 sekund przez półtorej godziny bo to Ty masz wiedzieć kiedy łaskawie doktorek skończy pić kawę i z łaską odbierze telefon. Szukam innej poradni.
Dodaj opinię

Adres:

Nawrot 104, Łódź Widzew
NZOZ "Arka" na mapie
Zdjęcie budynku NZOZ "Arka"