Raciborskiego 1a/b/l2
Pruszcz Gdański
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
0 dni58 682 34 19
Godziny otwarcia:
PN07:30-15:30
WT07:30-15:30
ŚR10:00-18:00
CZ07:30-15:30
PT07:30-12:30

Opinie o NZOZ "Centrum Medyczne"

Dodaj opinię
5/5
Bardzo dobra przychodnia jak i lekarze. Polecam
5/5
Polecam.
1/5
Pani Doktor nadaje się tylko i wyłącznie do przepisywania recept nie polecam najgorsza wizyta u ginekologa w moim życiu.
1/5
Nie polecam
1/5
Pani Doktor Flis, to jakaś pomyłka. Jest niemiła, niesympatyczna. Wchodząc do gabinetu "warczy" i wydaje polecenia. Moja najgorsza wizyta u lekarza ginekologa. Pewnie jakbym miała jej zapłacic za wizyte to byłaby miła. Obrażona bo przyszłam na NFZ, a nie prywatnie. DRAMAT !!! wiele osób odradzało mi Panią Flis, i miało racje...Lekarz to powołanie, a nie pieniądze!!!
1/5
Kobieta, przez którą ponad rok leczyłam się z traumy i strachu przed gabinetem ginekologicznym.Osoba która swoim brakiem profesjonalizmy skazała mnie na krwawienia przez następne pięć dni przez nieumiejętną pracę wziernikiem, której skutki odczuwam do dziś ."Lekarka" która bez uprzedniego wywiadu nt. współżycia wykonała usg dopochwowo, mimo tego, że stosunku przed wizytą nigdy nie było. Zero prywatności podczas wizyty, fotel na wprost drzwi które otwierane były przez pacjentki podczas badania, obecność asystentki(?), która wizytę podsumowała "co, pewnie tabletki chcesz?" .
Nigdy w życiu nie wyszłam z gabinetu tak upokorzona i wściekła jednocześnie. NIGDY, PRZENIGDY nie polecę nikomu, mogę tylko odradzać, żeby nikogo nie spotkało to co spotkało mnie.
1/5
Nie polecam wręcz odradzam
1/5
Pani doktor to jakaś pomyłka. Nie miała chamska i bez żadnego szanunku dla pacjenta...
5/5
A ja bardzo sobie chwalę Panią położna Iwone Flis!!!
Cała moja ciąże prowadziła prawidłowo, wszystkie badania a nawet dodatkowe mialam od kad chodzę do ginekologa czyli już dobre parę lat to tylko i wyłącznie do Pani Iwony Flis do mnie zawsze uśmiechnięta jest oraz miła pamiętam moja pierwsza wizytę jak się bałam to nigdy nie usłyszałam niczego obrazliwego tylko usłyszałam słowo nie ma się czego bać jak będe odczuwać jakiś ból mam powiedzieć. Ja nie wiem z kad te wszystkie kobiety biorą te opinie ale ja się z tym nie zgadzam. Jeśli pacjentka wchodzi do gabinetu i ma naburmuszona minę bo się nasluchala to niech nie oczekuję że ktoś będzie dla niej miły a naprawdę była świadkiem nie jednej sytuacji jak pacjentki się odzywaj. JA PANIĄ DOKTOR NAPRAWDĘ POLECAM!!
1/5
Po dzisiejszej wizycie u Pani Doktor Flis prawie się nie popłakałam z rozpaczy. Idąc do ginekologa, każda kobieta potrzebuje chociaż odrobinę ciepła i wyrozumienia, czego niestety Pani Doktor nie była w stanie mi zaoferować. Ciągłe odwoływania się do narodowości i mojego pochodzenia, przez które czułam się ubogo i nisko. Uważam, że żaden człowiek nie zasługuje na podobny stosunek w swoją stronę. Życzę Pani Flis troszeczkę kobiecego ciepła i szansę się zastanowić po co naprawdę została lekarzem.
5/5
Zgodzę sie z tym, że pani doktor bywa szorstka... Ale komu się nie zdarza, każdy jest człowiekiem.
W przeciwieństwie do innych lekarzy, pani doktor Flis nie owija w bawełnę, za co ją ogromnie cenię. Profesjonalne oko, zawsze dyspozycyjna, jak dla mnie nie ma lepszego lek. Ginekologii. Pamietam jak się bałam pierwszych kilku wizyt usłyszałam nie ma się czego bać, śmiało mogłam i nadal mogę o cokolwiek zapytać, nie bojąc się wyśmiania.
Jak najbardziej polecam Panią Doktor Flis.
1/5
Bylam kilka lat temu pierwszy raz u dr.Flis nie wspominam dr milo z wypowiedzi pretensjami ze o cokolwiek zapytalam w niewiedzy dostalam nie miłą z nadąsaną miną ze musiala coś odpowiedziećodpowiedz i mowi jak mozna nie wiedziec,No a ja przecież nie jestem lekarzem dlatego nie wiem i pytam,badanie tez przeprowadzone bolesnie corki nigdy bym nie zapisala do tak chamskiej dr.Napewno to nie jest dr z powołania.i widze ze po tylu latach sie nic nie zmienilo.
1/5
Bardzo nie polecam już na podstawie rozmowy przez telefon w momencie gdy chciałam przełożyć wizytę. Nieprzyjemna rozmowa, ton lekarza był pretensjonalny. Doświadczyłam braku zrozumienia oraz pretensji, nie udało się dogadać i umówić na nowy termin. Prawdopobnie rozmowę prowadziła ze mną lekarz.
Dodaj opinię

Adres:

Raciborskiego 1a/b/l2, Pruszcz Gdański

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN07:30-15:30
WT07:30-15:30
ŚR10:00-18:00
CZ07:30-15:30
PT07:30-12:30
NZOZ "Centrum Medyczne" na mapie
Widok z ulicy NZOZ "Centrum Medyczne"