NZOZ "Centrum Medyczne"

Wojska Polskiego 11
Pruszcz Gdański
Podstawowa Opieka ZdrowotnaNumer telefonuInne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza POZ
58 573 35 55
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki Środowiskowej-Rodzinnej
58 573 35 55
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o NZOZ "Centrum Medyczne"

Dodaj opinię
1/5
Porażka!!! Lekarz Pierwszego kontaktu (chyba ostatniego - komuś się nazwy pomyliły )Idziesz w poniedziałek, bo od soboty masz angine i 40 stopni gorączki a w rejestracji Ci mówią, że masz przyjść w czwartek zarejestrować się na przyszły tydzień !!!!
Do specjalisty dostaje się szybciej bo dwa dni czekam a na lekarza rodzinnego ponad tydzień ???
Trzeba planować teraz z wyprzedzeniem choroby nawet sraczkę skoro taki absurd ma miejsce!!!

Dobrze, że blisko jest gdańsk i wszędzie od ręki można się dostać

NIe polecam !!! Bo to nie pierwsza sytuacja kiedy odsyłali mnie z kwitkiem i czekaniem tydzień czasu na lekarza rodzinnego !!!

DNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!

I oni chcą podwyżek !!??? Wynagrodzenie mają odpowiednie do jakości usług !! Ja bym jeszcze im obniżył może by się nauczyli szanować pacjenta i jego zdrowie !!!!
1/5
Zgadzam się z przedmówcą P. Andrzejem - DNO, a nie przychodnia. Wszytko co napisał do święta prawda. Każą dzwonić - wykonałam 120 razy telefon i NIKT nie odebrał.
PS. Szkoda, że trzeba wybrać jedną gwiazdkę, bo nie wybrałabym żadnej.
1/5
Bardzo nie miła obsługa w rejestracji tak jakby panie łaskę robily ze udziela jakieś odpowiedzi.Pacjent traktowany jest jak intruz.Zastanawiam się na zmiana przychodni.
1/5
Dzwonię od trzech dni na dwa telefony, albo zajęty albo nikt nie odbiera. Wymślili sobie telemedycynę! Wygodne !
1/5
Przychodnia jak wiele ,budynek przyjemny ale obsługa tragiczna .Chory jest traktowany jako zło
konieczne ,zbywany przez panie w rejestracji, których obsługa daje wiele do myślenia-czy to kara że tam pracują ? .Lekarze robią łaskę
że wystawią zlecenie na badania ,dianozy często mylne -chyba brak wiedzy!.
W dniu dzisiejszym
chory jest skazany na bzdurną poradę telefoniczną lub internet.Mam prośbę do lekarzy tej przychodni aby się otrząsneli bo chyba nie lubią swojego zawodu.Już dwa tygodnie staram się dostać do lekarza i nie jestem przyjęta z braku miejsc.Może kierownik powinien pomyśleć nad zmianami,bo opinie o przychodni są złe. Wystawiają je ludzie młodzi i starsi.
1/5
Od kilku dni próbuję "dostać się" do lekarza, mianowicie pogadać sobie z nim przez telefon. Oczywiście nie ma miejsc, A dzwonie już od tygodnia! Ba! Najpierw trzeba się wbić na linie, a to też jest cud, po wykonaniu 50-ciu połączeń jest sygnał ? i co ? i nikt nie odbiera. Po kilku godzinach wybierania numeru, ktoś w końcu odbiera. i co ? i mówi mi, że nie ma miejsc!!!!
No co za absurd!!! Trzeba zmienić przychodnię i to szybko. Nie polecam.
5/5
Nie rozumiem poprzednich komentarzy
Obsługa jest doskonała, lekarz profesjonalny
1/5
W dobie pandemii taka przychodnia nie ma racji bytu. Kierownictwo musi zmienić zasady rejestracji, bo ta jest totalną katastrofą ( internet, on-line rejestracja oraz telefon ). Dodzwonić się graniczy z cudem, a jak już łaskawie ktoś odbierze telefon to okazuje się, że rejestracja odbywa się tylko w budynku. Podkreślam - obowiązują obostrzenia: dystans itd. Inne przychodnie radzą sobie z tym całkiem dobrze. Wybrałem się w piątek - bo wtedy mogłem - i okazało się, że muszę przyjść w poniedziałek bo tylko wtedy rejestrują na bieżący tydzień aby zapisać się na teleporadę ( absurd ). Choruję na astmę i miałem kontakt z osobą zakażoną covid-19, znalazłem w necie teleporadę prywatną w innej przychodni , dostałem L4 leżące i antybiotyk. Nasilone objawy wskazywały na silne zapalenie oskrzeli lub płuc ( to tylko teleporada :) ) KASZPIROWSKI :) . Antybiotyk na szczęście zadziałał na organizm po trzeciej tabletce.
Do tej przychodni już nie doszedłem i pewnie w niedługim czasie zamienię ją na lepszy model.
Przychodni nie zależy na pacjencie , wyznają zasadę radź sobie sam. Daję ZERO gwiazdek, ale muszę niestety jedną zaznaczyć. Totalne DNO. DRAMAT.
Dodaj opinię

Adres:

Wojska Polskiego 11, Pruszcz Gdański

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
NZOZ "Centrum Medyczne" na mapie
Widok z ulicy NZOZ "Centrum Medyczne"